Ви знаходитесь у місті Киев?
0 800 30 777 5
UA RU
0
Кошик
Ваша корзина пуста

Автотримач Spigen Magnetic Car Mout Holder (H35)

5.0
Артикул товару: 785261

Автотримач Spigen Magnetic Car Mout Holder (H35)

5
Артикул товару: 785261
Залишилось мало
1 220 грн 29 $
1 139 грн 27 $

Автотримач Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35) — низькопрофільний помічник для надійної фіксації смартфона Apple навіть під час екстремальних поїздок!


Автотримач Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35) — ідеальний допоміжний аксесуар для тривалих автомобільних подорожей разом зі смартфонами Apple!


Чому компанія Spigen настільки популярна серед користувачів?

Історія всесвітньо відомої компанії Spigen почалася в далекому 2004 році з виробництва інноваційних (на той час) захисних плівок для перших сенсорних смартфонів.
Потім команда розширила виробничий процес і, окрім захисних чохлів, футлярів і кейсів, почала випускати ергономічні зарядні аксесуари й корисні автотримачі.
Філософія компанії Spigen полягає не в тому, щоб створити повністю унікальний і автономний продукт, а щоб розширити функціонал можливостей смартфонів Apple і захистити їх від безлічі непередбачуваних ситуацій, включаючи механічні пошкодження, падіння або удари!


Ключові особливості автотримача Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35)

Представлений автотримач від Spigen — відмінний компаньйон для тривалих подорожей, оскільки має ергономічний низькопрофільний дизайн і 360-градусний регульований кут огляду потрібних програм і додатків!
Ергономічний і довговічний дизайн

Автотримач Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35) відрізняється інноваційним низькопрофільним дизайном з клейкою гелевою основою, яка ідеально підходить для розміщення на приладовій панелі або лобовому склі автомобіля.
Головку кріплення можна повертати на 360° для забезпечення найбільш комфортного кута огляду для кожного окремого автомобіліста!


Для яких моделей iPhone підійде?

Автотримач Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35) сумісний з усіма смартфонами Apple, включаючи широкоформатні моделі на кшталт iPhone XS Max.


Чому варто купити автотримач Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35) в Ябко?

Автотримач Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35) — найбільш практичний і найбільш бюджетний варіант допоміжного аксесуара, який дає змогу надійно зафіксувати смартфон на лобовому склі або приладовій панелі навіть під час екстремального водіння!

До того ж представлений аксесуар має багато переваг у порівнянні з іншими ідентичними товарами, доступними на сучасному ринку:
— Проста магнітна фіксація, яка дає можливість надійно утримувати смартфон навіть під час екстремальних поїздок;
— Багатошарова основа, яка забезпечує надійну фіксацію на лобовому склі або приладовій дошці за допомогою липкого гелю й технології всмоктування;
— Телескопічна стріла, яка розрахована на достатню довжину (близько 20 сантиметрів);
— Низькопрофільний ергономічний дизайн, який не перешкоджає повному огляду потрібних програм і додатків;
— Сумісність з усіма смартфонами Apple, включаючи широкоформатні моделі на кшталт iPhone XS Max.

Купити автотримач Spigen Magnetic Car Mount Holder (H35) можна на офіційному сайті Інтернет-магазину або самостійно відвідавши найближчу фізичну точку продажів Ябко!
Зверніть увагу, що на кожен придбаний товар, включаючи представлений зарядний аксесуар, магазин Ябко надає власний гарантійний талон на подальше обслуговування, а ще робить можливою доставку цього продукту кур'єром або Новою Поштою в будь-якому місті України!


Корпус та габарити
Колір пристрою
Black
Производительность
Виробник
Spigen
Тип аксесуару
Автотримач
Апаратні функції
Сумісний з iPhone
iPhone 7;
iPhone 7 Plus;
iPhone 8;
iPhone 8 Plus;
iPhone X;
iPhone Xs;
iPhone Xs Max;
iPhone 11;
iPhone 11 Pro;
iPhone 11 Pro Max;
iPhone 12;
iPhone 12 mini;
iPhone 12 Pro;
iPhone 12 Pro Max
Додатково
Призначення
Для iPhone
Тип кріплення
Магніт
Переглянути всі характеристики
Відгуки про: Автотримач Spigen Magnetic Car Mout Holder (H35)
Рейтинг товара:
5.0

Ваша думка важлива для нас

Оцінка
Оцінка
Автотримач Spigen Magnetic Car Mout Holder (H35)
Автотримач Spigen Magnetic Car Mout Holder (H35)

27 $

1 139 грн