0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Навушники Apple AirPods 1 (MMEF2)

Передзамовлення

Оцінка користувача

Передзамовлення

Навушники Apple AirPods 1 (MMEF2)

Рекомендуємо до покупки:

Apple AirPods — кращі бездротові навушники!


       Це друга версія опису для Apple AirPods. Чому так? Спершу ми говорили про те, як вони вражають у перші дні користування цими навушниками. Тепер хотілось би сказати про користування цими навушниками протягом року. Сказати про це без лишніх "прикрас". AirPods представили в 2016 році і за цей період вони повністю змінили стиль використання та тренд в цій індустрії. Давайте розберемось чому!


— Ергономічність запорука зручності.

    Дизайн повністю повторє EarPods. Тому для тих, хто хоче зрозуміти чи підійдуть їм ці навушники, чи не будуть випадати вони із вуха — раджу спробувати спершу їх у своїх знаймих, друзів, або власників AirPods. Для тих хто вже визначився із вибором вітаю в клубі "без дротів". Вони легкі, зручні та комфортні. Через декілька хвилин використання ви забувати про їх наявність у вусі, лише звук із динаміків нагадує про них. Це все завдяки тому, що анатомічно вони підходять для більшості тип вух. Так, вуха у всіх різні, це норма.


Apple AirPods купити


— Магія без дротів.

    Уявіть. Ви відкрили кейс для навушників, витянули один із них, вставили його у вухо і все, вони готові до використання! Ніяких "зажати кнопку і синхронізувати по Bluetooth", "Повторіть спробу", "Перепідключіть" чи ще щось. Це все завдяки процесору Apple W1. Він дозволяє телефону розуміти те, що навушники вже у вусі. Якщо Ви витянули їх — музика автоматично ставиться на паузу. Ідеально.

    Із додатково тут присутнє керування: Play / Pause, виклик Siri, наступний трек, попередній трек. Це все можна комбінувати у зручному для Вас варіанті. Також навушники можна використовувати як гарнітуру. Ідеальну гарнітуру. Один навушник в кейсі — інший у вусі та навпаки, оскільки в кожному присутній мікрофон.

    Про якість звуку тут не варто багато говорити. Вони грають музику краще ніж EarPods, але не є Hi-Fi / Hi-End класном навушників, проте вони на це і не прентендують.


Apple AirPods ціна


— Життя батареї.

     Що можна подумати поглянувши на них? Вони мініатюрні, а значить і батарея у них буде працювати "мініатюрно". А цифри наступні: при прослуховуванні музики — до 5 годин. При розмові — близько 2-3 годин. Якщо врахувати наявність кейсу "під рукою" — навушники будуть жити до 24 годин.  Підзарядки 15 хвилин вистачає на 3 години прослуховування. Теж супер!


— Варто чи ні?

Так, варто! Це найзручніша, найкомфортніша, найтехнологічніша, найкрасивіша гарнітура / навушники / True Wireless пристрій. Він змінив індустрію, змінить і ваше становлення до прослуховування музики. Беріть, навіть не зволікайте. 


Apple AirPods дешево


Характеристики
Роз'єми для підключення
Підключення Bluetooth
Основні характеристики
Колір White
Производительность
Виробник Apple
Призначення Для iPad;
Для Mac;
Для iPhone;
Тип аксесуару Навушники
Тип гаджету Навушники AirPods 1
Смотреть отзывы покупателей