Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Повернутися в категорію

Гарантія від магазину на 2 роки (Мак)

На складі

Оцінка користувача

На складі

Гарантія від магазину на 2 роки (Мак)

Ціна з урахуванням знижки: 80 $2 248 грн
Швидка покупка

Гарантія на MacBook & iMac

 

Магазин Ябко пропонує послугу додаткової гарантії на MacBook та iMac на 2 роки, що включає в себе переваги та бонуси, які по цінності значно перевищують ціну. Особливість в тому, що гарантійний термін збільшується вдвічі, тому навіть після закінчення гарантії від виробника ви завжди можете покладатися на нас. Це дозволить Вам суттєво заощадити час, енергію та кошти у разі виникнення потреби у сервісному обслуговуванні. На відміну від інших, ми дійсно продовжуємо термін гарантії та професійно виконуємо свої зобов’язання. За необхідності Ваш пристрій можуть прийняти на гарантійне обслуговування у будь-якому з магазинів мережі Ябко. Все, що вам потрібно мати з собою — ваш MacBook чи iMac та гарантійний талон.

 


— Постійне технічне обслуговування. Негаразди з iMac чи MacBook? Це абсолютно не проблема. Наші сервісні інженери завжди прийдуть на допомогу у вирішенні найскладніших випадків у найкоротші терміни. 
Онлайн та офлайн консультації. Щось трапилось і не можете вирішити проблему? Зверніться до нас, консультанти та експерти завжди на зв’язку та готові оперативно проконсультувати і допомогти.
Безкоштовна чистка пристрою та заміна термопасти. Кожен пристрій потребує уваги та догляду, а також періодичного очищення від пилу та бруду. Саме тому ми безкоштовно проводимо чистку iMac чи MacBook та заміну термопасти, протягом двох років з моменту покупки.
Знижки на аксесуари до 20%. При покупці Ви одразу отримуєте знижку на аксесуари та індивідуальні на техніку. Ви одразу в клубі #ЯбкоДрузі, а наші друзі — це не просто слова, а багато нових можливостей!
Встановлення пакету програм від магазину. Встановлюємо та налаштовуємо для Вас безкоштовні та платні додатки, сукупна вартість яких складає близько 800$. З каталогом можна ознайомитись — ТУТ

Смотреть отзывы покупателей