0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Повернутися в категорію

Harman / Kardon Go+Play Mini (Black)

На складі

Оцінка користувача

На складі

Harman / Kardon Go+Play Mini (Black)

Ціна з урахуванням знижки: 305 $7 625 грн
Виберіть бажаний колір девайса:
Рекомендуємо до покупки:
Швидка покупка

Go+Play Mini — ідеальна колонка для подорожей!


    Стильна колонка для подорожей та чудова домашня акустика — усе це про Harman / Kardon Go+Play Mini. Дизайн колонки і справді відповідає назві Mini, якщо порівнявати її з попередниками. Розміри колонки складають 418x182x212 мм. Масивна захисна решітка, округлі форми саме такий зовнішній вигляд має Harman / Kardon Go+Play Mini. Висока якість матеріалів корпусу, це ще одне з досягнень такої колонки. Go+Play Mini приємно тримати в руках.


    Майже вся колонка обгорнута цупкою тканиною, яка більше нагадує металеву сітку. Зверху зроблена металічна ручка, яка додає зручності та впевненості у транспортуванні колонки. Також одразу під ручкою на верхній панелі розташовані кнопки керування. Інструменти регулювання гучності, кнопки для підключення по Bluetooth, живлення та також паузи. На тильній стороні колонки розташовані порти USB, microUSB, AUX та роз’єм для живлення. Усі вони компактно приховані під гумовою заглушкою. 

      Go+Play Mini можна підключати до iOS та Android. Також через додаток Remote App можна зробити додаткові налаштування. 


     Одночасно до колонки можна під‘єднати три пристрої. Це може бути не лише Ваш iPhone, а й iPad, або iPhone когось із ваших друзів чи коханої людини. Go+Play Mini - ваша ідеальна колонка для вечірок. Коли хтось із гостей захоче поставити свою улюблену пісню, вам більше не доведеться відмикати свій пристрій і підключати інший. Достатньо просто під'єднати чужий пристрій через Bluetooth і Harman / Kardon Go+Play Mini розпочне відтворення пісні. Та одразу коли пісня закінчиться ваш Play-лист продовжить своє звучання.
    Сигнал Bluetooth дотягає 8 метрів навіть якщо на шляху є товсті стіни. Якщо включити Harman / Kardon Go+Play Mini на всю потужність в квартирі, то можна нишком почути як сусіди за стінкою починають підтанцьовувати. З такою колонкою зовсім не важливо який жанр музики ти слухаєш, відтворюються вони всі одинаково чисто та круто.  В режимі стерео можна відчути весь потенціал роботи та максимальну потужність звуку Harman / Kardon Go+Play Mini , для цього потрібно лише придбати декілька таких колонок та об’єднати їх. 


    Ви безумовно залишитесь задоволеними своїм вибором, завдяки технологічним можливостям, які були реалізованими в Harman / Kardon Go+Play Mini Відмінний звук та досконалий дизайн, ось чим вам 100% запамятається Go+Play Mini.

Характеристики
Звук
Потужність 4 x 25 Вт
Частота 40 Гц – 20 кГц
Роз'єми для підключення
Підключення 3.5 мм;
Bluetooth
Корпус та габарити
Вага 3,433 кг
Колір Black
Модель Go+Play Mini
Розмір 417,50 x 181,5 x 211,5 мм
Производительность
Виробник Harman / Kardon
Технологія Безпровідна
Тип Домашня акустика
Тип гаджету Акустика
Живлення та акумулятор
Живлення Від акумулятора
Комплект
Комплектация Harman Kardon Go+Play Mini;
Зарядний пристрій;
Керівництво користувача;
Гарантія.
Додатково
Захист від вологи Ні
Смотреть отзывы покупателей