Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Домашня акустика

Apple HomePod (Space Gray)

Color: Black

345 $ 9 281 грн

Harman / Kardon Onyx Studio 3 (Black)

Color: Black

160 $ 4 304 грн

Apple HomePod (White)

Color: White

345 $ 9 281 грн

Harman / Kardon Omni 50+ (Black)

Color: Black

480 $ 12 912 грн

Marshall Louder Speaker Stanmore II Bluetooth (White)

Color: White

427 $ 11 499 грн

Marshall Loudest Speaker Woburn II Bluetooth White

Color: White

595 $ 15 999 грн

Harman / Kardon Onyx Mini (White)

Color: White

190 $ 5 111 грн
210 $ 5 649 грн

Harman / Kardon Go+Play Mini (White)

Color: White

295 $ 7 936 грн
310 $ 8 339 грн

Harman/Kardon Aura Plus (Black)

Color: Black

380 $ 10 222 грн
447 $ 12 024 грн
Домашня акустика 


    Відмінна домашня акустика — це та, яка завдяки своєму насиченому звуку дозволяє сидячи дома на улюбленому диванні відчути себе наче в кінозалі під час прем’єри улюбленого фільму.

    На сайті представлена домашня акустика компаній Harman / Kardon та Marshall. Ознайомитись з асортиментом товару ви можете на  jabko.ua де розмістився великий вибір різноманітних домашніх акустик. А також у мережі магазинів Ябко привітні продавці-консультанти допоможуть вам з вибором стильної колонки. Лише завітайте до нас у гості.


    Harman / Kardon вважається зразком аудіопристроїв вже більше як півстоліття. Розробники компанії втілили футуристичне бачення у сучасні моделі колонок. Harman / Kardon поєднує у собі мікс якості та вишуканості. Аудіоринок Європи компанія завоювала одразу коли вийшла на нього, а згодом отримала і світове звання, яке підтримує до тепер завдяки об’єму звучання та неповторному стилю своїх колонок. Великим плюсом таких колонок є їх відносна компактність.


    Колонки Harman / Kardon можна використовувати не лише в дома, а й для зовнішнього застосування. Захист IPX5 надасть можливість слухати найкращу музику навіть під час негоди. Вечірка біля басейну з гучною музикою? Тепер, це більше ніж реальність. Можете більше не хвилюватись за стан своєї акустики, навіть якщо вона стоятиме поряд  з басейном під час стрибку «бомбочкою». Колонка залишиться у чудовому стані й надалі відтворюватиме ваш play лист. За допомогою безкоштовного додатку Harman Kardon Controller налаштовувати та керувати колонкою надзвичайно просто. Прекрасний зовнішній вигляд, чистий та об’ємний звук, а також неймовірно глибокий бас.
    Очевидною прерогативою техніки Harman / Kardon є естетика. Поціновувачі техніки від цієї компанії полюбляють гармонію у всьому. Домашня акустика - це предмет, який потрібно вибирати з розумом та душею. Це не просто колонка, це повноцінний елемент вашого інтер’єру. Розробники Harman / Kardon враховують еститичні запити користувачів своїх колонок та підібрали лише якісні матеріали для корпусу пристрою.


    Компанія Marshall — це колонки з оптимальним розміром, що можуть ідеально вміститись у найскромніший куток вашого помешкання. І в той же час видає воістину розкішний звук, глибокий та добре збалансований за всіма показниками. Навіть на високому рівні гучності звук залишається чистим і не спотвореним, враження, що ви слухаєте улюблені композиції на кращих рядах концертного залу.     Звук можна налаштувати відповідно до ваших потреб та унікального сприйняття звуку, навколишнього середовища та особливостей облаштування простору. Фірмовий мобільний додаток Marshall Bluetooth або аналогові елементи управління, що розташовані на верхній панелі акустичної системи створені за останнім словом ергономіки та комфорту користування.