0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
iPad Pro 12.9 — працюй, створюй, насолоджуйся


iPad — пристрій, який створювали як перехідний етап між iPhone та MacBook. У момент, коли його лише показали, він містив в собі елементи обох пристроїв, ідеології та напрацювань. Проте час минав, і ринок не залишався на місці. Світ побачив версію iPad з надписом "Pro" і після цього виникло логічне запитання: "А чим він заслуговує таку назву?". З виходом цієї лінійки, планшет стали позиціонувати як заміна ноутбуку, або повноцінному ПК. Чи справді це так? Нумо розберімось на прикладі простих задач, без детального опису ядер, мегагерц і т.д.


Робота із текстом на iPad Pro 12.9

Якщо описати це однією фразою — працювати зручно та комфортно. Ви можете взяти планшет із собою в дорогу, на відпочинок, чи просто в кафе і виконувати звичну роботу з текстом. Редагування, форматування та інше. Це ви зможете за допомогою Google Docs, Microsoft Word, нотаток, SimpleNote, Evernote та інших програм, котрих в AppStore просто море!

У порівннянні із ПК — це не менш зручно, оскільки разом із iPad Pro тепер доступна клавіатура Apple KeyBoard Folio, котра майже ідентична клавіатурі від iMac, але слугує не лише пристроєм для вводу інформації, а й чохлом та стильним аксесуаром.

Для форматування також можна використати новий Apple Pencil, який можна закріпити за допомогою магнітів та заряджати без підключення через Lightning. Зручно як ніколи, особливо через сенсорний екран. 

Робота із фото та відео на iPad Pro 12.9

Вперше це скажу, але працювати з фото тут можна. Дійсно, якщо взяти приклад з Pro 10.5 — може скластись враження, що планшет лише для ігор, проте 12.9 змінює ситуацію. Потужності тут стільки, що можна запускати GTA 5, якби вона була на iOS. На презентації акцентували увагу на тому, що потужність iPad Pro 12.9 рівна XBOX One S в тестах GPU. Круто, що тут сказати. 500к "попугаїв" в тесті Antutu.

На ділі, цю потужність можна використати при роботі з Photoshop, повноцінна версія котрого виходить на iOS. Ура, мої вітання! Обробляти фото, створювати нові проекти, працювати із старими можна завжди, достатньо дістати ваш планшет із сумки. А за допомогою AirDrop передавати їх між пристроями.

Працювати із відео також можна, це не буде проблемою. Єдиний мінус — це не особливо комфортно, оскільки ваш ПК (скоріш за все) більший, з мишкою та з програмами для Mac OS / Windows. Можна сказати, що працювати можливо, головне  бажання. Створювати повноцінні проекти цілком реально.


Перегляд відео, фільмів та інший контент на iPad Pro 12.9

Найбільше, що ви будете робити з планшетом — споживати контент. Це основна його задача, хто що б не говорив. YouTube, Viber, Telegram, Twitter, Skype і т.д. будуть з вами щодня. Найголовніше в цьому всьому — зручність. А користуватись буде дуже зручно через божественний екран, тонкий корпус, максимальну швидкодію, мінімальні рамки, ультракомфортність.На ділі ми маємо пристрій, котрий в більшості завдань зможе замінити ваш ПК, проте потрібно пам'ятати, що це не ПК, у нього нема усіх програм, нема повноцінної ОС, присутні обмеження в файловій системі. Рекомендувати для покупки — можна. Ідеально для художників та творчих людей. 

Усі плюси

  • Це найпотужніший планшет на ринку, котрий можна сміливо порівнювати із ноутбуками. 
  • Ідеальний екран, котрий відкалібровано та оптимізовано для роботи із фото, відео та іншим візуальним контентом. 
  • Ювелірна оптимізація iOS, котра дозволить працювати без проблем із всіма доступними програмами. 
  • Присутність USB Type-C. За допомогою цього роз'єму ви зможете увімкнути сюди монітор, камеру, чи інший пристрій та працювати без проблем!

Apple iPad Pro 12.9 (2018)

Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Дефіцитна модель
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат