0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Чому варто замовити Apple Watch Series 7 Hermes?


Apple представила нове покоління розумного годинника Apple Watch Series 7 зі збільшеним і міцним дисплеєм, а також анонсувала свої чергові спільні роботи з відомими брендами.

І якщо більшість користувачів, при бажанні купити нові Apple Watch Series 7, обиратимуть між моделями з алюмінію, нержавіючої сталі та титану, і обмежать себе ремінцями від бренду Nike, то дорожча версія, зроблена в колаборації з французьким магазином предметів розкоші Hermes по праву знаходиться на вершині лінійки як найрозкішніша.

Попри те, що можливість для замовлення з'явилася одночасно зі стандартними моделями Apple Watch Series 7, Apple тільки недавно почала поставки високоякісних моделей Hermes до їх щасливих власників.Характеристики

Щодо загальних характеристик, то версія від Hermes має той же набір зручностей і продуктивності, що й класичні моделі. Всі Apple Watch Series 7 оснащені оновленим дисплеєм Always-On Retina і мають значно більшу площу екрана з більш тонкими межами, у порівнянні з попередніми моделями.

Екран має майже на 20 відсотків більше площі екрану та тонкі 1,7 мм межі. Хоча площа екрана більша, фактичні розміри годинника практично не змінилися, якщо порівнювати з його попередником.

Apple Watch Series 7 доступні у двох розмірних варіаціях — 41 мм та 45 мм. Коли зап'ястя опущене, дисплей Always-On Retina у приміщенні на 70 відсотків яскравіший, ніж Apple Watch Series 6, що спрощує перегляд циферблату без необхідності піднімати зап'ястя або виводити дисплей зі сплячого режиму.

Інтерфейс користувача також був оптимізований для цього більшого дисплея, пропонуючи кращу здатність для читання і простоту використання, а також два унікальні циферблати, Contour і Modular Duo, розроблені спеціально для нового пристрою.Apple Watch Series 7 має два додаткові великі розміри шрифтів і також отримав нову, зручну клавіатуру QWERTY, до якої можна торкатися або прокручувати за допомогою QuickPath. ШІ на пристрої, залежно від контексту, передбачає наступне слово, спрощуючи та прискорюючи введення тексту.

Термін служби батареї залишається незмінним — 18 годин, але, як то кажуть, зарядка відбувається на 33 відсотки швидше.

Виробник заявляє, що Series 7 більш міцний і стійкий до розтріскування та злому.

Це також перший годинник Apple Watch, що має захист від пилу та водонепроникність сертифікації IP6X та WR50 відповідно.


Ексклюзивність

Унікальність моделі Hermes впадає в очі з того моменту, як ви візьмете в руки коробку цього розумного годинника. Стандартні моделі Apple Watch упаковані в білий папір з двома коробками всередині — для браслета і самого годинника відповідно.

Для моделі Hermes, щоб підкреслити преміальність, була зроблена стильна коробка з якісного картону, пофарбованого у фірмовий помаранчевий колір Hermes. Коробки висуваються зсередини, їх тут так само дві, одна для годинника, а інша — для того браслета Hermes, який ви вибрали.

Якщо подивитися на корпус самого годинника, то відмінностей від стандартних Apple Watch з нержавіючої сталі практично немає. На тильній стороні є вигравіруване слово Hermes, але в іншому вони ідентичні своїм дешевим аналогам.

Однак є одна невелика відмінність у плані дизайну — варіант кольору Space Black. Раніше Space Black був доступний для всіх потенційних покупців. Проте в останні два роки Apple відійшла від даного кольору і запропонувала для моделей з нержавіючої сталі лише два кольори — Silver та Graphite. З того часу Space Black залишається ексклюзивом Hermes.Ремінці

Всі ремінці Hermes шкіряні та погано підходять для інтенсивних занять. Тренування, плавання, спорт, робота в саду — для цих активностей краще підійде міцніший і практичніший ремінець.

Ось чому Apple безкоштовно включає в набір другий бонусний бенд. У кожній коробці Hermes Apple Watch ви знайдете свій шкіряний ремінець на вибір, але також отримаєте помаранчевий спортивний ремінець Hermes. Це гарантує альтернативний вибір для спортивних людей, зберігаючи стильний ремінець для повсякденного носіння.

Самі ремінці мають дві варіації на вибір:

— Circuit H Single Tour — стильний шкіряний ремінець, дизайн якого навіяний браслетом-ланцюжком Hermès. Він доступний у трьох класних колірних комбінаціях.

— Gourmette Double Tour — оригінальний шкіряний ремінець, виконаний у стилі культових нашийників від Hermès періоду 1930-х років.

Крім ремінців, ще одна особливість моделі Hermes — це три ексклюзивні циферблати.Підсумок: Чи варто купити Apple Watch Series 7 Hermes?

Це підводить нас до очевидного питання — чи варті того Hermes Apple Watch Series 7? Якщо ви сумніваєтеся, що бонусний спортивний ремінець та додаткові циферблати виправдають ваші витрати, відповідь буде категорично негативною. Як і будь-який інший модний предмет, ви платите не за додаткові функції, а за логотип та його вплив, а також зручність бренду.

Apple Watch Hermes того варті, якщо ви хочете носити продукцію Hermes на зап'ясті. Ви отримуєте можливість купити ремінець Hermes і навіть створити свій власний циферблат з логотипом бренду, більш того, це єдиний офіційний спосіб отримати розумний годинник під логотипом Hermes. І це також єдиний спосіб отримати корпус із нержавіючої сталі у кольорі Space Black.

Якщо щось з перерахованого вище важливо для вас, у Hermes Apple Watch Series 7 є безліч дрібних деталей, які, безумовно, зроблять їх більш розкішними та преміальними, у порівнянні з класичним розумним годинником 7-го покоління.

Apple Watch Series 7 (Hermès)

Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour (Gold)
2 399 $ 68 372 грн
Apple Watch Series 7 41mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour (Orange)
2 299 $ 65 522 грн
Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour Deployment Buckle (Fauve)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour Deployment Buckle (Noir)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour Deployment Buckle (Ébène)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour (Bleu Lin)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour (Orange)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour (Noir)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Apple Watch Series 7 45mm Hermès Silver Stainless Steel Case with Single Tour (Navy)
Передзамовлення
0 $ 0 грн
Відгуки про: Apple Watch Series 7 (Hermès)
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат