Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(12) Відгуків

Apple iPhone 16 Plus

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(1)
Apple iPhone 16 Plus 256GB (Midnight)
грн
Скоро в продажі
(2)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Black)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Blue)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Green)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Midnight)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Pink)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Purple)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Soft Peach)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Starlight)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (White)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Yellow)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Black)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Blue)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Green)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Midnight)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Pink)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Purple)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Soft Peach)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Starlight)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (White)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 1TB (Yellow)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 256GB (Black)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 256GB (Blue)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Plus 256GB (Green)
грн
Скоро в продажі

iPhone 16 Plus: Революційні зміни від Apple у 2024 році

Шістнадцяте покоління iPhone обіцяє внести у лінійку смартфонів Apple низку оновлень, які повинні як покращити можливості фірмових флагманів, так і скоротити розрив між базовими iPhone 16 Plus і сімейством Pro.

Презентація нових iPhone 16 Plus є знаковою подією для світу електроніки, адже Купертіно займає місця одного з центральних гравців на ринку смартфонів, багато в чому задаючи вектор його розвитку на найближчий рік. Саме тому, як тільки відгримить один анонс iPhone, починають з'являтись чутки стосовно майбутніх поколінь.

Apple iPhone 16 Plus

Завдяки цим чуткам і деяким витокам інформації з перевірених джерел, сайт Ябко зміг зібрати для вас перелік характеристик головної новинки 2024 року від Apple, щоб ви могли втамувати свій інтерес стосовно неї й, можливо, вже зараз зробити висновок, чи будете ви оновлюватись до неї зі свого поточного смартфона.

В цій статті ми зорієнтуємо свою увагу на iPhone 16 Plus, більшому з двох базових пропозицій Apple, та заради справедливості відзначимо, що дизайн і кілька ключових оновлень для iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro й iPhone 16 Pro Max, а також, можливо, навіть iPhone 16 Ultra, вже оприлюднені через прототипи й тестові моделі.

Тому незалежно від того, скільки ви плануєте витратити на наступний iPhone і якій з 4 (5?) моделей ви віддаєте перевагу, можна впевнено сказати, що це буде суттєве оновлення, завдяки якому кожен отримає для себе щось нове та цікаве.

Apple iPhone 16 Plus

Переваги нового дизайну

Актуальний iPhone 15 Pro, який подарував нам кнопку дії та титановий корпус, став чи не найзмістовнішим переосмисленням дизайну серії за останні декілька років. Та Купертіно не збирається зупинятись на досягнутому, і в 16 поколінні ми побачимо як впровадження кнопки дії в базові моделі, так і зможемо випробувати можливості нової Capture button.

Це буде окрема клавіша для активації затвора камери, що допоможе при фільмуванні у горизонтальній орієнтації смартфона. Також на iPhone 16 Plus очікується зміна положення об'єктивів — тепер вони розташовуватимуться вертикально, зменшуючи кількість простору на задній панелі, відведу під систему камери й надаючи їм можливість знімати просторове відео для Apple Vision Pro.

Обидва цих твердження підтверджують різноманітні макети, схеми та зразки, що їх отримують виробники аксесуарів, тому питань щодо правдивості не виникає. А от щодо палітри кольорів iPhone 16 Plus певності не має ніхто, адже цей аспект може змінюватись буквально в останній момент. Найдоцільніше розраховувати на класичну для Apple схему відтінків з одним-двома ексклюзивними для цього покоління кольорами.

Apple iPhone 16 Plus

Оновлені дисплейні технології

Попри те, що обидві моделі iPhone 16 Pro у 2024 році стануть ще більшими, більшість джерел стверджують, що iPhone 16 і iPhone 16 Plus залишатимуться з поточними габаритами 6,1 і 6,7 дюйма відповідно. Вони також можуть зберегти частоту оновлення 60 Гц.

Втім, згідно з чутками, iPhone 16 Plus отримає поліпшену OLED-панель, яка замінить синю флуоресцентну технологію на синю фосфоресцентну технологію, що поліпшить енергоефективність дисплея.

Ще одна потенційна зміна в дисплеї iPhone 16 Plus — це додавання в нього MicroLED для покращення яскравості та кольору. Технологія MicroLED є авторською розробкою Apple і вона може стати саме тим фактором, що допоможе iPhone 16 Plus отримати перевагу над конкурентами навіть попри застарілу частоту в 60 Гц.

Apple iPhone 16 Plus

Процесор та можливості Айфону 16 плюс

Якщо Apple дотримуватиметься своєї поточної філософії, iPhone 16 Plus успадкують чіп A17 Pro, на базі яких працюють iPhone 15 Pro. Такий хід дозволить завчасно оцінити можливості новинки, адже вони цілком відповідатимуть торішнім Pro. Але є деякі чутки, що натякають на використання в iPhone 16 Plus іншого чіпа, а саме 3-нанометрового A18.

Це стане фундаментом для ще більшого потенціалу. Очікувати від A18 варто перш за все таких бажаних можливостей штучного інтелекту, над котрими бренд зараз наполегливо працює і якими інші компанії потішили своїх фанів ще у 2023 році.

Apple iPhone 16 Plus

Можливий також і приріст потужності, зокрема збільшення оперативної пам'яті до 8 Гб, але цим цифрам не буде приділена особлива увага, адже продуктивність навіть базового A17 наразі залишається поза досяжністю конкурентів. Ще одним приємним бонусом iPhone 16 Plus стане підтримка WiFi 6E.

Безсумнівно, працюватиме iPhone 16 Plus під керуванням iOS 18. Питання полягало лише в тому, які саме функції надасть нова iOS, а відповідь на нього ми отримали на недавній виставці WWDC 2024.

Операційна система налічуватиме повний спектр поліпшень — від більшої гнучкості в редагуванні початкового екрана до поглиблення синхронізації з macOS та впровадження інструментів для використання апаратних складових штучного інтелекту через Apple Intelligence, пропонуючи цілковито новий користувацький досвід.

Apple iPhone 16 Plus

Чого очікувати від 48 МП основної камери?

Більшість джерел повідомляє, що iPhone 16 Plus, поряд з базовим iPhone 16, не матимуть значних оновлень камери, залишаючи більше простору для маневрів iPhone 17 у 2025 році. Це означає, що до послуг власників новинки буде 48-мегапіксельна основна камера, доповнена ультраширокою 12-мегапіксельною камерою та 12-мегапіксельною камерою для селфі.

Однак це не означає, що якість фото та відео будуть без змін. За деякими даними, основна камера на 48 МП може отримати більший розмір датчика, а саме 1/1,14 дюйма (0,87 дюйма) замість поточного 1/1,28 дюйма (0,78 дюйма). Це звична для Купертіно практика, яка сприяє створенню яскравіших і барвистіших зображень.

Натомість підтвердженим фактом є те, що можливості зйомки зростуть по експоненті завдяки штучному інтелекту. Нові інструменти для обробки контенту під час фільмування та в постпродакшині дозволять ще більше розкрити свій талант режисера та професійного фотографа всім охочим.

Apple iPhone 16 Plus

Нова батарея з підвищеною ємністю

Чутки вказують на те, що iPhone 16, iPhone 16 Pro й iPhone 16 Pro Max можуть побачити збільшення ємності батареї, а от на iPhone 16 Plus очікує не зовсім зрозуміле зменшення на 6%. Проте завдяки вдосконаленій системі розподілу тепла та новому конектору акумулятора автономність кожної з 4 моделей зросте. Очікується, що шістнадцяте покоління подарує своїм власникам до 30 годин автономної роботи та, як і раніше, продовжить перехід з lightning на USB-C.

Apple iPhone 16 Plus

Дата виходу Apple iPhone 16 Plus: коли презентують новий Айфон?

Вже досить тривалий час анонс та подальший реліз iPhone припадає на вересень, тож офіційних новин про 16 покоління варто чекати не пізніше цієї осені.

Передзамовлення на iPhone 16 Plus стартуватимуть в день його представлення, а вже за тиждень розпочнеться доставлення гаджетів до щасливих власників. Стати одним з них зможете й ви — це буде можливо у кілька кліків онлайн на сайті мережі магазинів особливої техніки Ябко.

Apple iPhone 16 Plus

Найбільш часті запитання:

🏆 Коли вийде iPhone 16 Plus?

Оригінальний Айфон 16 Плюс вийде вже у першій половині вересня 2024 року.

🧩 Який обʼєм пам'яті буде у нового iPhone 16 Plus?

Новий Айфон 16 Плюс буде доступний в обʼємах памʼяті: 128GB, 256GB, 512GB, 1TB.

🎨 В яких кольорах буде доступний iPhone 16 Plus?

Новий Епл Айфон 16 Плюс буде доступний у кольорах: Starlight, White, Midnight, Black, Pink, Purple, Green, Blue, Yellow, Soft Peach.

📱 Яка діагональ екрана буде в iPhone 16+?

За попередньою інформацією, всі моделі iPhone 16 Плюс будуть мати той же розмір дисплея, що і iPhone 15.

💸 Яка ціна Apple iPhone 16 Плюс?

Вартість Айфон 16 Плюс буде відома після презентації Apple Event, що відбудеться у вересні 2024 року.

🏆 Де вигідно можна буде купити iPhone 16 Plus в Україні?

Найкраща ціна Айфон 16 Плюс буде доступна в мережі магазинів Ябко.

Відгуки клієнтів про Apple iPhone 16 Plus
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (12)
Сортування
Василь
5
З нетерпінням чекаю !
Софія
5
Вже чекаю з нетерпінням появи 😍😍😍
Марго
5
Ще з 14 дуже припали до душі версії плюс
Влад
5
Виглядає красиво
Аліна
5
Доволі цікаві референси, цікаво, як він все ж таки буде виглядати...)
Катя
5
Інтересно яка буде їхня ціна 😊
Рома
5
Можна починати відкладати кошти, щоб у перший день його купити )

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії