Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Ігрові приставки Nintendo

У цій категорії немає товарів.

Зміст купувати Nintendo SWITCH?
  • Nintendo — компанія з світовим іменем. Багато для кого вона стала символом дитинства. Mario, "танчики", Zelda та інші хіти 80их та 90их. Це символ початку епохи відеоігор. Але час змінюється, змінюється підхід до ігор та сама індустрія. Не змінюєтсья лише Nintendo. Змінився форм-фактор консолей, але "душевність" в іграх залишилась. Вони інші, не такі як Call Of Duty та Battlefield, а сповнені добра та з цікавим сюжетом.

 

Корпус и габарити Nintendo Switch

Це як телефон, який ви тримаєте горизонтально. Ост такі габарити має Switch. Тримати звісно зручніше, оскільки по ергономіці він нагадує джойстик для X-BOX. Розміри 102 мм x 239 мм x 13,9 мм, що схоже на iPhone 8 Plus в тримачі. Це комфортна, не величка та приємна на дотик консоль. Пластика не відчуваєтсья дешевим.

Приставку можна взяти з собою, це не викличе дискомфорт. Вміщається в будь-який рюкзак чи сумку. Це логічно, оскільки вона вважається портативною.

 

Ігри

Mario! Zelda! Тут все це є. Усе з шикарним геймплеєм та управління. Для останнього використовують контролери Joy-Con. А якщо купити Nintendo Switch в магазині Ябко у Львові, Житомирі чи Франківську — Ви отримуєте гру Super Mario Odyssey у подарунок. Можна змінити контролери на контролери іншого кольору, з'єднати їх в один.

Окрім ігор в дорозі, приставку можна підключити до телевізора і насолоджуватись іграми на великому екрані. Для цього компанія Nintendo підготувала док-станцію. Ось саме в такому варіанті джойстики від'днуються. З ігор для цього режиму хотів би відзначити SkyRim.

Їх можна завантажити з маркету. Nintendo відійшли від політики "Купи картрідж", для того, щоб грати, а це є плюсом.

 

Плюси та мінуси

Факт того, що це Nintendo вже можна рахувати плюсом. Дух компанії залишився в консолі і тут. Ігри насичені та цікаві, зовсім не те, до чого звикли на PS4 та XBOX. 

Наступний плюс — дизайн. Дуже сумнівний плюс на перший погляд, але Switch просто відрізняється від того, до чого ми звикли. Дизайн крутий, яскравий та сміливий. Можна замінити джойстики, або зовсім від'єднати їх від консолі і використовувати для гри на двох.

Так, вона не така потужна, як PlayStation 4 Pro, але розрахована зовсім на іншим ігроманів, та любителів класики. Це портативна консоль, як свого часу PSP. Але окрім цього, її можна використовувати як звичану консоль.

Раджу усім фанатам класики та фірми Nintendo. З перших секунд використання ви полюбите консоль.