Твій кошик
0
(4) Відгука
Фільтр
Фільтр
Сортування
Сортування
Застосувати

Apple Pencil

(9)
Apple Pencil 2 for iPad (MU8F2)
140 $ 5 353 грн
5 353 грн 4 999 грн
(2)
Apple Pencil for iPad (MQLY3)
112 $ 4 299 грн
4 299 грн 3 999 грн
(1)
Apple Pencil for iPad (MK0C2)
134 $ 5 147 грн
5 147 грн 4 788 грн

Смарт-стилус Apple Pencil — ще один крок до свободи творчості


Купити Apple Pencil — це завжди відмінна ідея для тих хто активно творить, малює, пише та редагує. Розробники постарались на славу та створили аксесуар, який фактично перетворює планшет від Apple на безмежне поле для творчості.

Максимально точне відтворення рухів на електронному “полотні” з непомітною для ока затримкою — вам гарантоване. Мабуть, це магія? Та ні, це сучасні технології, які приховані у тендітному корпусі фірмового стилуса. Ергономічна форма стилуса ідентична до звичної нам кулькової ручки або олівця, завдяки чому не потрібно заново звикати. Просто візьміть Apple Pencil у руку і починайте творити — все максимально просто.

На даний час представлені дві версії стилуса від Епл, які відрізняються способом підзарядки та сумісні з різними версіями планшетів. Також у другому поколінні передбачена можливість зміни інструментів за допомогою дотику та пришвидшений процес підзарядки.

Кому варто купити Apple Pencil?

Художники, архітектори, дизайнери, студенти та бізнесмени — мабуть, кожен у своїй професії чи хобі стикався з процесом роботи на планшеті. Та як полегшити створення скетчів, діаграм, нотаток, графіків, креслень або інших зразків електронного контенту?

Замовити Apple Pencil — це наша вам щира порада. Адже основне призначення цього аксесуару в ультраточному та детальному створенні будь-яких символів, зображень та інших форм графічного контенту на сенсорному полотні вашого iPad.

Відгуки клієнтів про Apple Pencil
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (4)
Сортування
Діана
5
Все добре, швидко, та зрозуміло!
Допомогли засинхронити новий стилус з планшетом.. воно все ніби просто, але виглядало для мене наче магія якась
Марія Василенко
5
Відмінне обслуговування і дуже приємний консультант!
Ставлю 5 зірочок, і біжу творити новим стилусом!
Орест
5
Дуже гарне обслуговування та відмінна консультація від фахівців !
Задоволений і планшетом і стилусом — тепер маю все що треба для роботи!
Інна
5
Стилусом задоволена на всі 100% Тримає заряд довго, вистачає цілком щоб помалювати кілька годин.. зручно дуже в руці лежить, не втомлює
Приємно, що одразу запропонували змінні тіпси, тепер коли зітреться основний — легко поміняю на новий)) Ставлю відмінно і магазину і товару

Ваша думка важлива для нас

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії