Мікрофони для запису студійної якості
Вдало підібраний мікрофон для ігор, стрімів та подкастингу стає все більшою потребою сучасного користувача. Незалежно від того, чи прагнете ви транслювати свій ігровий процес, брати участь в інтенсивних розмовах в Discord з друзями чи, врешті, взятись за запис подкасту, тільки апаратура найвищого рівня забезпечать вам бажане звучання.
На щастя, для отримання звуку студійної якості за допомогою представлених у каталозі інтернет-магазину Ябко мікрофонів вам не знадобиться вищий ступінь звукорежисера.
У більшості випадків все, що вам потрібно, це USB-порт і дійсно цікава ідея для привертання уваги аудиторії до свого контенту. А щоб допомогти вам у виборі кращого мікрофона для початку вашої кіберспортивної чи контент-мейкерської подорожі, ми перевірили та зібрали кращі з сучасних мікрофонів.
Типи мікрофонів
Історія мікрофонів бере свій початок з 1876 року. Саме тоді Томас Едісон випробував вугільний мікрофон власного виробництва. Та звукозапис як явище існував і раніше — численні трансмітери, своєрідні примітивні аналоги сучасних мікрофонів, існували задовго до 1876 року, дозволяючи людям записувати музику та інші звуки.
А от сам ранній розвиток мікрофонів, хоч і завдячує своїм стартом Едісонові, відбувався здебільшого зусиллями Лабораторії Белла. Наприклад, саме там був сконструйований перший конденсаторний мікрофон — один з найпопулярніших типів звукозаписувального обладнання, що має неабияку популярність і сьогодні. Щодо сучасного ринку, то виділяють три найбільш ходових типи мікрофонів:
Динамічні. Вони працюють завдяки мембрані та індукційній котушці, що вловлюють коливання та передають їх в зацифрований звук. Динамічні мікрофони є витривалими та компактними, що популяризувало їх серед користувачів, які цінують мобільність. Цей тип конструкції є найпоширенішим, а за схемою захоплення звуку динамічні мікрофони бувають ненаправлені та кардіоїдні.
Конденсаторні. Дана конструкція використовує у своїй основі конденсатор, який під дією звукових коливань міняє свій об'єм та таким чином передає звук на підключену апаратуру. Конденсаторні мікрофони пропонують значно кращу якість, ніж їх динамічні відповідники, але вимагають чіткого дотримання умов експлуатації, зокрема штативів та іншого обладнання. Разом з тим вони є відчутно дорожчими.
Петличні. Ця категорія представляє концепт мінімікрофона, який можна легко почепити на одяг чи інші предмети. Здебільшого в них використовується безпровідне підключення, яке дозволяє запис у великому радіусі від камери. Їх можна побачити як на телебачені, так і серед блогерів чи IRL-стрімерів.
Актуальні моделі
Мікрофон HATOR Dreamcast RGB. Це поєднання унікального дизайну, чудової функціональності та високої якості звукозапису від українського виробника. Він користується любов'ю як вітчизняних, так і закордонних користувачів, і представляє динамічний принцип з кардіоїдною полярністю, завдяки чому може використовуватись з комп'ютерами, консолями та навіть смартфонами, чудово вписуючись в ігровий та робочий простір.
Бездротовий петличний мікрофон WIWU mini Wi-WM002. Ця модель використовує конектор Type-C, який також надає їх хорошу сумісність із різними типами платформ. Та завдяки робочому радіусу до 30 метрів його обирають перш за все блогери й інші контент-мейкери зі схожим спрямуванням. WIWU mini Wi-WM002 має надійну систему кріплення, а також забезпечує відмінну якість звуку й хорошу автономність, яка дає змогу насолоджуватись улюбленою справою без обмежень.
Мікрофон HyperX QuadCast. Справжній вибір геймерів, який займає провідні місця в лайнапі HyperX. Цей конденсаторний мікрофон сумісний з чотирма основними полярними діаграмами, а саме стерео, всенаправленою, кардіоїдною та двонаправленою, дозволяючи підібрати оптимальну для будь-якої події. QuadCast може працювати з ПК, PS5, PS4 та Mac і постачається з фірмовим стендом, щоб ви могли одразу розпочинати запис.
Мікрофон Razer Seiren mini. Ще одна пропозиція від відомого ігрового бренду, створена для потреб кожного. Це бюджетне поєднання компактного дизайну та необмежених можливостей стане гарним доповненням до робочого чи ігрового місця, ефективно розширюючи ваші аудіоможливості.
Чому варто купити мікрофони в Ябко?
Каталог інтернет-магазину Ябко пропонує вашій увазі великий вибір перевірених мікрофонів, в якому кожна модель здатна забезпечити чистий і виразний звук. Для яких цілей ви б не шукали мікрофон — від творчих проектів до стрімінгу, у нас ви точно знайдете найкращий звукозаписувальний пристрій.
Де вигідно купити мікрофони?
Сайт мережі магазинів Ябко пропонує швидкий та простий спосіб купити мікрофони онлайн в Україні. Доступна ціна, гарантія від магазину, безкоштовна доставка, кешбек та підтримка кваліфікованих фахівців — ви однозначно залишитесь задоволені вигідними покупками у Ябко.
Вся представлена в нашому каталозі продукція є оригінальною, тому, крім вигідної ціни, ми гарантуємо високу якість всіх гаджетів. Обирайте лише кращі мікрофони для ігор чи творчості, а про все інше — подбає Ябко!