0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Чи варто придбати Apple Watch Series 7 Edition?


Нова лінійка Apple Watch Series 7 представлена ​​декількома модельними рядами. Ці розумні портативні гаджети відрізняються певними перевагами і характеристиками.

Однією з таких рис є матеріал корпусу. У Series 7 їх представлено три — алюміній, нержавіюча сталь та титан. І саме титановий корпус, на думку користувачів та експертів, є найнадійнішим і практичним.Чим особливий титановий смарт-годинник від Apple?

Моделі Apple Watch з титану зарекомендували себе завдяки покращеній практичності та довговічності. Як і моделі з нержавіючої сталі, вони мають матову поверхню, але легші за вагою і стійкіші до появи плям та подряпин на корпусі. У порівнянні з моделями зі сталі або алюмінію, у моделей з титану більш темна матова поверхня.


Ультраяскравий дисплей

Всі Apple Watch Series 7 оснащені оновленим дисплеєм Always-On Retina і мають значно більшу площу екрана з більш тонкими межами, у порівнянні з попередніми моделями.

І моделі з нержавіючої сталі, та їх титанові аналоги оснащені дисплеями із сапфірового скла, яке стійкіше до подряпин, ніж скло Ion-X, що використовується в алюмінієвих моделях.

Сапфірове скло забезпечує кращу загальну стійкість, тому що це твердіший матеріал, ніж скло Ion-X, а це означає, що моделі з дисплеями із сапфірового скла більш стійкі до подряпин та повсякденного зносу.Максимум практичності

Apple Watch Series 7 доступні у двох розмірних варіаціях – 41 мм та 45 мм. Коли зап'ястя опущене, дисплей Always-On Retina у приміщенні на 70 відсотків яскравіший, ніж в Apple Watch Series 6, що спрощує перегляд циферблату без необхідності піднімати зап'ястя або виводити дисплей зі сплячого режиму.
Інтерфейс користувача був оптимізований для цього більшого дисплея, пропонуючи велику читаність і простоту використання, а також два унікальні циферблати, Contour і Modular Duo, розроблені спеціально для нового пристрою.

Екран має майже на 20 відсотків більше робочої площі та тонкі 1,7 міліметрові рамки. Хоча площа екрана більша, фактичні розміри годинника практично не змінилися, якщо порівнювати їх з попередниками.Можливості підключення

Алюмінієві моделі доступні з можливістю підключення LTE або її відсутністю, у той час, як моделі з нержавіючої сталі та титану підтримують лише GPS +LTE, дешевших моделей лише з GPS немає.


Максимум легкості

Що стосується вагової категорії, то титанові моделі важать менше, ніж моделі з нержавіючої сталі, які є найважчими з усіх моделей Apple Watch, а всі моделі Series 7 на 10% важчі, ніж моделі Series 6.Характеристики

Щодо загальних характеристик, то версія Edition має той же набір зручностей і продуктивності, що й класичні моделі.

Apple Watch Series 7 має два додаткові великі розміри шрифтів і також отримав нову, зручну клавіатуру QWERTY, до якої можна торкатися або прокручувати за допомогою QuickPath. Штучний інтелект на пристрої залежно від контексту передбачає наступне слово, спрощуючи та прискорюючи введення тексту.

Термін служби батареї залишається незмінним — 18 годин, але, як кажуть, зарядка відбувається на 33 відсотки швидше. Виробник заявляє, що Series 7 більш міцний і стійкий до розтріскування та злому. Це також перший годинник Apple Watch, що має захист від пилу та водонепроникність сертифікації IP6X та WR50 відповідно.

Apple Watch Series 7 (Edition)

Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Sport Loop (Maize/White)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Solo Loop (Abyss Blue)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Solo Loop (Chalk Pink)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Solo Loop (Clover)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Solo Loop (Dark Cherry)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Solo Loop (English Lavender)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Solo Loop (Marigold)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Solo Loop (Starlight)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Sport Loop (Abyss Blue/Moss Green)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Sport Loop (Dark Cherry/Forest Green)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Sport Loop (Pink Pomelo/Tan)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 41mm Edition Space Black Titanium Case with Sport Loop (Red)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Відгуки про: Apple Watch Series 7 (Edition)
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат