Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Повернутися в категорію

Пакет програм "Все включено"

На складі

Оцінка користувача

На складі

Пакет програм "Все включено"

Ціна з урахуванням знижки: 19 $504 грн
Швидка покупка

Чому слід обрати цей пакет?

Пакет «Все включено» створений для того, щоб розширити можливості вашого iPhone чи iPad. Купуючи даний пакет ви можете бути впевнені, що всі найкращі, безкоштовні та платні програми будуть доступні на вашому пристрої.

 

Бізнес

• Дохід OK — Зручний і супершвидкий спосіб для контролю своїх фінансів. Можливості програми: облік витрат, облік доходів, додавання витрат і доходів, звіти у вигляді діаграм, синхронізація з iCloud, можливість призначити пароль за допомогою Touch ID, експорт в CSV, створення резервних копій бази даних.
 

• Money Wiz — Функціональний менеджер фінансів, який дає повне уявлення про поточну ситуацію, плани на майбутнє й ефективність їх досягнення з урахуванням попередніх витрат.
 

• SA Контакти — Не лише кращий, а й єдино можливий спосіб перенесення контактів з iPhone або на нього, причому без допомоги iTunes! Оновлюйте, змінюйте і зберігайте ваші контакти на комп’ю- тері. Використовуйте Excel, OpenO ce або інші програми.

 

ЗДОРОВ’Я ТА ФІТНЕС

• All—in Fitness — Рух — це життя. Більше 7 мільйонів чоловіків і жінок у всьому світі покладаються на цей фітнес-додаток, щоб залишатися у відмінній формі!
 

• 7-хвилинне тренування — Науково обгрунтована програма тренувань, відзначена The New York Times. Отримала ве- лику популярність у всьому світі. Це коротке, але інтенсивне кругове тренування, котре не вимагає додаткового обладнання.
 

• Fat Alien Pro — Універсальний калькулятор калорій, відзначений компанією Apple і численними позитивни- ми відгуками користувачів. Використання не вимагає підключення до інтернету! Вбудована база дозволяє робити індивідуальний розрахунок норми калорій з урахуванням вашого фі- зичного навантаження. Календар і щотижневі звіти показують наскільки ви прямуєте своїй дієті і допомагають відстежити ваш прогрес.
 

• Runtastic Road Bike PRO GPS — Стань частиною багатомільйонного співтовариства ентузіастів Runtastic. Слідкуй за своїми спортивними досягненнями і порівнюй їх з результатами друзів. Додаток перетворить твій гаджет у потужний GPS - велокомпьютер з величезним арсеналом вражаючих функцій! Роз- роблений експертами світу шосейних велогонок – дозволяє відстежувати велопрогулянки, заїзди на тренуваннях за допомогою iPhone.
 

• Runtastic PRO GPS Біг та Фітнес — Унікальні функції, які використовують професійні спортсмени, тепер доступні і для початків- ців. Просто вибери улюблений вид активності, і Runtastic PRO зробить будь-яке спортивне тренування ефективніше і цікавіше. З точністю вимірює: час, швидкість, дистанцію, витрачені калорії і багато інших параметрів, щоб кожне тренування приносило максимум користі та задоволення. Займайся спортом ефективніше за допомогою твого iPhone і Apple Watch.
 

• Runtastic Sit-ups PRO — Чи можеш ти відтиснутися 100 разів поспіль? Завдання не злегких, але ми віримо в твої сили! Встанови додаток, й особиста програма тренувань в твоєму iPhone і iPad тепер завжди під рукою! Науково розроблена програма тренувань врахує рівень твоєї фізичної підготовки і дозволить обчислити найбільш ефективний спосіб досягти мети.
 

• Runtastic Pull-ups PRO — Підтягування - одна з найпопулярніших і корисних силових вправ, для виконання якої не- обхідне мінімальне обладнання. Якщо вдома немає турніка, його можна замінити кільцями, або ж підтягуватися на найближчому спортмайданчику, біля школи чи в парку. Тепер перед тобою лише одне завдання: старт. Розпочни свій шлях до міцних рук, спини і плечей - сьо- годні, і в тебе все вийде!
 

• Runtastic Squats PRO — Давно мрієш накачати стегна? Приступай до індивідуальних тренувань. Потрібен тільки твій позитивний настрій! Тепер в твоєму iPhone є програма тренувань, яка допоможе збе- регти мотивацію, схуднути і набути відмінної фізичної форми. Зовсім скоро за допомогою Runtastic ти зможеш зробити 15О присідань.
 

• Runtastic Heart Rate PRO — Пульс - вкрай важливий показник здоров’я і фізичного стану організму. Хочеться бачити частоту серцебиття після різної фізичної активності? З цим додатком легко порівнюй ре- зультати, отримуй нагадування і насолоджуйся безліччю додаткових функцій!
 

• Runtastic Push ups PRO — Бачити результати своїх зусиль завжди приємно. Підрахунок виконаних відтискувань не лише допоможе зберегти мотивацію, а й створить зручний і практичний огляд усіх твоїх тренувань. Кинь собі виклик, постав мету і встанови новий рекорд.
 

 

НАВІГАЦІЯ

• iGo Europe Navigation — Приєднуйтесь до мільйонів людей, які подорожують по цілому світу, і зробіть незабутньою свою поїздку. Автономний додаток iGO Navigation, що використовує вдвічі менший обсяг пам’яті в порівнянні з іншими навігаційними продуктами, - вірний помічник у ваших приго- дах в різних країнах світу.
 

• Navigon Europe — Перетворіть iPhone у мобільну навігаційну систему, яка включає в себе бортові карти. З цим додатком ви можете бути впевнені в отриманні швидкого та безпечного маршруту. А ще ви завжди можете знайти свій шлях - навіть тоді, коли немає інтернету.
 

• Кордон UA — Зібралися у подорож? Переглядайте черги онлайн в усіх пунктах перетину державного кордону України. Кордон Online в один клік - це: камери онлайн, детальна інформація про черги на КПП, каталог контактів КПП, свіжі новини.

 

РОБОЧІ ІНСТРУМЕНТИ

• Docs to Go — Офіс у будь-якому місці: перегляд редагування та створення файлів Microsoft® O ce (Word, Excel, PowerPoint *), можливість перегляду Adobe PDF® файлів на пристрої iOS.
 

• Calendars 5 — Розумний календар і менеджер завдань. Він розуміє людську мову і підтримує завдання та і OS нагадування. Допомагає керувати вашим днем, тижнем... і життям. Ябко рекомендує!
 

• Polaris — O Випробуйте в дії новий універсальний офісний пакет, сумісний з MS Word, Excel, PowerPoint і Adobe PDF. Недарма цей додаток отримав нагороди: «Вибір редакторів», «Кращий додаток 2О15 р.» і «Кращий розробник».
 

• PDF Expert — Обов’язковий додаток для тих, хто читає або редагує PDF документи на iPad або iPhone. Дозволяє розмічати документи, вставляти текст і штампи, підписувати й навіть об’єднувати файли PDF.
 

• Printer PRO — За допомогою принтера Pro власники яблучних гаджетів зможуть легко і швидко роздруква- ти будь-який файл або документ. Підтримка форматів - PDF, Word, Excel, PowerPoint, Pages, Numbers, Keynote, TXT, НТМL JPG, TIFF, GIF і BMP.
 

• Scan & Translate — Додаток витягує текст із будь-яких друкованих джерел: документів, книг, інструкцій або оголошень, а також дозволяє відразу ж перекласти їх на 9О мов. Сфотографуйте текст, розпізнайте, редагуйте - все просто!
 

• Scanner Pro — Швидке сканування і збереження цифрової версії паперового документа. Scanner Pro авто- матично визначає межі, корекції і геометрії файлу. Використовуйте OCR для перетворення будь-якого сканування в тексті.
 

• Voice Translator PRO — Додаток дозволить вам перекласти аудіотекст на більше ніж 5О мов! Диктуйте текст, а не вводьте його. Слухайте переклад і повторюйте для швидкого навчання.
 

• Things 3 — Кожне завдання може мати масу атрибутів, починаючи з головного «виконано / не викона- но», що позначається галочкою зліва, і закінчуючи тегами, які дозволяють організувати все в зручні групи. Кожне завдання може мати конкретні дати початку і кінця, але це зовсім не обов’язково, адже в житті є те, що треба виконати хоч колись. За необхідності можна зро- бити повтор завдання, тобто налаштувати правила періодичності.

Смотреть отзывы покупателей