0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Apple Watch

Apple Watch Series 5 40mm Silver Aluminium Case with White Sport Band (MWV62)

Передзамовлення
519 $ 12 975 грн

Apple Watch Series 5 44mm Silver Aluminium Case with White Sport Band (MWVD2)

Передзамовлення
519 $ 12 975 грн
Apple Watch

Фірмові годинники Apple Watch не потребують додаткової презентації, адже вже давно стали одним з найпопулярніших та найпрактичніших аксесуарів серед фанатів та просто користувачів техніки Apple. Вже чотири покоління годинників тішать око класичним дизайном та потужною начинкою.

Вже кілька століть поспіль на зап’ястях мільйонів користувачів красуються наручні годинники. Для багатьох це не просто хронометр, а й відмінний статусний аксесуар. Процес еволюції наручних годинників доволі тривалий і цікавий.

З часом змін зазнали не лише внутрішні механізми, а й матеріали та дизайн. На різних етапах історії людство використовувало для своїх потреб сонячні, зоряні, водяні, вогневі, колісні, механічні, електричні, електронні, атомні годинники.


ХХ століття стало початком епохи електронних годинників, фітнес-трекерів, розумних хронометрів. Технічну індустрію сколихнули гонки корпорацій, що прагнули створити ідеальний розумний годинник. Та немає меж для досконалості. Однією з компаній, що змогла хоча б наблизитись до ідеалу стала Apple. Спеціалісти з Купертіно створили фірмовий розумний годинник Apple Watch, який вдало поєднав сучасну “начинку” та стильний дизайн ремінця та корпусу.

Перший зразок фірмового годинника компанія показала водночас зі смартфоном iPhone 6 восени 2014-го року. Через кілька років світ побачив Apple Watch Series 2, Series 3 та Series 4. Кожне наступне покоління годинників отримувало ще більше можливостей, корисних функцій та оновлення у дизайні. Кожна “стандартна” модель Watch доступна у двох розмірах корпусу — 38 та 42 міліметри.


Можливостей та переваг у користуванні Apple Watch багато, та ми постараємось виділити основні:

  •  Прийом дзвінків, написання повідомлень, відповіді на e-mail листи.
  •  Прослуховування музики, перегляд прогнозу погоди та карти місцевості.
  •  Керування пристроями HomeKit, Apple TV, увімкнення камери на iPhone та iPad, перемикання музики у AirPods.
  •  Ви можете надсилати друзям результатів ЕКГ, серцебиття, місцерозташування або ж малюнків.
  •  Відстеження фізичної активності завдяки кільцям, додаткам “Тренування” та “Активність”.
  •  Вибір циферблатів та ремінців з різноманітних матеріалів для підкреслення індивідуальності.
  •  Захист від пилу, бруду та вологи за міжнародними стандартами.

Дисплей покритий стійким до ударів сапфіровим склом з рамками виготовленими з металу (сталі, алюмінію) або ж кераміки. Сенсорний екран годинника продуманий до деталей для максимально комфортного користування.


Управління годинником здійснюється завдяки двом елементам: кнопці Home з одного боку, та колесику Digital Crown — з іншого. Гортати стрічку новин та сповіщень, масштабувати карту або ж керувати додатками — все напрочуд просто та ергономічно, особливо під час ходьби. 

Вигідно купити Apple Watch Series 4 та Series 3 можна у магазині Ябко у вашому місті або ж замовити на сайті jabko.ua. Якщо вам необхідна консультація щодо вибору розумного годинника від Apple — консультанти сайту залюбки вам допоможуть у всіх запитаннях.