0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Повернутися в категорію

Гарантія від магазину на 2 роки для Mac

На складі

Оцінка користувача

На складі

Гарантія від магазину на 2 роки для Mac

Ціна з урахуванням знижки: 0 $0 грн
Швидка покупка

Гарантія від магазину на 2 роки для Mac


Купуючи техніку у магазині Ябко — до вашого пристрою додається гарантія від магазину терміном один місяць. Ми надаємо можливість розширити гарантію до 2 років, з додатковими перевагами та бонусами, які по цінності значно перевищують вартість. Особливість в тому, що гарантійний термін збільшується вдвічі, тому навіть після закінчення гарантії від виробника ви завжди можете покладатися на нас. Це дозволить Вам суттєво заощадити час, енергію та кошти, адже всі турботи  з обслуговування пристроїв протягом року команда Ябко бере на себе. За необхідності Ваш пристрій можуть прийняти на гарантійне обслуговування у будь-якому з магазинів мережі Ябко. Все, що вам потрібно мати з собою — ваш пристрій та гарантійний талон.


— Постійне технічне обслуговування

Несправності у вашого iMac чи улюбленого MacBook? Не варто хвилюватись, це не проблема, адже ситуація під контролем. Сервісні інженери Ябко завжди прийдуть на допомогу у вирішенні найскладніших випадків у найкоротші терміни. Ви можете звернутись за допомогою в один з наших магазинів, що розташовані в більш ніж 20 містах на території України.


Онлайн та офлайн консультації

Щось трапилось і не можете самостійно розв'язати проблему? Хочете дізнатись графік роботи магазину, умови акцій та пропозицій, способи доставки та оплати чи у Вас виникли технічні питання? Зверніться до нас, консультанти інтернет-магазину та експерти сервісу завжди на зв’язку. Сервіс Ябко забезпечить оперативну консультацію, діагностику та допомогу у вирішенні запитань.


— Знижки на аксесуари до 20%

При покупці Ви одразу отримуєте знижку на аксесуари та індивідуальні знижки на техніку. Ви одразу в клубі #ЯбкоДрузі, а наші друзі — це не просто слова, а багато нових можливостей! До Ваших послуг найяскравіший вибір аксесуарів для смартфонів, планшетів та комп'ютерів від компанії Apple.


— Знижки на ремонти будь-якої складності

Навіть якщо у вас розбився Mac, чи у нього виникла інша складна несправність — це не буде великою проблемою, оскільки наші висококваліфіковані сервісні інженери швидко усунуть проблему, або замінять необхідні запчастини з гарантією. Для учасників клубу #ЯбкоДрузі спеціальні знижки на усі види ремонту. 


— Встановлення пакету програм від магазину

Для того щоб допомогти початковому користувачу Apple швидко освоїти гаджети та його можливості, команда Ябко пропонує встановлення пакету програм. Популярні додатки, які можна знайти в онлайн-маркеті AppStore, відкривають багатогранні можливості та полегшують повсякденні завдання. Ви можете обрати низку безкоштовних та платних додатків, сукупна вартість яких складає близько 800$. 


Безкоштовна чистка пристрою та заміна термопасти

Кожен пристрій потребує уваги та догляду, а також періодичного очищення від пилу та бруду. Саме тому ми безкоштовно проводимо чистку iMac чи MacBook та заміну термопасти, протягом двох років з моменту покупки.

Смотреть отзывы покупателей