0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Apple iPhone 5s

Передзамовлення
Передзамовлення
Передзамовлення
iPhone 5s - Speed, Safe or what?

iPhone 5s
iPhone 5s прийшов на заміну Apple iPhone 5. Вони схожі, проте дуже різні. Нижче я приведу приклади і порівняю ці гаджети.


Дизайн

Дизайн повністю повторює п'ятий iPhone, окрім однієї деталі. Зник малюнок квадрату з кнопки Home. Тепер на його місці просто кнопка з Touch ID. Розмір залишився тим самим, вага, по суті також. Розміщення усіх елементів залишилось таким, як у iPhone 5. Але не забуваємо, шо це ітерація 5"S", тобто не кардинально інша модель, а "довершена" попередня.

Характеристики

Ось тут уже справа змінюється. Апаратна частина зазнала суттєвих змін. Почнемо з процесора. Тепер тут Apple A7 з 28 нм техпроцесом. Частота складає 1.3 Ггц. Більша ємність батареї. Швидкість роботи виросла в рази. Розробники ігор отримали доступ до нових бібліотек і це дозволить створювати ігри на вищому рівні. Додатки зможуть отримати нові функції, котрі раніше не використовувались. Новий процесор забезпечує вищу потужність у бенчмарках 1347 проти 708 (Geekbench).

iPhone 5s

Камера

Розширення камери залишилось на тому ж самому рівні, а ось спалах змінився. Тепер він складається з 2ох світлодіодів різньої температури. Один "холодний" а, інший "теплий". Це дозволяє отримувати фото як при денному світлі. Діафрагма тепер 2.2, передача кольору у темряві буде краща.

iphone 5s jabko.com.ua

Додаткові функції

Тепер в iPhone використовується сканер Touch ID. Він дозволить захистити ваш телефон від небажаного доступу до ваної інформації. Захистить покупки та дозволить оплачувати їх в інтернеті зовсім інакше.

iphone 5s jabko