0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Повернутися в категорію

Harman / Kardon Aura Studio 2 (Black)

На складі

Оцінка користувача

На складі

Harman / Kardon Aura Studio 2 (Black)

Ціна з урахуванням знижки: 245 $6 223 грн
Рекомендуємо до покупки:
+ 47$  (+ 1 199 грн )
Швидка покупка

Aura Studio 2 — серце дому!


    Сучасна домашня акустична система Harman/Kardon Aura Studio 2 має не аби який цікавий дизайн. Міцний прозорий купол виготовлений з полікарбонату, по середині прозора трубка, а в центрі світловий індикатор. Нижню частину корпусу огортає цупка тканина, яка захищає колонку від пошкоджень. Harman / Kardon Aura Studio 2 має маленькі міцні ніжки на які її комфортно встановлювати. Також знизу знаходиться басовий динамік. Ваша музика тепер не просто приємна, а й красива. З першого погляду взалі не зрозуміло, що це колонка. Вона незвичної форми та розміру. Harman / Kardon Aura Studio 2 круто виглядає з будь-якої сторони.
    Переваги Harman / Kardon Aura Studio 2 :

  Бездротове підключення до пристроїв: смартфону, ноутбуку. 

  Відмінна якість звуку, на всіх рівнях гучності 

  Вишуканий дизайн

  Зручне та легке підключення та управління Harman / Kardon Aura Studio 2. 

 Вмонтований мікрофон з шумо та ехо поглинанням


    Швидке та стабільне підключення через Bluetooth до телефону або ноутбуку. Гучність повністю синхронізується з рівнем гучності телефону. Harman / Kardon Aura Studio 2 приємно слухати на різному діапазоні гучності. Harman / Kardon Aura Studio 2 можна сміливо ставити навіть по серед кімнати, така колонка ідеально впишеться у будь-який інтер’єр. Завдяки своїй світловій підсвітці Aura Studio 2 додасть затишку вашій оселі. В режимі стерео можна відчути весь потенціал роботи та максимальну потужність звуку Aura Studio 2, для цього потрібно лише купити декілька таких колонок та об’єднати їх. Harman / Kardon Aura Studio 2 може приєднуватись й до інших колонок Harman та створювати з ними стерео пари.


    Harman / Kardon Aura Studio 2 оснащена 6 потужними динаміками та сабвуфером. Завдяки цьому колонка відтворює кожну деталь композиції, та рівномірно поширює звук по всьому приміщенню. Складається враження, що ви прийшли на концерт до улюбленого виконавця.

Характеристики
Звук
Роз'єми для підключення
Корпус та габарити
Производительность
Живлення та акумулятор
Комплект
Додатково
Смотреть отзывы покупателей