Технологія FaceID — інноваційний сканер об'ємно-просторової форми людського обличчя, вперше розроблений і представлений командою Apple.
Технологія FaceID — інноваційний сканер об'ємно-просторової форми людського обличчя, вперше розроблений і представлений командою Apple.
Технологія FaceID — інноваційна й вкрай продумана система ідентифікації користувача в смартфонах Apple, яка покликана не тільки убезпечити персональну інформацію, але й зробити безпечними покупки за допомогою Apple Pay, уможливити створення персональних анімованих смайликів (Animoji).
Сучасна технологія FaceID — повноцінна заміна старішого варіанту користувацької аутентифікації за допомогою відбитків пальців TouchID, яка може похвалитися:
— Якісною та швидкою роботою навіть в умовах повної темряви на відміну від конкурентних технологій безпеки користувацьких даних;
— Швидким розпізнаванням користувача навіть з яскравим макіяжем, іншою зачіскою або додатковими елементами (окуляри, маска й т. п.);
— Підвищеною безпекою персональної інформації користувачів, завдяки 2-факторній аутентифікації.
Так що FaceID — одна з найбільш передових технологій підвищення безпеки інформації користувачів, яка досить вдало використовується не тільки в умовах простору Інтернет.
Найчастіше причиною поганої працездатності сучасної системи аутентифікації FaceID стають випадкові механічні пошкодження, висотні падіння або інші варіанти деформації об'єктива True Depth.
Серед інших можливих причин, які могли спровокувати поломку FaceID в iPhone або iPad, варто виділити:
— Епізодичні програмні помилки (збої).
Найчастіше для відновлення повної працездатності FaceID досить повторно запустити смартфон Apple або скинути його до заводських налаштувань.
Можливо, планові програмні оновлення були інстальовані неправильно, що й помітно вплинуло на працездатність FaceID.
— Апаратні поломки внутрішніх фірмових компонентів.
Флагманські моделі смартфонів Apple оснастили достатнім рейтингом IP67X, але через занадто тривалий контакт з водою або іншими рідинами часто виникають поломки внутрішніх елементів, які й позначаються на роботі FaceID.
Можливо, причина поломки FaceID криється в самому об'єктиві True Depth, який складається зі спеціального проєктора крапок та безпосередньо інфрачервоної камери, пошкоджених у процесі заміни або ремонту яблучного смартфона.
— Випадковим блокуванням передбаченого базового функціоналу.
Оскільки технологію аутентифікації FaceID не можна вважати основним і найважливішим інструментом iPhone, команда Apple передбачила автоматичне блокування цієї функції, якщо користувач не використовує свій смартфон понад 48 годин або паралельно не водить цифровий захисний ключ понад 6 днів.
Неправильні спроби розблокувати смартфон Apple (понад 5-ть) теж позначаються на правильній працездатності FaceID.
Перед тим як почати ремонт FaceID, варто провести повну попередню діагностику смартфона Apple. Зверніть увагу, що сервісний центр Ябко надає таку послугу абсолютно безкоштовно, навіть якщо клієнт відмовляється від подальшого ремонту.
Потім адміністратор або відповідальний менеджер зв'язується з клієнтом, обговорює виявлені програмні збої та апаратні поломки, найкоротші терміни виправлення цих помилок і фінальну вартість ремонту, після чого приступає безпосередньо до ремонту FaceID.
На будь-яку надану ремонтну послугу, в тому числі заміну або відновлення FaceID, сервісний центр Ябко оформляє тривалу гарантію, яка свідчить про професіоналізм і досвідченість наших співробітників.
Забрати відремонтований смартфон Apple можна самостійно в найближчому сервісному центрі Ябко або оформити доставку кур'єром (Новою Поштою) в будь-який населений пункт України!
Найновіші