0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Гаджети від Apple

Сортування:

Розумна акустика Apple HomePod (Space Gray) (MQHW2)

Color: Black

Передзамовлення
335 $ 9 045 грн

Розумна акустика Apple HomePod (White) (MQHV2)

Color: White

Передзамовлення
335 $ 9 045 грн

Apple TV 4k 64GB (MP7P2)

Color: Black

Передзамовлення
219 $ 5 913 грн

Apple TV 4k 32GB (MQD22)

Color: Black

Передзамовлення
195 $ 5 265 грн
Гаджети Apple


У даному розділі ми представили для вас таку техніку, як: Apple TV, HomePod та AirPort. Щоб вам було комфортніше знаходитись у категорії «Гаджети Apple», ми вирішили ознайомити вас з її вмістом.


Розпочнемо з Apple AirPort — мініатюрного роутера із зовнішністю портативної колонки. Пристрої від компанії Apple є зразком сучасності та високотехнологічного підходу, тому й вимагають відповідного швидкісного та високоякісного підключення до мережі Internet. Компанія представила світу чудові базові станції, що можуть похвалитись провідними можливостями у швидкості передачі даних та створенні мережі, надійним захистом та успішною сумісністю з 50-ма пристроями одночасно.


На сайті ЯБКО представлені Apple AirPort трьох серій: Express, Extreme та Time Capsula. Кожна з них має індивідуальні характеристики та різний зовнішній вигляд. Та все ж таки, в чому їх відмінність? А от в чому!


Створення безпровідного доступу для пристроїв через Wi-Fi для друку чи відтворення музики — з цим завданням легко впорається Express. Він компактний, стильний та потужний в міру. Робота завдяки такій базовій станції стане приємною та легкою.

Середній брат у сімействі базових станцій від Apple — Extreme, надає швидкісний доступ як до жорсткого диска, колонок, принтерів у великому приміщенні, адже має розширений діапазон Wi-Fi та специфікацію 802.11ac. У даної станції також є чотири порти Gigabit Ethernet та порти USB для принтерів та жорстких дисків.

Apple AirPort Time Capsula — старший брат у серії забезпечує не просто високошвидкісне з’єднання, а й безпровідне резервне копіювання або збереження даних у вбудованому сховищі на 2 або 3TB. Передача даних відбувається за допомогою чотирьох портів Gigabit Ethernet і портів USB для принтерів та жорстких дисків або ж за допомогою Wi-Fi зі специфікацією 802.11ac Вбудований брандмауер захистить ваші дані у мережі від небажаного вторгнення та зчитування.


Наступний гаджет, з яким ми вас познайомимо, буде — HomePod. Це акустика, для справжніх поціновувачів хорошої музики. Людей, для яких естетика стоїть на першому місці. І це стосується не лише якості звучання, а й зовнішності акустики. Мінімалістичний дизайн колонки, однозначно припаде всім до смаку. Звучання, яке продемонструє HomePod у рази вище та об’ємніше більшості аналогів.


HomePod — це акустика, а акустика має звучати відповідно. Ніхто не буде користуватись асистентом, чи колонкою, у якої звук як з «відра». З якість відтворення звуку відповідає процесор Apple A8, якого цілком достатньо для розумної акустики. 7 високочастотних динаміків, котрі забезпечують високу гучність та деталізацію, кожен має окремий підсилювач. Процесор слугує для адаптації звуку під розміщення у кімнаті, щоб забезпечити максимальну гучність, якість та чіткість звучання. HomePod не тільки дозволяє «щось чути», а й вміє слухати. В нього вбудована Siri, а для неї вбудовано 6 мікрофонів для максимальної чутливості та отримання команд від вас.

Ну і наостанок розповімо вам про Apple TV. У вас дома є хороший, дорогий телевізор, та гідного контенту по ньому ви не спостерігаєте? Момент «дозрів». Рекомендуємо вам придбати Apple TV. Приставка за допомогою якої ви можете транслювати медіа дані на великий екран. Швидко, легко, а головне, є широкий вибір відео контенту.
Apple TV — це майбутнє сучасного телебачення. Абсолютно нова платформа з операційною системою tvOS, яка дозволить по-новому взаємодіяти з телевізором. Нова Apple TV дасть можливість насолоджуватися не тільки улюбленими фільмами, серіалами та телепередачами, але відкриє для Вас світ ігор і додатків, завдяки наявності App Store. Новий телевізійний пульт Apple TV Remote подарує Вам яскраві враження від використання Apple TV. Наявність гіроскопу, акселерометра й інтерактивної поверхні роблять його відмінним ігровим контролером. Потужний процесор А8, технологія Metal, Siri, Apple Music і багато іншого в Apple TV нового покоління.

Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат