0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Автоаксесуари для iPhone

Автоаксесуари для iPhone: усе для комфортної подорожі


Плануєте довгу подорож автомобілем, під час якої смартфон має служити надійним дороговказом? Не забудьте купити автоаксесуари для iPhone, які допоможуть активно використовувати гаджет впродовж всієї поїздки. Навіть інноваційний телефон рано чи пізно розрядиться, а GPRS-навігація чи перегляд фільмів вимагає надійно закріпленої підставки у салоні авто.

Які автомобільні аксесуари для iPhone можна придбати?

Вибір додаткових елементів для автомобільних поїздок чималий. Найчастіше яблучні юзери обирають:

  • Додаткові кабелі та портативні акумулятори для підтримання заряду;
  • FM-адаптери для налаштування безперебійної роботи радіо;
  • Різноманітні кріплення для фіксації смартфона на рівні дороги та очей;
  • Приймачі Bluetooth для відтворення потокової музики в салоні.

Автомобільні пристрої для підзаряджання

Інтенсивне використання iPhone в дорозі пришвидшує його розряджання. Подбайте про надійні портативні акумулятори, що допоможуть 3-4 рази підзарядити смартфон, а також відповідні кабелі та штекери.

Такі автоаксесуари сертифіковані компанією Apple. Зазвичай портативні зарядні пристрої оснащені стандартним USB-входом та роз’ємом типу блискавки. Також до комплекту можуть входити додаткові кабелі для зручного розташування пристрою в автомобілі. Ще один важливий момент — можете не хвилюватись про поїздки в нічний час. Такі аксесуари для Айфон купити можна з вбудованим кільцевим світлодіодним індикатором, який добре видно в темноті.

У мережі магазинів Jabko представлені такі варіанти портативних зарядних пристроїв:

  • Hoco Z4 Quick Charge у 3-х кольорах (чорний, рожевий та білий).
  • Портативний пристрій для підтримання заряду McDodo з можливістю одночасного приєднання 3-х пристроїв.
  • Зручний та вишуканий глянцевий варіант Momax Polar Light XC.
  • Remax Alians з потужністю 4.2 ампера.
  • Більш компактний Rock Metal Mini Car для під’єднання 2-х пристроїв.
  • Найпопулярніший варіант — Scosche з режимом швидкого підзаряджання.

Автокріплення для iPhone

Ціна автоаксесуарів для Айфон, що передбачають закріплення смартфона в автомобілі, випливає з можливості повертати смартфон, кріпити пристрій до різних елементів у салоні. Сучасні автомобільні кронштейни легко встановлювати. Також вони оснащені надійною системою блокування для ідеального закріплення телефона в будь-якому місці.

Існує кілька різновидів автомобільних тримачів для iPhone. Відповідно до механізму кріплення смартфонів виділяють:

Механічні. Мобільний гаджет закріплений у спеціальних нерухомих або регульованих лапках, які буквально “стискають” телефон. Такий спосіб забезпечує надійну фіксацію, проте викликає труднощі при терміновому знятті смартфона з підставки. Схожі пристрої пропонують бренди Baseus, Devia, Momax Elite та Rock Universal.

Магнітні. Держаки цього типу оснащені спеціальною платформою, всередині якої розташований неодимовий магніт. Смартфон прикріплюють завдяки силі тяжіння металевого корпусу до магнітної смужки на підставці. Такі автомобільні кріплення легко та зручно встановлювати. У спеціалізованих магазинах навіть представлені магнітні тримачі з подовженою ніжкою (Momax Elite Magnetic Car Mount) для ще більшого комфорту водія.

Найпопулярнішим варіантом автомобільного кріплення вважають моделі брендів Baseus та McDodo. До прикладу, китайська компанія Baseus пропонує кілька варіантів встановлення держака:

На клейовій основі. Це найдешевший варіант, оскільки після таких кріплень у салоні залишаються сліди клею. Закріплюють тримач на панелі приладів (Baseus Small Ears Series Genuine).

Присоски. Середня ціна. Фіксацію смартфона на гладкій поверхні лобового скла забезпечує еластична гумова прокладка. Таким чином iPhone швидко встановлюють усередині машини, але з часом кріплення починає слабшати.

Механічні. Найдорожчий сегмент. Такі елементи розташовують на радіаторних гратках, кермі, підголівнику чи в CD-слоті. Спеціальні лапки дають змогу надійно закріпити смартфон. Такий механізм мають вертикальні держаки Baseus Double Clip Vehicle Mount та Baseus Magnetic Air Vent Car.

Де в Україні можна придбати оригінальні автоаксесуари?

Купувати додаткові автомобільні аксесуари для смартфона варто лише в спеціалізованих магазинах, де представлена оригінальна техніка Apple. Ціна автоаксесуарів для iPhone випливає з функціональності та надійності додаткових елементів.

Самостійно придбати необхідні допоміжні аксесуари можна в мережі магазинів Jabko в Україні або ж на сайті Інтернет-магазину. Пам’ятайте, що стандартна комплектація пристроїв передбачає гарантійні зобов’язання. А про швидку доставку товару подбає Нова Пошта.