0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
iPad Pro 11 — абсолютно новий, абсолютно унікальний


Ви колись працювали з iPad? Якщо відповідь “Так”, то забудьте про це. Новий iPad Pro покаже вам, як сильно можуть змінитись знайомі речі. Навіть екран тепер не можна назвати звичайним. Що змінилось, а що залишилось таким, як було — зараз розкажу про все!


Liquid Retina

Новий iPad Pro 11 отримав дисплей від краю та краю, просто чарівний. Коли ви берете його у руки, таке відчуття, що це лише екран. Користуватись таким екраном можна у будь-якій орієнтації, у вертикальній для перегляду Twitter-стрічки, та горизонтальний для YouTube.

Нову версію матриці назвали Liquid Retina. Чому так? Це краща IPS матриця на ринку з ідеальною передачею кольору, контрастом, яскравістю та насиченістю кольорів. Екран отримав заокруглені кути і виглядає як на iPhone Xs та iPhone Xs Max.


На екрані нового iPad Pro 11” ідеально використовувати жести, які частково взяли з iPhone X та новіших моделей. Переміщатись серед програм тепер стало набагато простіше та швидше. Pinch to zoom — лише “верх айсбергу” при використанні iOS 12 на ньому. Будь-яка робота буде виконуватись в декілька разів швидше на новому iPad.


     Якщо коротко, то плюсами нового екрану будуть:

  • Технологія True Tone;
  • Заокруглення екрану, через що він здається безрамковим;
  • Феноменальне розширення 2388 × 1668 точок;
  • Широкий діапазон кольорів P3;
  • Яскравість 600 кд.


FaceID тепер впізнає вас в iPad

Ми дожили до моменту, що FaceID почали використовувати не лише в iPhone Xs, Xs Max та майбутніх новинках, а й в iPad Pro! Залишилось тільки встановити його в MacBook. Основною перевагою датчика є робота в горизонтальному та вертикальному режимі, вища швидкість роботи у порівнянні з iPhone X через Apple A12X Bionic, але про це згодом.


FaceID можна використовувати не лише для розблокування iPad, а й для оплати покупок в інтернеті та AppStore, оплати на сайтах — ідеальний рівень безпеки.


Більше ядер, більше мегагерц

Стандартна практика — з кожним роком збільшувати кількість ядер, мегагерц, оперативної пам’яті. Цього разу iPad “стрибнув вище голови”. На борту цього “малюка” встановлено найпотужніший, на даний момент, мобільний процесор Apple A12X Bionic. Він побудований на 64-бітній архітектурі та використовує технологію Neural Engine для вивчення нейронних мереж. В допомогу до A12X встановлено співпроцессор M12, котрий відповідає за обробку датчиків руху та позиції. Все це розроблено для оптимізації та покращення роботи від батареї.


Нас запевняють, що за допомогою нового GPU — потужність зросла в 2 рази, а швидкість обробки графіки — в 1000 разів. Що буде на ділі — будемо тестувати (і так, тут забагато тире).


Часто трапляється, що потрібно “тримати” декілька програм відкритими, а з технологією мультизадачності ви зможете працювати у двох програмах водночас. Для цього потрібна оперативна пам’ять, якої ніколи багато не буває. Так ось, її тут 4GB. Не можу сказати, що це багато, це — достатньо. В версії на 1TB встановлено вже 6GB RAM.

До речі, про пам’ять постійну, а не оперативну. Якщо в минулому році об’єм в 512GB видавався чимось з вигляду “ТА НУ?!”, то тепер я можу сказати, що в 2018 році в планшетному PC встановлено 1TB Flash NAND. Браво, 1TB! В базовому MacBook Air встановлено 128GB, а тут майже в 10 разів більше…


USB Type-C

Тепер можна забути про Lightning в iPad. Забути про усі незручності, які були з цим пов'язані. На корпусі iPad Pro 11 тепер лише один роз’єм, в який можна щось підключити — USB Type-C. А під'єднати через нього можна все, що завгодно. Фотокамери, відеокамери, перехідники, клавіатури та мишки (сподіваюсь), пульт керування телевізором (якщо у вас такий є) і багато-багато іншого, оскільки USB Type-C тепер всюди.


Нова периферія

iPad Pro завжди був і залишається професійним інструментом. Що ж робить його професійним або "про"? Технічні можливості, потужність та доступна периферія, а більш за все — Apple Pencil. Окремий опис останнього буде в відповідному розділі, але скажу те, що Pencil тепер можна закріпити на корпусі iPad Pro за допомогою магнітів. Їх взагалі в корпусі iPad більше 100 штук.
Клавіатура для iPad також оновилась, Smart Keyboard Folio. Вона повністю заміняє чохол та містить усі функції звичайної клавіатури, оскільки є повнорозмірною. Тепер вона фіксується у двох положення. Можна працювати за столом та працювати тримаючи iPad Pro 11 на колінах. Ідеально!


Варто чи ні?

Якщо про iPhone Xs було не реально сказати, що це повністю новий пристрій, то про iPad Pro 11 дюймову модель можна сказати, що це абсолютно новий iPad. Ви такого ще не бачили. Один погляд на його екран і ви вже в черзі за ним. Беремо, однозначно!


Apple iPad Pro 11 (2018)

У цій категорії немає товарів.

Відгуки про: Apple iPad Pro 11 (2018)
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат