0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Повернутися в категорію

PlayStation 4 Slim (1TB)

На складі

Оцінка користувача

На складі

PlayStation 4 Slim (1TB)

Ціна з урахуванням знижки: 319 $7 975 грн
Швидка покупка

PlayStation 4 Slim

 

PlayStation 4 Slim — консоль, що прийшла на заміну PlayStation 4. Різниця лише у тому, що вона змінилась в дизайні. Перейдемо до основного…


 Корпус та роз'єми

 

Корпус, в порівнянні з звичайною версією, став приємнішим на дотик на візуально. Гострі кути змінились на більш округлі. Розміри консолі також зменшились, як і її вага (схудла на 1кг).


Загалом, це зменшена версія оригінальної консолі, але є зміни і в апаратному плані. USB 3.0 замінили на USB 3.1, Bluetooth оновився на версію 4.0. Нагадаю, що в попередній версії він був 2.1. По об'єму вона зменшилась на 30%. Комплект поставки не змінився в порівнянні з PlayStation 4. У нього входить: консоль, джойстик Dualshock 4, гарнітура, кабель живлення, HDMI, USB.

 Ігри та графіка

 

Саме по собі, це оновлення не має нести зміни в графіці, оскільки цикл оновлення консолей близько 7 років, якщо змінити цю цифру, то для користувача це буде негативно, оскільки тайтли на попередні версії консолей не сумісні з новими, а студіям доведеться випускати ігри одразу на декілька версій консолей, а їх зараз 4, враховуючи PS4 Pro та Slim — 6. Збільшення фрагментації ринку консолей буде негативним — приклад тому Android. 


В 
плані ігор та графіки — все як було, так і залишилось. Ніяких змін. Потужність консолі залишилась така як і було до цього, тому і картинка змінитись не може і не повинна. Усі ігри, котрі були випущені до цього — сумісні з Слім версією.


 Характеристики

 

Тут мало що можна сказати. Усе абсолютно однаково (за виклеченням USB, Bluetooth). Процесор, графіка та інше — не змінилось. Але коротко про них в сухих цифрах.

— CPU: 8-ядерний x86-64 AMD Jaguar;

— GPU: AMD Radeon™, (1.84 Тфлопс);

— RAM: GDDR5 8GB;

— HDD: 500GB (up to 2TB).

Нічого особливого в них нема, як було так і залишилось.

 

 

Характеристики
Корпус та габарити
Модель PlayStation 4 Slim
Производительность
Тип Ігрові приставки
Тип гаджету Консоль
Додатково
Наявність ігор Без ігор
Смотреть отзывы покупателей