Бездротовий зарядний пристрій Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W Black (ZEDC07B/00) — купити по ціні 206 $ в Ябко ⚡
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Опис
Характеристики

Бездротовий зарядний пристрій Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W Black (ZEDC07B/00)

Залишилось мало

Артикул товару: 780330

Бездротовий зарядний пристрій Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W Black (ZEDC07B/00)

Залишилось мало

Артикул товару: 780330

Ціна з урахуванням знижки: 208 $5 799 грн
Виберіть бажаний колір девайса:

Бездротовий зарядний пристрій Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W: помічник 3-в-1 для комфортної роботи

Подвійна алюмінієва бездротова зарядна підставка потужністю 10 Вт, додатковий зарядний пристрій для розумного годинника та Bluetooth-гарнітури. Сертифіковані стандарти Qi, MFi, підтримка швидкої зарядки для Apple чи Samsung, а також зарядний адаптер, включений в стандартний комплект. Що ж це за продукт? Правильно! Бездротовий зарядний пристрій Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W, купити який можна на офіційному сайті Інтернет-магазину Jabko.


Ключові переваги представленого продукту

Спочатку трохи про саму компанію. Zens — інноваційна компанія, яка базується в Нідерландах, спеціалізується на бездротових зарядних пристроях. Весь продуктовий ряд відповідає вимогам Qi-стандартів. Сертифікацію представники компанії проводять задля підняття технологій бездротової зарядки на якісно новий рівень.


Що важливо, нідерландська компанія пропонує найкраще повне гарантійне обслуговування на 24 місяці. Додатково можна продовжити талон на 12 місяців, якщо зареєструватися на офіційному веб-сайті бренду Zens.


Загальна характеристика: що ж представляє цей продукт?

Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W — подвійний алюмінієвий бездротовий зарядний пристрій одержав ультратонкий дизайн, виконаний з високоякісного цільного алюмінію. Продукт призначений для ефективної, швидкої зарядки 3-х пристроїв одночасно.


Зарядний пристрій підтримує швидку зарядку від Apple, Samsung з максимальною вихідною потужністю 20 Вт для підтримки потрійної зарядки приєднаних пристроїв. Стандартна комплектація також включає адаптер харчування.

Швидка, надійна, інтелектуальна зарядка

Бездротова зарядка яблучного пристрою ще ніколи не була такою простою. Зарядний пристрій живиться через адаптер, що входить до стандартного комплекту, який забезпечує надзвичайно низьке споживання енергії в режимі очікування.


Відновлення енергетичного балансу припиняється, коли телефон досягає максимальної позначки, а потім також поновлюється, коли рівень служби батареї падає. Просто помістіть девайс з підтримкою Qi-стандарту на док-станцію, і він починає заряджатися автоматично.


Інноваційні технології від нідерландської команди

Індукційна технологія, що лежить в основі Zens Stand Wireless Charger 10W забезпечує надійну зарядку кожен раз, коли гаджет поміщають на док-станцію. Телефон можна вільно встановити, не вимагаючи спеціально заблокованого екрана.


Ябко-висновок: кому варто придбати?

Продукт ідеально підходить для використання вдома або в офісі. Команда розробила Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W таким чином, щоб панель ідеально підходить до будь-якого декоративного стилю, і користувач міг розмістити цей зручний бездротовий зарядний пристрій в домі або на робочому місці в офісі. Підсумуємо корисні функціональні характеристики:

— Можливість потрійної підзарядки (смартфон, розумний годинник, Bluetooth-гарнітура);

— Сертифіковані стандарти Qi, MFi;

— Підтримка швидкої зарядки для Apple, Samsung;

— Максимальна потужність 10W;

— Стандартна комплектація включає адаптер харчування, тривалий гарантійний талон від виробника.


Компактні розміри док-станції дають можливість займати менше місця на робочій поверхні, тумбочці або столі, що теж не менш можливо для комфортного використання пристрою.


Характеристики
Основні характеристики
Матеріал Алюміній
Корпус та габарити
Колір пристрою Black
Производительность
Виробник Zens
Тип аксесуару Зарядні пристрої
Тип гаджету Зарядні пристрої
Живлення та акумулятор
Тип зарядного пристрою Док станція;
Бездротова зарядка;
Додатково
Додаткова інформація Інтерфейси зарядки: QI / Lightning
Призначення Для iPhone;
Для Watch;
Для AirPods
Відгуки про: Бездротовий зарядний пристрій Zens Stand + Dock + Watch Aluminium Wireless Charger 10W Black (ZEDC07B/00)
Рейтинг товара:
5
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат