0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

iPhone 6s

iPhone 6s 32GB (Space Gray)

Color: Space Grey

Передзамовлення
349 $ 8 620 грн
Дефіцит

iPhone 6s 32GB (Rose Gold)

Color: Rose Gold

Передзамовлення
349 $ 8 620 грн
Дефіцит

iPhone 6s 32GB (Silver)

Color: Silver

Передзамовлення
349 $ 8 620 грн
Дефіцит

iPhone 6s 32GB (Gold)

Color: Gold

Передзамовлення
349 $ 8 620 грн
Дефіцит

iPhone 6s 128GB (Silver)

Color: Silver

Передзамовлення
535 $ 13 215 грн
Дефіцит

iPhone 6s 128GB (Space Gray)

Color: Space Grey

Передзамовлення
535 $ 13 215 грн
Дефіцит
iPhone 6s — причини купити саме його

Apple завжди представляє закінчений продукт, який не потрібно допрацьовувати. З iPhone відбувається дещо інакше. Є версія без букви “s”, саме вона є етапом змін в дизайні, формах чи технологіях, на ній “обкатують” всі зміни. Версія з буквою — виправлення помилок та суперечливих моментів. Цей раз не став виключенням.

 

Користування починається з екрану

Перше, що потрібно відмітити у новинці — екран, оскільки він займає найбільшу частину і це те, з чим ви постійно взаємодієте. Він тут надзвичайно високої якості. Діагональ не змінилась у порівнянні з iPhone 6, становить вона 4.7”. Розширення аналогічне — 1334 х 750 пікселів.
Екран тут крутий. Він приємніший ніж в 6. Передача кольорів, насиченість та контраст на дуже високому рівні. Технологія виготовлення матриці IPS, тобто чорний не повністю чорний, але реалістичність кольорів класна.

iPhone 6s купити Львів

Окремо можна виділити 3D Touch. Ця технологія призначена для взаємодії користувача з системою не лише за рахунок дотиків та рухів, а й за рахунок сили дотику. Можна викликати додаткові функції завдяки силі тиску на екран. Це може бути ліхтарик, швидке селфі чи перехід в налаштування. Доволі спірна функція, оскільки окрім Apple її мають впровадити інші виробники.

 

Швидкість гідна медалі

Що тут точно змінили, так це швидкість роботи. Новий процесор Apple A9 просто на “голову вищий” за чіп, який використовується в iPhone 6. Анімація стала набагато чіткіша та без ривків. Швидкість запуску програм та обробки інформації, на мій погляд, зросла в 2 рази.
Наступна відмінність полягає в оперативній пам’яті. Її тепер 2GB. Дякуючи такому об’єму, можна без проблем запускати і не виключати багато ігор та програм, дуже багато. Хотів би зауважити, що деякі програми працювали в “фоні” 2 дні.

iPhone 6s купити Житомир

Швидкість роботи Touch ID також зросла приблизно в 2 рази. Достатньо на долі секунди доторкнутись до сканера, а телефон вже розблоковано. Точність також зросла.

 

Конструкція

Форма, розмір залишились не змінними. Матеріал дещо змінився. Так, це і далі алюміній, але тепер сплав 7000 серії. Apple почала використовувати його через проблеми з корпусом у iPhone 6 Plus, котрий в свою чергу легко гнувся. Вага при цьому дещо зросла, але тепер телефон відчувається більш надійно.

Окрім нового сплаву, компанія додала новий колір — Rose Gold (рожеве золото). Дуже романтичний колір, який підійде для прекрасної половини людства. Усе решту залишилось таким, як і було раніше.

 

Чітка камера

Окрім швидкості роботи, дуже зросла якість камери. Саме розширення камери виросло з 8MP до 12MP. Чіткість на фото відповідно зросла в рази. Але не єдиними “мегапікселями” хороша ця камера. Апертура з 2.6 стала 2.2, тобто якість фото в темноті стане краща.

iPhone 6s купити Луцьк

Фото з такої камери автоматично стають шедеврами. Не потрібно нічого налаштовувати, 1 дотик і все готово.
Фронтальна камера аналогічно “підросла”. З 1.3MP до 5MP. З'явився фронтальний спалах, котрий зробить яскравішим ваше фото при поганій освітленості.

 

Чи варто оновлюватись?

Цілком логічне питання, враховуючи те, що вони виглядають однаково. Але я можу сказати точно — так. Краща камера, краща швидкість роботи, все тут набагато краще. В свою чергу я нагадую, що у нас можна купити і інші версії пристрою: iPhone 5siPhone 7iPhone 7 Plus.

iPhone 6s купити у містах Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький можна у магазині Ябко з найкращою ціною та знижкою!