0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Повернутися в категорію

Гравіювання клавіатури для Mac

На складі

Оцінка користувача

На складі

Гравіювання клавіатури для Mac

Ціна з урахуванням знижки: 20 $499 грн
Швидка покупка

Гравіювання клавіатури


Лазерне гравіювання — це зручний, швидкий та високоякісний спосіб нанесення символів, розкладки, логотипів на клавіатуру або ж інші площини. Найбільшою популярністю користується лазерне гравіювання клавіатури. Це зручніше ніж силіконові накладки чи наліпки на клавіші, які за короткий час втрачають свій "товарний" вигляд.


Сучасне обладнання з високоточним лазерним променем здатне максимально чітко відтворити зображення з бажаного макету. Якщо клавіатура вашого iMac та MacBook має лише стандартну латинську розкладку — це не проблема. Ми можемо нанести кириличну (українська, російська мова) або ж іншу мову за допомогою лазера. Без проблем робимо нанесення гравіювання на клавіатури з нестандартними розкладками: шведською, китайською, японською, іврит та іншими. Вигляд буде ідентичним до заводської розкладки, підсвітка також буде активною. 


Магазин Ябко пропонує не лише швидке гравіювання на MacBook чи клавіатури для iMac. Ми виконуємо гравіювання усіх типів клавіатур: qwerty, azerty, Smart Keyboard та інших. За якістю лазерне гравіювання не поступається заводському.


Ми здійснюємо високоякісне гравіювання на: iMac 2019, MacBook Air 2018, MacBook Pro 2018, Magic Keyboard 2, Smart Keyboard та клавіатурах інших моделей та брендів. Процедура здійснюється швидко, якісно та за оптимальну вартість.

Характеристики
Производительность
Тип Лазерне гравіювання
Смотреть отзывы покупателей