Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Повернутися в категорію

DJI Spark [Alpine White]

На складі

Оцінка користувача
DJI Spark [Alpine White]
DJI Spark [Alpine White]

На складі

DJI Spark [Alpine White]

Ціна з урахуванням знижки: 400 $11 220 грн
Швидка покупка

DJI Spark White — компактний дрон, має невеликі габарити і оснащена новітніми технологіями: механічна стабілізація, різні режими польоту, високоякісне відео, приголомшлива камера.

Інноваційна функція квадрокоптера FaceAware розпізнає обличчя і допомагає злетіти з долоні власника. А певний жест руки, дозволить приземляється на долоню назад, автоматично вимикаючи двигуна. А встановлена ​​функція Palm Control дозволяє рухати дрон з одного боку в інший.

При необхідності можна вибрати 1 з 4 режимів руху: QuickShots — дозволяє робити кадри з кінематографічної композицією; TapFly — дрон летить до вказаного місця призначення; ActiveTrack — автоматично розпізнає об'єкти, а потім стежить за їх переміщенням; Gesture — повноцінне керування дроном за допомогою простих жестів рук.

Максимально чіткі зображення DJI Spark White робить за допомогою оснащених стабілізаторів на 2 осях і електронною стабілізацією зображення. А ширококутний об'єктив працює так, що дозволяє робити виразні і насичені фотографії.

Компактна камера DJI Spark White оснащена матрицею як CMOS 1/2.3 дюймів, що дозволяє записувати відео з роздільною здатністю 1080р.

Така технологія як Flight Autonomy відповідає за безпеку польоту дрона навіть в закритих приміщеннях і в зонах, де немає супутникових сигналів. Крім цього, дрон здатний розпізнавати будь-які перешкоди на своєму шляху в радіусі 5 метрів. Квадрокоптер підтримує режим автопілота, а 3D сканування навколишнього простору забезпечує йому безпечне пілотування. У FlightAutonomy входить система візуального позиціонування, а також комплекс камер, датчиків, резервних модулів инерциального вимірювання і комплекс потужних обчислювальних ядер, модуля супутникової навігації.

Встановлена ​​функція «Повернення додому» з режимом RTH DJI Spark безпечно повернуться на базу практично в будь-яких умовах за рахунок можливості записати маршрут і при пропажі сигналу повернутися за ним назад. DJI Spark має 12 захисних функцій і спеціальний датчик, які показують рівень заряду і контролюють час польоту.

Вага, г: 300
Гранична швидкість набору висоти при спортивному режимі, м / с: 3
Мах швидкість посадки при спортивному режимі, м / с: 3
Мах швидкість при спортивному режимі, км / год: 50
Мах висота польоту над морем, м: до 4000
Тривалість роботи, хв: 16
Дистанція, км: 10

Параметри камери: 12 Мп
Граничне дозвіл: 3968 × 2976
Швидкість роботи затвора, з: 2-1 / 8000
Макс. бітрейт відео, Мбіт / с: 24

Ємність батареї, mAh: 1 480
Тип батареї: літій-полімерна

Характеристики
Корпус та габарити
Модель DJI Spark
Комплект
Комплектация Квадрокоптер.

Батарея.

Пропелери х 6 шт.

Зарядний пристрій.

Бокс для зберігання.


Примітка: комплектація може бути змінена без попереднього повідомлення.
Смотреть отзывы покупателей