Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Годинники Garmin

Garmin Vivofit 4 Large (010-01847-23)

135 $ 3 591 грн
Годинники Garmin — завжди на пульсі подій!

Між спортсменами з усього світу годинники Garmin користуються величезною популярністю. Інтелектуальні годинники Garmin є лідерами між своїми конкурентами. Моделі таких годинників є дуже прості у використанні, компактного розміру та мають легку вагу.  Такий гаджет дає вам розгорнуті дані ваших тренувань.

Garmin повністю відстежує спалені і спожиті калорії, підраховує дистанцію пройдених кроків, контролює сон та визначає рівень стресу під час тренувань для організму. Майже усі моделі Garmin мають смарт-функції, з якими можна переглядати SMS — повідомлення, сповіщення вхідних викликів та заплановані події в календарі.

Головними принципами компанії Garmin є ефективність, зручність, якість та інноваційні технології. У сьогоденні Garmin являється світовим лідером в розробці GPS навігаторів які використовуються як у повсякденному житті так і у професійних напрямках. Garmin виробляє не звичайний годинник, а повноцінний GPS, який можна носити на руці.Моделі Garmin є також з магнітним компасом, датчиками атмосферного тиску та температури. Годинники Garmin сумісні з іншими марками сучасного спортивного обладнання. Одним з головних завдань компанії — під час навігації або подорожей вберегти клієнта від стресових ситуацій за допомогою інтуїтивних функцій та логічних опцій, а також простого у використанні меню. 


У нас є великий вибір різноманітних моделей годинників Garmin, які підійдуть і для повсякденного використування контролю здорового способу життя так і для професійних спортсменів. Ви зможете підібрати ідеальний гаджет ідеально підходить для конкретно ваших потреб.


 Переваги годинників Garmin:
— Відмінний спортивний GPS-годинник з пульсометром;
— Витончений дизайн з міцних матеріалів, спеціально виготовлений для активного відпочинку;
— За допомогою бездротових навушників ви зможете слухати улюблені пісні прямо з годинника;
— Ви зможете оплачувати свої рахунки безготівково лише за допомогою годинника та функції Garmin Pay.