0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Опис
Характеристики

Підставка Apple Pro Stand (MWUG2)

Підставка Apple Pro Stand (MWUG2)

Ціна з урахуванням знижки: 1 249 $35 347 грн
Швидка покупка

Підставка для дисплею Apple Pro Stand 


Інженери з долини Купертіно подбали не лише про створення високотехнологічного дисплея Apple Pro Display XDR, а й про аксесуари та елементи кріплення для нього. За необхідності ви можете придбати футуристичну дизайнерську підставку Apple Pro Stand, яка розроблена спеціально для ідеального тандему з дисплеєм. Кожен елемент та частина підставки ретельно оптимізовані для користування у професійних цілях. Ви з легкістю зможете регулювати висоту та кут нахилу монітора, щоб зображення відповідало вашим потребам чи завданням. 


Підставку Pro Stand можна регулювати за нахилом та по висоті. Простір для регулювання за висотою — 120 мм. Завдяки складному механізму кріплення, монітор легко регулюється та переміщається відповідно до ваших потреб. Якщо є потреба швидко перевести Pro Display XDR у горизонтальне або ж вертикальне положення — достатньо кількох рухів. Відсуньте засув та поверніть монітор у необхідне положення проти годинникової стрілки — і все, ваш дисплей готовий до роботи.


Вертикальне положення — що це і кому це потрібно? Тут усе просто, часто професійні програмісти, тестери, сценаристи та музиканти, та низка користувачів, що працюють з редактурою або створенням тексту хочуть бачити сторінку повністю, або ж просто менше гортати вверх та вниз. Дуже комфортно, коли ти бачиш сторінку, пісню, розділ сценарію повністю, і відповідно можеш внести корективи, не відволікаючись на інші нюанси.


Mac Pro 2019 та Apple Pro Display XDR — це два пристрої, що можуть похизуватись неймовірною модульністю та можливістю легкого перевтілення. Така легкість досягається завдяки магнітним кріпленням, за допомогою яких можна з'єднати підставку Pro Stand з магнітом зворотної полярності на задній стороні монітора Pro Display XDR. Ви тільки уявіть собі, ніби за помахом чарівної палички, магніти скеровують засуви у необхідне положення, після чого відбувається автоматичне замикання. У результаті, монітор надійно закріплений на підставці. Насолоджуйтесь роботою на рівні ПРО!

Характеристики
Основні характеристики
Модель Pro Stand
Корпус та габарити
Вага 4,3 кг
Колір пристрою Silver
Розмір Висота (кронштейн 0º, нахил 0º): 43,3 см;
Висота (кронштейн 45º, нахил 25º): 49,7 см
Ширина: 18,0 см
Глибина: 23,6 см
Відгуки про: Підставка Apple Pro Stand (MWUG2)
Оцініть цей товар першим!
Ваша думка важлива для нас
Оцінка
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат