Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Повернутися в категорію

MacBook Pro 15 (MJLT2) 2015

Нет в наличии

Оцінка користувача

Нет в наличии

MacBook Pro 15 (MJLT2) 2015

Ціна з урахуванням знижки: 2 520 $70 938 грн
Виберіть бажаний колір девайса:
Рекомендуємо до покупки:
+ 39$  (+ 1 099 грн )
+ 18$  (+ 499 грн )
+ 18$  (+ 499 грн )

MacBook Pro 2015

MacBook Pro завжди був, є та буде професійним інструментом для роботи. Про це говорять його характеристики, екран та оптимізація системи. Кращого інструменту для роботи важко знайти, навіть найпотужніші системи на Windows не можуть дати фори продуктам від компанії Apple. Б'юджетний Mac по швидкості буде на голову вищим ніж 8 ядерна Windows система. Чому так? Давайте розберемось.

 

Комплексне рішення

Apple практикує підіхід "Власне залізо та власний софт". Це дуже правильно, оскільки система створюється під певні характеристики. Коротше кажучи, під певну модель процесора, частоти оперативної пам'яті та все інше. Завдяки такому зв'язку, компанія отримує максимум від свої пристроїв. Враховуючи правильше розподілення ресурсів системи — це стає просто бомбою. Вам не потрібно перезавантажувати ваш ноутбук по декілька разів через те, що у ньому не вистачає оперативної пам'яті. Магія, чи не так?

 

Завжди актуальний

Моделі, котрі були випущені ще в 2008-2009 роках отримують оновлення та залишаються актуальними. Звісно, про роботу з графікою тут вже мова не йде, але для комфортної роботи в інтернеті — цілком. А якщо туди встановити SSD, то система отримає друге дихання. Моделі 2013 року взагалі можна вважати на рівні з найновішими. Хотів би підкреслити, що цю актуальність забезпечує не тільки "залізо", а й підтримка програмного забезпечення з сторони розробників.

 

Mac OS

Найкраще, що я можу сказати про неї — ви більше ніколи не буду перезавантажувати ваш пристрій через те, що у вас закінчилась оперативна пам'ять. Система розприділяє ресурси таким чиином, що усе працює. На 4GB пам'яті система буде вести на порядок краще, ніж аналогічна система на Windows. Програм для роботи з графікою і відео ведуть тут себе краще (особливо обробка його в Final Cut). Для цього є свої причини, але вникати не будемо. Просто знайте, що тут все працює краще.

Візуально система легша і не нагромаджена купою налаштувань, усе дуже просто та зібрано в одному місці. Робота з вікнами організована ще рахунок жестів на TouchPad.

 

Корпус, матеріали та ергономіка

Корпус з алюмінію. Надзвичайно міцний та надійний. Окрім цього він дуже красивий та практичний. Що може бути краще цього? На дотик він приємний, навіть не знаю що до цього можна додати. MacBook Pro завжди виглядає стильно, не залежно від "погоди". Розміщення елементів вдале для людей, котрі постійно працюють за ноутбуком. USB, Thunderbolt та інші елементи забезпечать повний "комплект" роз'ємів.

Характеристики
Корпус та габарити
Touch Bar Ні
Колір Silver
Модель MacBook Pro
Рік випуску 2015
Накопичувач
Об'єм пам'яті 512GB (SSD)
Екран
Діагональ 15 дюймів
Смотреть отзывы покупателей