0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Система безпеки Ajax

Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren (Black)

Передзамовлення
82 $ 2 249 грн

Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren (White)

Передзамовлення
82 $ 2 249 грн

Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren (Black)

Передзамовлення
42 $ 1 149 грн

Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren (White)

Передзамовлення
42 $ 1 149 грн
Зручно. Надійно. Ajax

Охоронна система Ajax сконструйована з нуля та об’єднує в собі низку технологій, які ще ніде не використовується та максимально продуманий функціональний дизайн. Унікальний безкомпромісний підхід до розробки дозволив досягнути крутого результату, який комфортний для людей і гарантує їм надійність та безпеку.

Система Ajax наділена широким функціоналом. Ви можете самостійно скласти і докупити комплект для багатогранного функціонування системи. Датчики проти злому та вторгнення, пожежі та підтопу, реле для дистанційного контролю та керування живленням і приладами. Легко керувати кожним з елементів завдяки сучасному мобільному додатку.

Два кліки і все під контролем

Мобільний застосунок Ajax Security System (для платформ iOS та Android) максимально адаптований для комфортного користування і налаштування системи у кілька кліків. Брелок SpaceControl і бездротова клавіатура KeyPad — це ще одні круті можливості керування системою. За допомогою застосунку ви на віддалі можете встановити та зняти приміщення з охорони, дізнатись рівень сигналу та заряду акумулятора.

У мобільному застосунку ви отримуватимете повідомлення про тривогу, спрацювання сенсора в одній з зон. Повідомлення надходять у кілька секунд та відображаються як Push-сповіщення. Можливо налаштувати вигляд та бажаний формат сповіщення про тривогу: push, SMS, дзвінок.

— Перегляд подій у стрічці сповіщень.
— Дізнавайтесь про “тривоги” в форматі Push-сповіщень, SMS повідомлень або ж дзвінків.
— Перегляд і контроль показників датчиків і системи у режимі Real Time.
— Нагадування про встановлення/зняття з охорони.
— Налаштування пристроїв на відстані через додаток.

Зловмисники не пройдуть!

Завдяки цифровим інтелектуальним алгоритмам Smart Detect і багатоступеневим моделям розпізнавання небезпек датчики Ajax точно визначать момент вторгнення і самостійно відфільтрують хибні тривоги.

Датчики руху успішно відрізняють рухи домашнього улюбленця від кроків незваного гостя. Датчикам на дверях успішно розпізнають стукіт від сильних ударів чи намірів злому замка.

Датчики встановленні на вікнах реагують на повне або часткове відчинення. (Можна залишити вікно прочиненим для потоку свіжого повітря) Також розрізняють частоту та дзвін розбитого скла від звучання музичних композицій чи рінгтону вашого смартфона.


Швидкість сповіщень

Тут усе просто. Усі елементи (датчики/сенсори) системи регулярно звітують перед центральним Хабом. У момент коли один з датчиків зафіксував небезпеку — інформація передається на Хаб та в ту ж мить — опиняється у смартфоні власника та на пульті охорони. Періодичність передачі інформації з датчиків на хаб можна налаштувати через мобільний додаток. Кілька кліків, буквально дві секунди й все під контролем.


Ні диму, ні вогню

Дим, стрімкий стрибок температури, початок загоряння — перші ознаки початку пожежі Ajax розпізнає за лічені секунди. Якщо рівень чадного газу у приміщенні починає наближатись до небезпечної позначки — додатковий сенсор СО2 миттєво спрацює.

Перед відправкою сигналу тривоги цифровий алгоритм Hazel Flow ще раз перевірить наявність диму в конкретній зоні. Ви можете протестувати сенсор і сирену диму дотиком до корпусу або ж через додаток на своєму смартфоні.

Протипожежна система Ajax — це об’єднання кількох датчиків у різних зонах, що синхронно сигналізують про небезпеку пожежі і в ту ж мить сповіщають вас через вбудовані сирени та повідомлення на мобільний.


Жодної краплі проблем

Система Ajax без труднощів впорається не лише зі зловмисниками, димом та вогнем, а й з водою. Датчики створено з урахуванням можливого контакту з водою. 

Сигнал тривоги спрацьовує після першого контакту з водою і скасовується після того як волога висихає. Також датчики та елементи системи не піддаються корозії та мають технологію захисту від бруду, пилу та вологи. Завдяки компактним розмірам, ви можете розмістити їх прямо на підлозі під пральною або ж посудомийною машиною. Монтаж пристроїв простіший простого — достатньо просто покласти датчик на підлогу в потрібному місці.

Керування на відстані

Майбутнє уже тут і ви можете теж стати його частиною завдяки Ajax. дім та офіс стануть ще більш комфортними та безпечнішими — у вашому смартфоні є можливість керувати предметами на заданій території, навіть, якщо ви знаходитесь за сотні кілометрів. Відчинити вхідні двері, увімкнути світло чи налаштувати температурний режим — клік у додатку і все готово. Також, можливий підрахунок показників лічильників, захист від перегріву та стрибків напруги.

Завжди під контролем

Систему Ajax можливо розширювати, та включати не лише різновиди датчиків захисту, а й відеокамери, централі керування та ще багато корисного. Ви можете здійснювати нагляд за своєю домівкою у Full HD якості, завдяки підключенню відеокамер, що передають відеоматеріал у режимі реального часу на ваш смартфон, або ж (при потребі) на пульт охорони. У будь-який час дня і ночі ви можете запустити мобільний додаток і переконатись у відсутності тривог.


Без пилу та бруду

Процес встановлення системи Ajax продуманий з наголосом на практичність і максимальний комфорт. Якщо ви хочете подбати про орендоване приміщення, то з часом, при переїзді систему легко демонтувати та встановити вже у новому приміщенні. Весь процес монтажу і налаштування займе не більше як годину, і вам знадобиться смартфон та мінімум інструментів. 

— Підключення та налаштування у кілька кліків за допомогою QR-кодів.
— У комплект входять батарейки та всі необхідні кріплення.
— Перед монтажем не потрібно збирати/розбирати пристрій та датчики.


Випадковостей не існує

Ми можемо сміливо сказати, що система безпеки Ajax готова до всього, і навіть до зовсім непередбачуваних ризиків. Щось йде не по плану — ви дізнаєтесь про це першими.

— У випадку вимкнення електроживлення — резервний акумулятор забезпечить до 15 годин автономної роботи.
— Підміна датчиків стає не можливою завдяки унікальному ідентифікатору, що забезпечує аутентифікацію пристроїв.
— Ефір буде чистим наче небо в ясний день, адже інтелектуальна централь (Hub) перемикає частоти, щоб протистояти шумам та глушінню.
— Ваші дані будуть у цілковитій безпеці, і це все завдяки алгоритму шифрування радіопередачі із "плаваючим" кодом.
— Сигнал тривоги потрапить на ваш смартфон та пульт охорони максимально швидко. Системою безпеки використовуються одразу два канали Ethernet і GSM для одночасного надсилання сповіщень.
— Усі датчики, що під’єднані до центрального Hub-а та звітують перед ним, підтверджуючи працездатність і відсутність тривожних сигналів щонайменше один раз у 10 секунд.


Разом з системою безпеки Ajax Ви, ваша родина та помешкання буде у максимальній безпеці. Отримати консультацію, замовити та купити систему безпеки Ajax і додаткові компоненти та датчики можливо на сайті jabko.ua та у магазині Ябко у вашому місті.