Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Повернутися в категорію

Гарантія від магазину на 1 рік

На складі

Оцінка користувача

На складі

Гарантія від магазину на 1 рік

Ціна з урахуванням знижки: 48 $1 299 грн
Швидка покупка

Гарантія на усю техніку

Купуючи техніку у магазині Ябко — Ви отримуєте гарантію на пристрій строком один місяць. Ми надаємо можливість розширити гарантію до 1 року, що включає в себе переваги та бонуси, які по цінності значно перевищують ціну. Це дозволить Вам суттєво заощадити час, енергію та кошти, адже всі турботи протягом року ми беремо на себе. За необхідності Ваш пристрій можуть прийняти на гарантійне обслуговування у будь-якому з магазинів мережі ябко. Все, що вам потрібно мати з собою — ваш пристрій та гарантійний талон.

 

 

— Високоякісне захисне скло у подарунок. (iPhone) Захист екрану від зовнішніх пошкоджень ніколи не буває зайвим. :) Ми пропонуємо лише високоякісне захисне скло, що зарекомендувало себе найкращим чином, навіть при довготривалому та активному використанні.
— Постійне технічне обслуговування. Неполадки з телефоном? Це абсолютно не проблема. Наші сервісні інженери завжди прийдуть на допомогу у вирішенні найскладніших випадків у найкоротші терміни. А на час ремонту Вам надається пристрій на заміну, щоб Ви не залишились без зв’язку з рідними та близькими. :)
Онлайн та офлайн консультації. Щось трапилось і не можете вирішити проблему? Зверніться до нас, консультанти та експерти завжди на зв’язку та готові оперативно проконсультувати і допомогти.
Безкоштовна заміна акумулятора пристрою. Акумуляторна батарея Вашого пристрою, з часом, буде зношуватись, цього ніяк не уникнути. Саме тому ми безкоштовно замінюємо батарею при потребі, протягом одного року з часу покупки.
Знижки на аксесуари до 20%. При покупці Ви одразу отримуєте знижку на аксесуари та індивідуальні на техніку. Ви одразу в клубі #ЯбкоДрузі, а наші друзі — це не просто слова, а багато нових можливостей!
Знижки на ремонти будь-якої складності. Знижки на ремонти будь-якої складності. Навіть якщо у вас розбився телефон, чи у нього потрапила вода, чай чи кава — це не буде великою проблемою, оскільки наші висококваліфіковані сервісні інженери швидко усунуть неполадку, або замінять необхідні запчастини з гарантією. Для учасників клубу #ЯбкоДрузі спеціальні знижки на усі види ремонту. #ЯбкоДрузі. 
Встановлення пакету програм від магазину. Встановлюємо та налаштовуємо для Вас безкоштовні та платні додатки, сукупна вартість яких складає близько 800$. З каталогом можна ознайомитись — ТУТ

 

Смотреть отзывы покупателей