0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

На складі

Чохол UAG Pathfinder Case для iPhone 8 Plus / 7 Plus (Black)

Артикул товару: 97139

Оцінка користувача

На складі

Чохол UAG Pathfinder Case для iPhone 8 Plus / 7 Plus (Black)

Артикул товару: 97139

Ціна з урахуванням знижки: 40 $1 079 грн
Швидка покупка

Чохол UAG для iPhone


Кожного разу після виходу нового iPhone на YouTube появляється безліч відео, автори яких кидають свої пристрої на різні тверді поверхні, таким чином тестуючи їх міцність та витривалість. Ми звичайно у жодному разі не рекомендуємо це робити, та якщо ваш телефон коли-небудь надумає падати то нехай він робить це в надійному чохлі.


Компанія UAG для того, аби показати усю надійність своїх кейсів для айфонів зняла відмінний відеоролик на якому показано, як iPhone 6 було піднято на висоту 30 кілометрів і кинуто на Земну поверхню. Звичайно, що смартфон був надійно запакований в фірмовий чохол, тому з ним нічого не сталось, більше того ним одразу можна було починати користуватись.


Такі чохли підійдуть для людей, які ведуть активний спосіб життя. Інколи під час занять спортом не виходить поводитись зі смартфоном акуратно, тому саме в такому випадку вам підійдуть чохли від компанії UAG. Надійність — головне кредо цих кейсів. Також вони мають відмінний зовнішній вигляд, а їх дизайн нагадує елементи байка. Однією з гордостей UAG є легка вага чохлів, якщо зрівнювати їх з іншими ударостійкими кейсами.


В першу чергу, ваш iPhone повинен бути в захисті! Тому купуйте унікальні та модні чохли для  iPhone  вони зроблять ваш смартфон стильним, та одразу виділятиме  серед загальної маси. Придбати кейс можна на сайті ЯБКО або в мережі магазинів ЯБКО у вашому місті. Чохли займають більшу частину нашого асортименту, такі аксесуари для iPhone потрібні кожному користувачеві, адже дозволяють уберегти гаджет від пошкоджень.

Характеристики
Основні характеристики
Колір Black
Производительность
Виробник UAG
Призначення Для iPhone
Тип аксесуару Чохли та кейси
Апаратні функції
Сумісний з iPhone iPhone 7 Plus;
iPhone 8 Plus
Смотреть отзывы покупателей