Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(11) Відгуків

Apple Vision Pro

Фільтр
Фільтр
Сортування
Сортування
Застосувати
(6)
Гарнітура Apple Vision Pro (256GB)
Передзамовлення
5 964 $ 230 826 грн
230 826 грн 214 999 грн
(8)
Гарнітура Apple Vision Pro (512GB)
Передзамовлення
6 242 $ 241 562 грн
241 562 грн 224 999 грн
(5)
Гарнітура Apple Vision Pro (1TB)
Передзамовлення
6 630 $ 256 593 грн
256 593 грн 238 999 грн

Чому варто купити Apple Vision Pro?


Технології віртуальної реальності вже ні для кого не є новинкою, а більшість провідних світових компаній так чи інакше зробили свої (успішні та не дуже) спроби закріпитись на цьому сегменті ринку. А от Apple до останнього уникали того знаменного моменту, який можна було б визначити як перший крок бренду в сходженні на вершину AR/VR.

Та врешті це сталось, і на потіху мільйонів своїх прихильників, хлопці та дівчата з Купертіно врешті представили перший фірмовий шолом або ж простими словами — гарнітуру доповненої реальності, яка обіцяє назавжди змінити правила гри. 

Apple Vision Pro

Робочий процес майбутнього

Apple Vision Pro дарує вам змогу створити робоче місце мрії — подорожуйте мережею в Сафарі, спілкуйтесь з друзями в месенджерах та працюйте над власними проектами у ВР, залишаючись присутнім і у світі навколо вас. Розв'язання робочих питань ще ніколи не було таким легким. Масштабування співрозмовників при дзвінках у FaceTime з Vision Pro має натуральну величину, створюючи враження, що зустріч з колегами справді відбувається у вашій кімнаті, а не в режимі онлайн.

Apple Vision Pro

Оригінальна гарнітура Vision Pro дозволить фанатам своєї справи бути ще більш продуктивними завдяки безмежній площі екрана, доступу до улюблених програм і сотням абсолютно нових способів виконувати багато завдань одночасно. А завдяки підтримці Magic Keyboard і Magic Trackpad користувачі можуть створити ідеальний робочий простір або перенести потужні можливості свого Mac у Vision Pro без дротиків та кабелів, створивши величезний приватний портативний дисплей 4K із неймовірно чітким контентом.

Apple Vision Pro

Інноваційний спосіб розваг

Vision Pro перетворює вашу спальню чи вітальню на безмежний персональний кінотеатр. Фільми, ігри та телепередачі відкриються для вас по-новому завдяки захопливому Просторовому аудіо та приголомшливому зображенню з безпрецедентною кількістю пікселів, яка перевершує стандарти сучасних 4K-телевізорів. Система Apple Immersive Video пропонує записи з високою роздільною здатністю, розгортанням на 180 градусів і Spatial Audio, а користувачі можуть отримати доступ до захоплюючої серії захоплюючих відео, які переносять їх в абсолютно нові місця та виміри.

Просторові обчислення роблять доступнішими нові типи ігор, які можуть охоплювати ще більший спектр занурення геймерів у абсолютно нові світи. Приємним бонусом стануть понад 100 нових ігор в Apple Arcade. На екрані такого розміру, з неймовірним захоплюючим звуком і підтримкою популярних ігрових контролерів — ви відкриєте для себе щось значно більше, ніж геймінг та перегляд контенту у класичному розумінні.

Apple Vision Pro

Apple Vision Pro також має EyeSight, надзвичайну інновацію, яка допомагає користувачам залишатися на зв’язку з оточуючими. Коли людина наближається до людини, яка носить Vision Pro, скло пристрою стає практично прозорим, дозволяючи користувачеві бачити їх, а також показуючи очі користувача. Коли користувач занурюється в середовище або використовує програму, технологія EyeSight дає візуальні підказки іншим про те, на чому зосереджений користувач.

Apple Vision Pro

Усі ці новаторські інновації створені на базі кремнію Apple в унікальній двочіповій конструкції. Основний чіп Apple M2 забезпечує неперевершену автономну продуктивність, тоді як абсолютно новий допоміжний чіп R1 обробляє вхідні дані з 12 камер, п’яти датчиків і шести мікрофонів, щоб забезпечити відчуття, що контент з’являється прямо перед очима користувача в режимі реального часу.

Потужний чип R1 передає нові зображення на дисплеї з частотою в 12 мілісекунд — що у 8 разів швидше, ніж здатне сприйняти око. Також завдяки потужним процесорам, гарнітура Vision Pro здатна працювати на повну протягом усього дня, якщо його підключено до мережі, і до двох годин з допомогою високопродуктивного додаткового зовнішнього акумулятора.

Apple Vision Pro

Авторський футуристичний дизайн

Декілька десятиліть досвіду, помилок та тріумфів підводили Apple до цього кульмінаційного моменту, адже AR/VR шолом Vision Pro є найбільш амбітним проектом за всю історію існування каліфорнійського бренду. Інженери та дизайнери задіяли весь свій геній, щоб об'єднати передові технології та комфортний форм-фактор в один цілісний, зручний прилад. Щоб досягти амбітних цілей щодо продуктивності, мобільності та зручності носіння, Apple використала найсучасніші матеріали, які доступні на даний час. 

Apple Vision Pro

Оригінальна гарнітура Apple Vision Pro може похизуватись вражаючою кількістю технологій у компактному дизайні. Окремий шматок тривимірного ламінованого скла полірується для створення оптичної поверхні, яка діє як лінза для широкого спектра камер і сенсорів, необхідних для поєднання фізичного світу з цифровим вмістом. Скло плавно перетікає в спеціальну раму з алюмінієвого сплаву, яка м’яко вигинається навколо обличчя користувача, а модульна система забезпечує індивідуальну посадку.

Apple Vision Pro


Система кріплень Light Seal виготовляється з м’якого текстилю та має різноманітні форми та розміри, які згинаються, щоб відповідати обрисам обличчя для точної та максимально комфортної посадки. Гнучкі ремінці гарантують, що модуль відтворення аудіо залишається близько до вух користувача, тоді як пов’язка на голову, що доступна в різних розмірах — забезпечить амортизацію, повітропроникність і еластичність. При цьому ремінець закріплений простим механізмом, що дозволяє легко змінити його на інший, відповідно до потрібного розміру.

Apple Vision Pro

visionOS: можливості на максимум

На базі macOS, iOS та iPadOS для Vision Pro створили окрему операційну систему, яка забезпечує інтуїтивне та просте керування. visionOS була розроблена з нуля для підтримки вимог до просторових обчислень із низькою затримкою. visionOS має абсолютно новий тривимірний інтерфейс, завдяки якому цифровий контент виглядає та відчувається присутнім у фізичному світі користувача.

Apple Vision Pro


Динамічно реагуючи на природне світло та відкидаючи тіні, система допомагає зрозуміти та "відчути" масштаб і відстань. Щоб забезпечити навігацію та взаємодію користувача з просторовим вмістом, Apple Vision Pro представляє абсолютно нову систему управління, що керується очима, руками та голосом людини. Користувачі можуть переглядати програми, просто дивлячись на них, торкаючись пальцями для вибору, рухаючи зап’ястком для прокручування або використовуючи голос для диктування.

В цьому шоломі використовується унікальна система з двох чіпів, задачею яких є багатозадачність, отримання максимальної продуктивності та бездоганного користувацького досвіду. Потужний чіп нового покоління M2 одночасно підтримує роботу visionOS та забезпечує приголомшливу графіку. В той самий час абсолютно новий чіп R1 використовується для обробки вхідних даних від камер, датчиків і мікрофонів гарнітури та для потокової передачі зображень на дисплей у режимі реального часу. 

Apple Vision Pro


Максимум безпеки та повна конфіденційність

Усі процеси та роботу Apple Vision Pro побудовано на надійній основі конфіденційності та безпеки та дозволяє користувачам контролювати свої дані. Нова безпечна система аутентифікації Optic ID здатна аналізувати райдужну оболонку ока користувача під впливом різних невидимих ​​світлодіодів. Після цього порівнює їх із зареєстрованими даними Optic ID, захищеними Secure Enclave, щоб миттєво розблокувати Apple Vision Pro.

Варто зауважити, що всі дані Optic ID повністю зашифровані, недоступні для програм і ніколи не залишають ваш пристрій, тобто не зберігаються на серверах Apple. Інформація про відстеження очей не передається Apple, стороннім ресурсам, та залишається конфіденційним під час навігації Apple Vision Pro. Окрім того, дані з камери та інших датчиків обробляються на системному рівні, тому окремим програмам не потрібно бачити оточення користувача, щоб надати доступ до просторового досвіду.

Apple Vision Pro

Для чого потрібна гарнітура доповненої реальності від Apple?

Особливий винахід від кращих розробників з Купертіно призначений не лише для розваг, роботи в додатках у тривимірному просторі, ігор та перегляду контенту. Насамперед, гарнітура Vision Pro стане в пригоді професіоналам, творцям та розробникам, чия професія, з розвитком технологій, стала ще тісніше повʼязана з AR та VR-технологіями.

«Створений на основі десятиліть інновацій Apple, Vision Pro випереджає на багато років і не схожий ні на що раніше — з революційно новою системою введення та тисячами революційних інновацій. Це відкриває неймовірний досвід для наших користувачів і захоплюючі нові можливості для наших розробників» — сказав Тім Кук, генеральний директор Apple.

Широкий спектр ексклюзивних можливостей та абсолютно новий досвід роботи з даними за допомогою жестів рук, очей та мови — дозволить всім власникам дивовижної гарнітури по-новому працювати над звичайними речами.Де вигідно купити Vision Pro від Apple?

Особлива техніка за максимально вигідною ціною — завжди доступна в онлайн-каталозі та у фізичних магазинах мережі Ябко. Бажаєте стати щасливим власником ексклюзивного пристрою від Apple? Достатньо кількох кліків, і найгарячіша новинка 2024 року розпочинає свій шлях до вас.

Магазин Ябко пропонує купити Apple Vision Pro з гарантією від виробника та магазину, а також з доставкою у бажане місто або регіон України. Обирайте зручний спосіб оплати, розстрочку під 0% або кредитування на вигідних умовах, для того, щоб покупка була особливо вигідною. Насолоджуйтесь особливою технікою, а про все інше — подбає Ябко :)Найбільш часті запитання:

⚡️ Що таке Apple Vision Pro?

Apple Vision Pro — це оригінальна гарнітура змішаної реальності (охоплює доповнену та віртуальну реальності) від корпорації Apple, яка працює на базі процесора Apple M2 та допоміжного чіпа Apple R1. Гарнітура представлена світу 5 червня 2023 року під час WWDC 2023.

📌 Для чого потрібна гарнітура Apple Vision Pro?

Apple Vision Pro — це перший у своєму роді просторовий комп'ютер Apple, який надає користувачам практично безмежний віртуальний простір для професійної діяльності чи розваг. Досить просто надіти пристрій на голову, щоб поринути в захопливі віртуальні розваги, зручно керувати програмами або переглядати тривимірний контент.

💸 Де вигідно купити Apple Vision Pro в Україні?

Мережа магазинів Ябко пропонує максимально вигідні умови для покупки особливої техніки від Apple. В інтернет-магазині Ябко є можливість оформити покупку в кредит, безвідсоткове розтермінування, а також з доставкою поштою у межах України.

🛡 Яка гарантія на гарнітуру Apple Vision Pro?

На оригінальну гарнітуру доповненої реальності від Епл надається гарантія від виробника, а також від мережі магазинів Ябко з можливістю продовження.

🛍️ Яка ціна Apple Vision Pro в Ябко?

Купити гарнітуру Епл можливо у мережі магазинів Ябко за максимально вигідною ціною від 247999 грн.

Відгуки клієнтів про Apple Vision Pro
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (11)
Сортування

Найновіші

Андрій
5
Ото Купертінівці постарались і створили щось унікальне)
Порівняно з іншими VR окулярами, ці на рівень вижче, з більшою кількістю різних шлюшок. Ось воно майбутнє VR!)
Орест
5
Вау! Однозначно в віш-листі!
Демʼян
5
Швидко зробили передзамовлення на сайті, все чітко! Цікаво які вони в користуванні, першим ділом хочу подивитись фільми, зіграти в ігри!!)
Надіюсь вже скоро появляться у нас)
Артем
5
Олег
5
Вже зробив передзамовлення на сайті Ябко!! Так як я працюю в сфері ВР для мене це дуже цікава новинка. Буду з нетерпінням чекати своє замовлення!
Кіра
5
❤️
Тео
5
виглядає круто
можливостей вагон
єдине, що трохи лякає
то звісно ціна гарнітурки

Ваша думка важлива для нас

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії