Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Samsung може порадувати доступним складним смартфоном Galaxy Fold

Samsung може порадувати доступним складним смартфоном Galaxy Fold

За інформацією відомого аналітика Роланда Квандта, Samsung готує до випуску новий гаджет у своїй популярній серії складних смартфонів Galaxy Fold. Він буде розташовуватися в сегменті середнього класу, що зробить його доступним для широкого кола покупців, які прагнули стати власниками трендового складного пристрою.

У лінійці очікується декілька нових моделей, в тому числі SM-F956 (Fold 6) і SM-F741 (Flip 6), а також SM-X828, який, ймовірно, вийде на ринок під назвою Galaxy Tab S10+. Нововведення Samsung спрямовані на конкуренцію з китайськими брендами, які пропонують складні пристрої за привабливими цінами, з витонченим дизайном та вдосконаленою камерою і вже з високою якістю, здатною конкурувати з відомими світовими брендами.

Samsung може порадувати доступним складним смартфоном Galaxy Fold


Особливої уваги заслуговує майбутня модель Galaxy Fold, яка буде позиціюватися як більш доступний варіант у порівнянні з флагманом Z Fold 6. Спочатку припускалося, що цей пристрій може отримати назву Galaxy Z Fold FE, але за останніми даними, його називатимуть Fold A.

Цікаво, що у 2023 році Samsung вирішила утриматися від випуску серії Z Fold FE або Z Fold A, щоб уникнути впливу на продажі майбутнього Z Fold 6. Однак, застосування підходів до зниження виробничих витрат, випробуваних під час розробки більш економічного складного пристрою, надає оптимізм щодо можливості зробити новий продукт значно доступнішим для споживачів.

Очікується, що нова модель від Samsung забезпечить користувачам не тільки можливість використання складного пристрою, але й пропонуватиме надсучасні технології, такі як високоякісні дисплеї та потужні камери, за більш доступною ціною, що зробить складні смартфони доступними для ширшого кола прихильників подібних гаджетів. Також існує велика ймовірність, що нова модель включатиме деякі з найсучасніших інновацій компанії в галузі дизайну та функціональності. Отож, варто набратися терпіння та чекати, яку новинку запропонує всесвітньо визнаний техногігант.