Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Повернутися в категорію

Гарантія від магазину на 2 роки

На складі

Оцінка користувача

На складі

Гарантія від магазину на 2 роки

Ціна з урахуванням знижки: 82 $2 249 грн
Швидка покупка

Гарантія на нову техніку

 

Магазин Ябко пропонує послугу додаткової гарантії на нову техніку терміном на 2 роки, що включає в себе переваги та бонуси, які по цінності значно перевищують ціну. Особливість в тому, що гарантійний термін збільшується вдвічі, тому навіть після закінчення гарантії від виробника ви завжди можете покладатися на нас. Це дозволить Вам суттєво заощадити час, енергію та кошти у разі виникнення потреби у сервісному обслуговуванні. За необхідності Ваш пристрій можуть прийняти на гарантійне обслуговування у будь-якому з магазинів мережі Ябко. Все, що вам потрібно мати з собою — ваш пристрій та гарантійний талон.

 

— Високоякісне захисне скло у подарунок. Захист екрану від зовнішніх пошкоджень ніколи не буває зайвим. :) Ми пропонуємо лише високоякісне захисне скло, що зарекомендувало себе найкращим чином, навіть при довготривалому та активному використанні.
— Постійне технічне обслуговування. Неполадки з телефоном? Це абсолютно не проблема. Наші сервісні інженери завжди прийдуть на допомогу у вирішенні найскладніших випадків у найкоротші терміни. А на час ремонту Вам надається пристрій на заміну, щоб Ви не залишились без зв’язку з рідними та близькими. :)
Онлайн та офлайн консультації. Щось трапилось і не можете вирішити проблему? Зверніться до нас, консультанти та експерти завжди на зв’язку та готові оперативно проконсультувати і допомогти.
Безкоштовна заміна акумулятора пристрою. Акумуляторна батарея Вашого пристрою, з часом, буде зношуватись, цього ніяк не уникнути. Саме тому ми безкоштовно замінюємо батарею при потребі, протягом двох років з моменту покупки.
Знижки на аксесуари до 20%. При покупці Ви одразу отримуєте знижку на аксесуари та індивідуальні на техніку. Ви одразу в клубі #ЯбкоДрузі, а наші друзі — це не просто слова, а багато нових можливостей!
Знижки на ремонти будь-якої складності. Знижки на ремонти будь-якої складності. Навіть якщо у вас розбився телефон, чи у нього потрапила вода, чай чи кава — це не буде великою проблемою, оскільки наші висококваліфіковані сервісні інженери швидко усунуть неполадку, або замінять необхідні запчастини з гарантією. Для учасників клубу #ЯбкоДрузі спеціальні знижки на усі види ремонту. #ЯбкоДрузі. 
Встановлення пакету програм від магазину. Встановлюємо та налаштовуємо для Вас безкоштовні та платні додатки, сукупна вартість яких складає близько 800$. З каталогом можна ознайомитись — ТУТ

 

Смотреть отзывы покупателей