0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Опис
Характеристики

Рамка Media Mod для камери GoPro HERO 8 (AJFMD-001)

Рамка Media Mod для камери GoPro HERO 8 (AJFMD-001)

Рамка Media Mod для камери GoPro HERO 8: модифікуй процес фільмування

Рамка Media Mod для камери GoPro HERO 8, купити яку можна за попереднім замовленням на сайті Інтернет-магазину Jabko, один із найважливіших додаткових елементів, зосереджених на фільмуванні та фотографуванні. Додаткова деталь не тільки розширює можливості введення/виведення екшн-камери, але й додає мініатюрний мікрофон. Крім того, цей елемент також дає змогу користувачеві прикріплювати Display та Light Mods.


Переваги рамки для камери GoPro

Досвідчені режисери відзначають, що це найбільш продуманий аксесуар за всю історію існування компактної екшн-камери. Серед інших переваг моделі (AJFMD-001) відзначають: 

— Вбудований мікрофон для покращення звукового рівня під час фільмування;

— Додатковий 3.5-міліметровий порт HDMI для приєднання до GoPro;

— Два стандартних “холодних шкарбани”;

— Інтуїтивний інтерфейс та проста система управління;

— Доступна ціна рамки Media Mod для камери HERO 8 за попереднім замовленням.

— Налаштуйте та використовуйте

— Media Mod - це рамка, що повністю закриває HERO 8. Спочатку юзеру потрібно зняти захисну кришку відсіку, потім вставити камеру в рамку та приєднати її до порту USB-C. Це стандартне з’єднання забезпечує живлення мікрофона, а також портів на задній панелі мода.


Вбудованих мікрофонів насправді два (один спереду, а інший позаду). Користувач може вибрати, який з них хоче використовувати під час фільмування в налаштуваннях камери.


Додаткові порти

Стандартний 3.5-міліметровий вхід дає змогу приєднати зовнішнє джерело звуку. Можна вибрати тип входу з меню, включаючи активний мікрофон, гарнітуру без живлення або лінійний вхід, а також користувачі доступна можливість додати 20 дБ підсилення звуку. Зверніть увагу, що приєднання зовнішнього мікрофона скасовує інші налаштовані параметри звуку.


Якість звучання

На жаль, досвідчені режисери вважають, що якість звуку на HERO 8 краща, ніж у рамці Media Mod. Користувач отримує теплий та збалансований звук. Голос звучить глибоко, а фоновий шум відчувається менше в порівнянні з досвідом використання рамки Media Mod, купити яку можна в найближчому магазині Ябко. Отже, додатковий елемент для камери GoPro HERO 8 - хороша інвестиція, особливо якщо зважати на відсутність альтернативних варіантів на сучасному цифровому ринку. Крім того, розробники зазначають, що старі моди будуть сумісні з новими версіями екшн-камер, які вже зовсім скоро планують представити світові.


Характеристики
Производительность
Виробник GoPro
Тип гаджету Аксесуари для GoPro
Апаратні функції
Сумісний з GoPro GoPro Hero 8
Додатково
Тип аксесуарів GoPro Рамка для GoPro
Відгуки про: Рамка Media Mod для камери GoPro HERO 8 (AJFMD-001)
Оцініть цей товар першим!
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат