0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Apple iPad Pro

Планшет Apple iPad Pro 11, 64GB, Space Gray, Wi-Fi (MTXN2)

Передзамовлення
1 029 $ 25 725 грн
Дефіцит

Планшет Apple iPad Pro 11, 64GB, Silver, Wi-Fi (MTXP2)

Передзамовлення
1 029 $ 25 725 грн
Дефіцит

Планшет Apple iPad Pro 11, 256GB, Space Gray, Wi-Fi (MTXQ2)

Передзамовлення
1 209 $ 30 225 грн
Дефіцит

Планшет Apple iPad Pro 11, 256GB, Silver, Wi-Fi (MTXR2)

Передзамовлення
1 209 $ 30 225 грн
Дефіцит

Apple iPad Pro


У сучасному світі, мода та тренди змінюються з космічною швидкістю. Звичайно, що потреби також змінюються. Якщо раніше планшет використовувався лише для переглядів відеоконтенту, чи серфінгу в інтернеті, то тепер це професійний пристрій для роботи, та зручний гаджет для комфортного користування.

iPad — пристрій, який створювався, як перехідний етап між смартфоном та комп’ютером. У момент, коли його лише показали, він містив в собі елементи обох пристроїв. Напрацювання iPhone та ідеологію MacBook. Проте, час минав, і технічний ринок не залишався на місці. Світ побачив версію iPad з надписом "Pro" і після цього виникло логічне запитання: "А чим він заслуговує таку назву?". З виходом цієї лінійки, планшет стали позиціонувати як заміна ноутбука, або повноцінного ПК. 


На сайті ЯБКО представлені Apple iPad Pro у трьох діагоналях — 10.5, 11 та 12.9. Давайте коротко розглянемо переваги Apple iPad Pro.


iPad Pro 10.5 — розпочнемо з найменшої «Прошки». «Яблучна» компанія позиціонує дану лінійку планшетів, як пристрій для творчих людей. Для студентів, чия професія пов'язана з малюванням, дизайном, та тому подібним. Саме для цього в даній моделі розмістився екран Retina, а також підтримка Apple Pencil, TrueTone, ProMotion — це і робить його найкращим серед дисплеїв Apple. Також тут встановлений найпотужніший процесор Apple A10X Fusion. Та все ж не забувайте, що більш детальну характеристику ви можете прочитати в описі конкретного товару, де ознайомитесь з технічними можливостями, та усіма нюансами даної моделі.


iPad Pro 11", отримав дисплей «від краю до краю» і це надзвичайно прекрасно. Адже таким чином Apple збільшив його можливості. Планшет надзвичайно легкий, коли його взяти в руки, то відчуття наче це лише тоненький дисплей, який простягнувся по всій площині пристрою. На даному екрані надзвичайно зручно переглядати відеоконтент та ще краще серфити в інтернеті. Проте, не варто забувати, що для таких повсякденних речей є інші моделі планшетів, а iPad Pro 11" — оптимальний інструмент для роботи.

Додатково до iPad Pro 11" рекомендуємо придбати Apple Pencil. З його допомогою Вашого планшета розкриється мільйон нових можливостей. Тепер, якщо натхнення прийде до вас в неочікуваний момент, ви можете просто включити iPad Pro та почати створювати шедеври. А придбавши додаткову клавіатуру Smart Keyboard Folio ви перетворите свій планшет на повноцінний комп'ютер.iPad Pro 12.9" — працювати комфортно та надзвичайно зручно. Ви можете взяти планшет із собою в дорогу, на відпочинок, чи просто в кафе і виконувати звичну роботу з текстом. За допомогою Google Docs, Microsoft Word, нотаток, SimpleNote, Evernote та інших програм, котрих в AppStore просто море, ви зможете легко та швидко редагувати та форматувати текст навіть будучи далеко від дому.


Професійний інструмент для справжніх творців. Архітектори, дизайнери, режисери — кожен зі спеціалістів даних професій, зможе легко та зручно творити на даному планшеті. Додатки з доповненою реальністю, програми для монтажу відео та ще безліч платформ для створення різноманітного контенту.
ЯБКО — магазин в якому знайдеться техніка відповідно до ваших потреб та вимог. Ми представляємо великий вибір різноманітних гаджетів та аксесуарів до них. Ви можете оформити замовлення на сайті або з мережі магазинів ЯБКО. Привітні менеджери зустрінуть вас, та з радістю допоможуть у виборі пристрою. Підкажуть, порадять та зорієнтують у ціновій категорії. Лише завітайте до нас у гості. ЯБКО — надійний магазин  — якісної техніки.