0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Повернутися в категорію

Жорсткий диск LaCie PORSCHE DESIGN 3TB (P9230)

На складі

Оцінка користувача

На складі

Жорсткий диск LaCie PORSCHE DESIGN 3TB (P9230)

Ціна з урахуванням знижки: 160 $3 920 грн
Виберіть бажаний колір девайса:
Швидка покупка

Жорсткий диск LaCie — на швидкості звуку!

    
 
    Швидкий доступ до інформації, довготривале її збереження та обробка. Саме ці три пункти є головними завданнями жорсткого диска. Навіть не зважаючи на майбутнє призначення ці показники є основними, саме від них варто відштовхуватись покупцеві під час вибору.

    Жорсткий диск LaCie Porsche Design — це втілення новітніх технологій та мінімалістичного дизайну. Підключається він до MacBook Pro з портом Thunderbolt 3 (USB-C) або до MacBook з портом USB-C. Передача даних відбувається зі швидкістю до 5 Гбіт/с.


    Дизайн харду має призентабельний вигляд. Нічого зайвого. Наленька сіра коробочка з логотипом та зручний вхід для кабелю. Приємний на дотик, виготовлений з міцного матеріалу який чудово сидить у руці та не скользить. Корпус iMac виготовлений з такого ж алюмінію як і жорсткий диск. Тому, якщо хард покласти на робочому столі поряд з технікою Apple він гармонійно виглядатиме.

    Жорсткий диск дозволить вам швидко та легко керувати своїми файлами. Ви зможете зберігати улюблені фільми, музику та фотографії які назбируються з роками.  Зберігайте на ньому всі свої цифрові матеріали — вільного місця вистачить надовго, а ваш MacBook завжди буде  вільним та чистим.

Характеристики
Роз'єми для підключення
Підключення USB
Основні характеристики
Вага 1 кг.
Колір Silver
Розмір 120 x 190 x 38 мм
Накопичувач
Об'єм пам'яті 3TB
Производительность
Технологія USB 3.0
Тип Жорсткий диск
Смотреть отзывы покупателей