0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Портативна акустика JBL Horizon (Black)

На складі

Оцінка користувача

На складі

Портативна акустика JBL Horizon (Black)

Ціна з урахуванням знижки: 120 $3 341 грн
Швидка покупка

Портативна акустика JBL Horizon: смарт-будильник VS FM-приймач

Відома компанія JBL пропонує дивовижну кількість портативних та настільних Bluetooth-динаміків, але вперше пропонуємо купити портативну акустику JBL Horizon, призначену для активного музичного пробудження вранці. Вангуємо, цей портативний пристрій стоятиме на приліжковій тумбі.


Що особливого в представленій моделі?

JBL Horizon - це не звичайний динамік Bluetooth. Окрім того, що він має сучасний дизайн, підвищену функціональність і  якісне звучання, котре виділяється серед конкурентів, це ще й компактний настільний будильник круглої форми. Ось список переваг, які отримує користувач за ціною портативної акустики JBL Horizon:

  • Передній яскравий дисплей з інформацією про час, дату та вибране джерело звуку;
  • Посилене захисне скло, виконане з глянсового пластика; 
  • М’який сірий корпус;
  • Задня панель оснащена приглушеним білим світлом;
  • Підтримка FM-радіо та приєднання за допомогою Bluetooth;
  • Резервний акумулятор для коректного зображення часу та звучання будильника;
  • Кнопка для ручного налаштування дати та часу;
  • Багатофункціональний сигнал для пробудження.


Особливості динаміка

Пристрій використовує 5-ти ватні підсилювачі потужності для кожного з 2-х каналів, яких достатньо, щоб заповнити звуком спальню середнього розміру. Портативний динамік підтримує кілька аудіо джерел, найважливішим з яких є приєднання за допомогою Bluetooth до смартфона, планшета чи ноутбука.


FM-радіо

Пам’ять пристрою дає змогу зберігати до п'яти станцій. Для коректного звучання улюблених музичних каналів рекомендують застосувати додаткову антену у вигляді тонкого кабелю.


Доступні порти

Внизу пристрою розташовані входи для блоку живлення, антени та стандартного 3,5-міліметрового входу mini-Jack, який можна використовувати для пристроїв без технології Bluetooth.


На додачу до радіоантени й джерела живлення стандартна комплектація містить коротку інструкцію з поясненням основних операцій і команд, особливо тих, що вимагають натискання кнопки протягом певного періоду часу (зазвичай більше 2-х секунд).


Одна з найбільш корисних функції портативної акустики JBL Horizon ціною 132$ - два USB-порти для заряджання інших пристроїв. Вони можуть стати в пригоді, якщо в спальні не вистачає вільних розеток. Також у нижній частині динаміка розташували слот для резервного акумулятора, який відповідає за правильне налаштування часу та звуковий сигнал під час перебоїв у електромережі. А маленька кнопка позаду також дає змогу швидко перелаштувати портативну колонку на літній час.


Багатофункціональний будильник

За налаштування звукового сигналу відповідає розумна система. Horizon може звучати двічі, отож може слугувати будильником водночас для 2-х людей. 


Встановлення часу дає змогу вибрати кілька параметрів: періодичність повторення будильника та сам звук (ефективне злісне гудіння, вмикання радіостанції або улюбленого треку зі смартфона поблизу). Або ж користувач може обрати стандартну мелодію: «Rise» (гітара), «Solar» (синтезатор) і «Groove» (щось схоже на пісні Maruv). Чудовий вибір, який переконує купити портативну акустику JBL Horizon, чи не так?


Чи варто купувати цей будильник?

Якщо любите прокидатись під музику, а на приліжковій тумбі бажаєте побачити білий фірмовий логотип JBL, то це ідеальний варіант. Це інноваційний будильник, який оснащений фоновим освітленням, 2-ма USB-портами для нічного підзаряджання пристроїв, розширеною конфігурацією будильника, і, що найважливіше, розширеною панеллю вибору повторення будильника. Крім того, якість звуку для такого пристрою справді вражає. 

 


Характеристики
Звук
Звукова система Система 2.0
Частота 70 Гц-20 КГц
Роз'єми для підключення
Підключення Через 3.5 мм;
Через Bluetooth
Основні характеристики
Вага 890 г
Колір Black
Модель JBL Horizon
Розмір 160 x 183 x 86 мм
Сумарна потужність До 10 Вт
Тип акустики Портативна акустика
Производительность
Виробник JBL
Призначення Універсальні
Тип гаджету Акустика
Тип гаджету Портативна акустика
Живлення та акумулятор
Живлення Від мережі
Можливість зарядки Так, через USB
Додатково
Захист від вологи Ні
Смотреть отзывы покупателей