Твій кошик
0

Захисна плівка X-One для задньої панелі iPhone 12

Залишилось мало
Артикул: 787672
(1)

Захисна плівка X-One для задньої панелі iPhone 12

(1)
Артикул товару: 787672
Залишилось мало
428 грн
399 грн

Чому варто купити захисну плівку X-One для iPhone 12?


Сучасні пристрої потребують турботи та захисту не менше ніж їх попередники. Надійний чохол та якісна плівка здатні продовжити термін активної експлуатації пристрою на кілька місяців. А якщо ви з перших хвилин користування “одягнете” пристрій у високоякісне вбрання, то й на кілька років.

Не лише гартоване скло може забезпечити максимальний захист дисплею вашого смартфона. Час та технології не стоять на місці, і науковцям та спеціалістам компанії X-One вдалось наділити унікальними характеристиками надтонку захисну плівку. Захисна плівка X-One Extreme Shock Eliminator створена з кількох шарів, на навіть попри це вона практично невагома та неймовірно тонка.

Структура плівки X-One:

  • Олеофобне покриття
  • Шар стійкий до пошкоджень
  • Протиударний шар
  • Стійкий до опору та деформації шар
  • Клейкий нано-силіконовий шар


Завдяки такій добре продуманій багатошаровій конструкції, плівка X-One з нано-полімеру має низку переваг над звичайними додатковими захисними покриттями. 


Переваги захисної плівки X-One для iPhone 12:

Захист від ударів та механічних впливів вам гарантований завдяки технології розробленій спеціалістами компанії X-One. Особлива конструкція збільшує міцність у 5 разів, а це означає, що навіть при падінні смартфону — він добре захищений і залишиться цілим.

Захист від подряпин також у кілька разів вищий ніж у більшості захисних покриттів, що доступні на ринку. Олеофобний шар значно зменшує тертя, тому гострі предмети наче ковзають, при цьому не завдаючи шкоди поверхні. 

Ідеальний рівень чутливості досягнуто завдяки мінімальній товщині плівки у 0,2 мм. Полімерний шар забезпечить вам софт-тач дотик без жодного дискомфорту. Тонка плівка не впливає на передачу кольорів та яскравість екрану, передача зображення відбувається без викривлень. Олеофобне покриття відштовхує жир, бруд та воду, відповідно не залишається слідів відбитків пальців на поверхні. Достатньо злегка протерти дисплей вологою та сухою серветкою і смартфон знову наче новий.


Придбати захисну плівку X-One для iPhone можливо на сайті jabko.ua за вигідною ціною. Продавці консультанти у кожному з магазинів мережі Ябко допоможуть вам у виборі плівки відповідно до моделі вашого смартфону, а також у встановленні її на ваш пристрій. Основні характеристики:
Бренд:
X-One
Тип захисту
Плівка на корпус
Додатково
Сумісний з iPhone
iPhone 12
Переглянути всі характеристики
Відгуки клієнтів про Захисна плівка X-One для задньої панелі iPhone 12
Загальний рейтинг товару:
5.0 з 5.0 (1)

Ваша думка важлива для нас

Оцінка
Оцінка
Додати фотографії
Сортування:
5
Захисна плівка X-One для задньої панелі iPhone 12
Захисна плівка X-One для задньої панелі iPhone 12

399 грн

428 грн