0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Зарядні пристрої для Watch

Сортування:
Новинка

Зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Charger to USB-C Cable (0.3 m) (MU9K2)

Color: White

Передзамовлення
70 $ 1 899 грн

Зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Charging Cable (0,3 m) (MLLA2)

Color: White

Передзамовлення
41 $ 1 099 грн

Зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Charging Cable (1 m) (MKLG2)

Color: White

Передзамовлення
44 $ 1 199 грн
Зарядні пристрої для Apple Watch


Як і будь-який інший портативний електронний пристрій, розумний годинник Apple Watch працює від звичайного акумулятора. Тому смарт-годинник від компанії зі світовим іменем теж потребує періодичного підзаряджання. 

В асортименті магазинів, де представлена оригінальна техніка Apple, завжди можна придбати додаткові аксесуари для швидкого підзаряджання портативного пристрою. До прикладу, Ябко пропонує альтернативні джерела енергії купити в категорії “Зарядні пристрої для Apple Watch”. Та як правильно вибрати додатковий акумулятор, і при цьому економити розхід батареї на самому девайсі?


Які бувають зарядки для Apple Watch?

Оригінальні переносні станції для підзаряджання використовують технологію бездротової зарядки. Процес поповнення енергетичного запасу електронного пристрою проходить шляхом прикладання годинника зовнішньою стороною до спеціальної магнітної підставки.

Компанія Apple, а також сторонні виробники, випускають такі застосунки у різних формах, які можна розподілити на такі підгрупи:

— Стаціонарні станції для підзаряджання. Такий додатковий елемент, який можна купити в категорії “Зарядні пристрої для Епл Вотч” передбачає стандартну зручну підставку з вмонтованим магнітним кріпленням. Таке пристосування часто коштує дорожче, ніж інші варіанти, оскільки дає змогу одночасно підзаряджати кілька пристроїв — смарт-годинник, телефон та навіть бездротові навушники. 

Такі варіанти пропонує компанія Apple (Apple Watch Nomad Pod Pro, за допомогою якого можна підзарядити ще й смартфон) та бренд, створений двома братами, Zens (Zens Dual Aluminium Wireless Charger у 2-х кольорах та Zens Stand Dock + Watch Aluminium). 

— Мобільні кріплення круглої форми, оснащені подовженим кабелем для підзаряджання. Серед таких пристосувань: Apple Watch Magnetic Charger to USB-C Cable, Apple Watch Magnetic у 3-х розмірах (0.3, 1 та 2 метри). 

— Повноцінний кейс або чохол для підзаряджання та зберігання годинника.


Яблучний користувач може обрати будь-який із запропонованих варіантів, зважаючи на вподобання та потреби. До прикладу, хтось надає перевагу нічному підзаряджанню всіх пристроїв з вбудованою функцією відключення гаджета від джерела живлення при достатньому рівні заряду батареї. 

А от використання Magnetic Charging передбачає мобільність додаткового джерела живлення. Достатньо взяти в подорож або робочу поїздку це пристосування, і підзарядити годинник від Епл можна буде в будь-якому зручному місці.

Повноцінний зарядний чохол має свої переваги, адже розміщений у ньому годинник поповнює свій енергобаланс під час транспортування. Акумулятор всередині самого чохла легко можна підзарядити за допомогою стандартного мережевого кабелю.


На основі чого сформована ціна на зарядні пристрої?

Ціна категорії “Зарядні пристрої для Apple Watch” випливає з можливості заряджати кілька гаджетів одночасно, а також зі швидкості підзаряджання. Тому дорожчими вважають повноцінні док-станції для підзаряджання, де за відносно короткий проміжок часу можна поповнити енергією 2-3 електронні пристрої. Дешевший варіант — переносні мобільні елементи для підзаряджання Apple Watch.


Як правильно підзаряджати розумний годинник?

Сам виробник в інструкції до свого гаджета рекомендує заряджати Apple Watch на позначці акумулятора 20%. Щоб правильно підзарядити девайс та не нашкодити батареї слідуйте простому алгоритму:

— Не варто підзаряджати девайс, допоки не знімете його зі зап’ястя. Таку вимогу виробник висуває задля безпеки самого яблучного юзера.

— Електронний годинник слід прикладати до магнітної станції зовнішньою стороною, а сам зарядний пристрій підключати до мережі рекомендують за допомогою оригінального USB-адаптера потужністю 12 Вт. Пристрій типу Magnetic Charging також можна приєднати до MacBook або PowerBank.


— Слідкуйте за підзаряджанням смарт-годинника. Близько 90% оригінальних док-станції сповіщають користувача про завершення циклу зарядки. Та самостійно отримати інформацію можна з дисплея годинника на руку.

І хоча розробники зазначають, що Епл Вотч може працювати понад 6 годин в активному режимі, та до 18-ти годин у режимі очікування, для надто активних користувачів передбачена спеціальна функція економії заряду акумулятора.


Де в Україні придбати зарядні пристрої для Apple Watch?

Купувати такі додаткові елементи варто лише в перевірених точках продажу, як-от мережа магазинів Ябко в Києві. Такі магазини продають лише оригінальну техніку Apple, отож користувач може бути впевнений у відмінній якості елементів для підзаряджання, за яку відповідає ціна категорії “Зарядні пристрої для Епл Вотч”.

Пам’ятайте, що надійні постачальники додаткових аксесуарів завжди пропонують гарантію від магазину на супутні товари, яка покриває витрати на обслуговування пристроїв у майбутньому. Не маєте змоги придбати зарядний пристрій самостійно? Оформлюйте замовлення на сайті Інтернет-магазину, а про швидку доставку подбає кур’єр або Нова Пошта.


Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат