Apple iPhone 7 Plus — купити в Ябко від 14 017 грн ціни, відгуки, характеристики
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
iPhone 7 Plus — чи варто купити флагман 2016 року?

Вже 3 рік підряд, компанія Apple розділяє свою лінійку смартфонів на звичайну версію та “Plus”. Очевидно, що телефони відрізняються не лише назвою, а й рядом характеристик. У версіях iPhone 6 та 6s різниця була лише в розмірі екрану та оптичній стабілізації в основній камері, зараз ситуація дещо змінилась на користь старшої версії. Коротко кажучи, змісту її купувати стало набагато більше. Наступними рядками я спробую показати всі “за” та “проти” покупки такого iPhone.

 

Фантастичний екран

Діагональ матриці iPhone 7 Plus становить 5,5”, що аналогічно старшим версіям 15 та 14 років. В меншій версії розмір екрану становить 4,7”. Розширення також не змінилось, воно становить 1920 x 1080 пікселів (Full HD), кількість пікселів при цьому становить 401 на дюйм. Вже тільки за це я згоден купити iPhone 7 Plus.


Якість передачі кольорів тут на дуже високому рівні. Насиченість та чіткість кольору — просто супер. У Apple взагалі нема проблем з якістю матриць, особливо у iPhone. До того ж, компанія з Купертіно заявила те, що розширила динамічний діапазон екрану, який в свою чергу покращив зображення на екрані.
Про попередні “фішки” екрану також не забули. В нього вбудовано 3D Touch, котрий розуміє силу тиску на нього. Чи корисно це — вирішувати особисто вам, мені це подобається. Особливо це зручно, коли потрібно вимкнути 3G / LTE. 
P.S з оновлення до iOS 11 функціонал 3D Touch дещо збільшився, але використовувати його для вимкнення інтернету більше не потрібно.

 

Двоока камера

Основна відмінність звичайної “Сімки” від “Плюс” версії — наявність другої камери. В народі цю камеру називають “телевик”, або телеоб’єктив. У вас виникне цілком логічне питання: “А навіщо мені ця камера?”. Перше — вона дозволяє використовувати оптичний зум, друге — портретний режим. Створюється такий режим внаслідок того, що фокусна відстань основної камери — 28мм, а допоміжної — 56мм. Саме через різницю фокусних відстаней створюється той самий ефект “глибини” зображення. Якщо зачепити питання “цифр”, то ситуація тут наступна:

• Основний сенсор — 12MP, f/1.8. Допоміжний сенсор — 12MP, f/2.8. 
• Фронтальний сенсор — 7MP, f/2.2.

Фронтальна камера тут на високому рівні. Усі нерівності вашої шкіри, або навпаки будуть детально відображені на фото. Єдине, що хотілось би в цій камері — широкий кут огляду, а то усі друзі можуть і не вміститись в кадр.
Для обробки фото, Apple використовує алгоритм на основі “нейромереж”. Таким чином, кожен наступний кадр буде якісним. Станом на середину 2017 року, якість фото значно виросла, а кількість помилок в “Портретному режимі” зменшилась в рази. 

 

 

Оновлення корпусу

Нічого особливого не придумуйте, матеріал залишився таким, як і був (алюміній). Змінилась же палітра кольорів. Повна відмова від Space Gray, та його заміна на Black (чорний), та Jet Black (глянцевий чорний). Через декілька місяців з'явилась версія PRODUCT (RED). Нічогеньке оновлення кольорів. Звичайний чорний є практичним та дуже естетичним, глянцевий же в свою чергу виглядає різко, швидко покривається подряпинами. Червоний яскравий, не такий як у всіх. Rose Gold / Gold / Silver залишились без змін.
На 1% змінилось розміщення елементів (число взяте просто так). Розділювачі для антен змінили своє розташування вверх та вниз відносно попередніх місць.

До речі, кнопка “HOME” тепер не фізична, відчути те, як кнопка натискається тепер не можливо. За “клік” відповідає вібромоторчик Taptic Engine, силу тиску на який можна налаштувати. Плюс такої технології у тому, що кнопка не зламається, оскільки вона не рухається, але мінус у вартості ремонту (якщо такий буде). 
Зауважу, що 7 Plus набагато більший за iPhone 7, але екран відповідно більший, що є плюсом для роботи з великою кількістю інформації.

 

Швидкість звуку

Традиційно було оновлено внутрішні компоненти пристрою. Процесор тепер з 4 ядрами, котрі працюють на частоті в 2.34 Ghz. Для Apple доволі дивно встановлювати процесори, які по частоті та кількості ядер як Android конкуренти. Але такий процесор забезпечує йому просто “реактивну” швидкість в роботі та запуску програм та ігор.


Оперативної пам’яті на борту 3GB (в iPhone 7 — 2GB), що надзвичайно багато для iOS. Запущеними можна тримати багато важких програм, або ще більше легких. Однозначно він надзвичайно потужний.

 

Про що варто сказати?

Не виділив окремо звук, а він тут доволі хороший. Тепер в iPhone стерео динаміки, звук гучний та чіткий (у Apple завжди так). До звуку можу віднести відсутність 3.5 мм роз'єму для навушників, для мене це значний мінус. 
Захист від вологи. Я б хотів підкреслити, що це захист саме від вологи, а не від води. Гарантія Apple не розповсюджується на “топлені” телефони, про що вона заявила на офіційному сайті. 

Чи варто брати?

Так. Його варто купувати тим, кому потрібен великий інструмент для роботи, або для тих, кому потрібен портретний режим в камері. Виграшу в вигляді швидкості роботи ви навряд зауважите, а ось в розмірах — точно. Хочу нагадати, що купити iPhone 7 Plus у містах Львів, Луцьку, Житомир, Ужгород можна у нашому інтернет-магазині Ябко. 

Apple iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus 32GB (Black)

Color: Black

Передзамовлення
499 $ 14 017 грн
iPhone 7 Plus 32GB (Gold)

Color: Gold

499 $ 14 017 грн
iPhone 7 Plus 32GB (Silver)

Color: Silver

Передзамовлення
499 $ 14 017 грн
iPhone 7 Plus 32GB (Rose Gold)

Color: Rose Gold

Передзамовлення
499 $ 14 017 грн
Не виробляється
iPhone 7 Plus 128GB (Black)

Color: Black

Передзамовлення
605 $ 16 994 грн
Не виробляється
iPhone 7 Plus 128GB (Gold)

Color: Gold

Передзамовлення
605 $ 16 994 грн
Не виробляється
iPhone 7 Plus 128GB (Rose Gold)

Color: Rose Gold

Передзамовлення
605 $ 16 994 грн
Не виробляється
iPhone 7 Plus 128GB (Silver)

Color: Silver

Передзамовлення
605 $ 16 994 грн
Не виробляється
iPhone 7 Plus 256GB (Black)

Color: Black

Передзамовлення
735 $ 20 646 грн
Відгуки про: Apple iPhone 7 Plus
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат