Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Повернутися в категорію

Встановлення пакету програм та налаштування OS X

На складі

Оцінка користувача

На складі

Встановлення пакету програм та налаштування OS X

Ціна з урахуванням знижки: 19 $504 грн
Швидка покупка

• Airmail 3 — Програма - поштовий клієнт, з дизайном OS X Yosemite, що володіє високою продук- тивністю та інтуїтивною взаємодією. Програма підтримує наступні сервіси: iCloud TM, MS Exchange, Gmail TM, GoogleTM Apps, IMAP, POP3, Yahoo! TM, AOL TM, Outlook.com TM, Live.comTM. Серед ключових особливостей Airmail розробники виділяють уніфіковану поштову скриньку, папки, підтримку підписів, функцію швидкої відповіді, операцію «Скасування», шорткати Gmail, зручну роботу з поштовими вкладеннями, угруповання повідомлень по темах і діалогах, підтримку тем оформлення, імпорт контактів, аватари та інше.

 

• DaisyDisk — Програма допоможе повернути місце на диску, зайняте великими непотрібними файла- ми. Погляньте на свої диски з допомогою наочної інтерактивної карти і видаліть непо- трібні файли. Звільняйте місце на диску тоді, коли це необхідно.

 

• Gemini — Gemini швидко знайде дублікати на вашому Mac і допоможе видалити їх. Ідентифікує дублікати файлів і папок. Знаходить ідентичні фото, програми, музику, документи і відео. Сканує медіатеки Фото і iTunes. Працює із зовнішніми і мережевими дисками.

 

• PDF Expert — Тепер популярний додаток доступний і на Mac. Один із кращих інструментів для роботи з PDF на iPhone та iPad, дозволяє на ходу переглядати, редагувати і підписувати доку- менти. Інтерфейс не перевантажений зайвими панелями, потрібні елементи управління з’являються лише під час роботи у відповідному режимі. На новій вкладці відображаєть- ся міні-браузер, який дозволяє перейти до недавніх документів, відкрити існуючий або створити новий.

 

• CleanMyMac — Очищайте, оптимізуйте і обслуговуйте ваш Mac з новим CleanMyMac 3. Він перевіряє кожен куточок вашої системи, видаляє гігабайти сміття в два кліки (кеші програм, лог-файли, непотрібні локалізації програм, зайвий код) і контролює стан вашого Mac. Всі дані візуально упорядковано відповідно до різних категорій, що дає можливість на- очно оцінити, де можна звільнити сотню-іншу мегабайт і зробити відповідну очистку.

 

• Boom 2 — Якщо ви часто відчуваєте проблеми з гучністю звуку при перегляді фільмів або роликів в інтернеті, спілкуванні в аудіо-чатах, або прослуховуванні музики - Boom - те, що вам потрібно! У першу чергу підійде власникам MacBook і MacBook Air. Boom значно покра- щує якість звуку у фільмах та музиці у всіх додатках на вашому Mac. Має простий та зручний еквалайзер, дозволяє домогтися відмінного звучання, додаток володіє краси- вим інтерфейсом.

 

• Yoink - Improved Drag and Drop — Використання Yoink для Mac - зручний спосіб копіювання або переміщення файлів без необхідності заздалегідь відкривати два вікна. На правій або лівій частині екрану з’являється спеціальна зона, де можна тимчасово за- кріпити файли або папки. Вікно Yoink невидиме до тих пір, поки ви не піднесете до нього файл.Додаток неодноразово демонструвався в магазині Mac App Store у багатьох категоріях та був рекомендований Джоном Грубером з DaringFireball та Federico Viticci з MacStories.

 

• Final Cut Pro X — Нова версія популярного редактора відео. Final Cut Pro X повністю підтримує 64-бітну систему Mac OS X, що дозволяє йому працювати з великими обсягами пам’яті. Також Apple відзначає, що вперше додаток в повній мірі задіє можливості графічної карти, а також максимально ефективно «навантажує» всі доступні обчислювальні ядра вашого Маc. Через панель Auditions монтажер може швидко переглянути список доступних дублів і підібрати найкращий варіант; корекція здійснюється в окремій вкладці, при цьому можна як скорегувати кольори на свій розсуд, так і швидко підібрати колір по вихідній кадру.

 

• Contacts Mate — Відмінний менеджер Mac для управління контактами, редагування контактів, пошуку, аналі- зу, звітування та виправлення десятків проблем із контактами від Google, iCloud, Exchange, Facebook, Twitter, LinkedIn Можливість резервного копіювання і експорту всіх контактів у формат CSV, vCard, TXT, Docx, HTML, Excel, Numbers та Pages для зручної синхронізації та спільного використання. Завдяки цьому ви зможете ефективно організувати, синхронізувати та оновлювати свої контакти!

 

• Mind Node 2 — Додаток дозволяє створювати асоціативні карти на вашому Mac, структурувати складний матеріал і допомагає в роботі.Коли вам потрібно створити упорядкований список справ або придумати ієрархію сайту, системи або впорядкувати сладові, вам на допомогу прийде додаток MindNode! MindNode створює діаграми зв’язків, які іноді називаються картою думок. Майже кожна річ має свій початок і може бути розбита на складові. Погляньте на всю струк- туру, немов з висоти пташиного польоту.

 

• Microsoft Office — Швидко приступайте до роботи із сучасними версіями додатків Word, Excel, PowerPoint і Outlook, що поєднують у собі знайомий інтерфейс Office і унікальні можливості Maс.

 

• Adobe Acrobat Pro — Повністю оновлена настільна версія кращого у світі рішення для роботи з файлами PDF. До складу цього рішення входить мобільний додаток, який дозволяє підписувати і відправляти файли PDF, а також заповнювати форми з будь-яких пристроїв. А за допо- могою хмарних сервісів Document Cloud ви зможете створювати, експортувати, редагувати і відслідковувати файли PDF, відкривши їх в будь-якому веб-браузері. Останні версії файлів завжди будуть у вас під рукою незалежно від того, на якому пристрої ви працюєте.

 

• Adobe Illustrator — Представляємо найпотужнішу і зручну версію Illustrator. Програма векторної графіки широко використовують дизайнерами різних галузей: цифрова графіка, ілюстрація і друк, а також при розробці будь-яких видів мультимедійних ресурсів - друкованих матеріалів, інтернет-контенту, інтерактивних засобів, відеороликів і мобільних додат- ків. Новий інструмент «зміна тексту» містить розширений набір функцій управління набором тексту, включаючи переміщення, масштабування і поворот окремих символів з можливістю зміни шрифту або копіювання в будь-який момент. Illustrator CC може надавати доступ до результатів роботи прямо з програми і синхронізувати кольору з Adobe® Kuler®.

 

• Adobe Photoshop — Нова версія Photoshop вперше зможе використовувати ресурси графічного процесора для вирішення таких завдань, як масштабування й обертання зображень, відображення тривимірних об’єктів і різні маніпуляції з ними, а також виконання кольорокорекції та ін- ших операцій. Обчислювальні потужності GPU будуть використовуватися для візуаліза- ції спецефектів, що створюються за допомогою інструментарію Pixel Bender. Ще одним довгоочікуваним удосконаленням, яке зможуть оцінити користувачі систем Windows, є реалізована підтримка 64-бітових процесорів.

 

• Adobe Lightroom — Додаток для обробки знімків. Створюйте приголомшливі фотографії, які надихають, захоплюють глядачів і змушують їх замислитися. Програмне забезпечення Adobe® Photoshop® Lightroom® 4 пропонує прості засоби коригування зображення одним на- тисканням і професійні інструменти для кожного з етапів обробки. Упорядкуйте, обро- бляйте і публікуйте свої фотографії з легкістю.

 

• Adobe After Effects — Провідна програма для створення і компонування анімованої графіки. Вона пропонує чудові функції управління, широкий вибір інструментів для творчості, а також мож- ливість інтеграції з іншими додатками для обробки відеоматеріалів. Зробіть неможливе можливим за допомогою нової програми After Effects® CC. Оцініть нові потужні функції, такі як Live 3D Pipeline, які дозволяють використовувати сцени CINEMA 4D у вигляді шарів - без проміжного рендеринга. Обмінюйтеся роботами безпосередньо через до- даток і отримуйте доступ до нових функцій в момент їх випуску. Зберіть усі свої роботи воєдино.

 

• Paragon NFTS — Найшвидший у світі низькорівневий драйвер файлової системи з підтримкою MacOS Sierra, спеціально розроблений для вирішення проблем взаємодії між Windows і Mac OS X, що забезпечує повний доступ на читання / запис до будь-якої версії файлової си- стеми NTFS в середовищі macOS. Додаток стирає межі між системами Windows і macOS! З легкістю дозволяє вам форматувати, перевіряти і виправляти помилки розділів NTFS.

 

• Sketch — Векторний редактор для Mac OS X. Містить безліч потужних інструментів, що дозволя- ють проводити всілякі маніпуляції з графікою. Чим же відрізняється цей спеціалізований векторний редактор? Розробники Sketch викинули з графічного редактору все зайве. Потім доповнили усім необхідним для створення графіки в ході розробки програм. Саме це і вирізняє програму від інших редакторів. Варто зазначити, що лише графікою для ПО Sketch не обмежується. Його можна використовувати для web-дизайну .

Смотреть отзывы покупателей