Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(3) Відгука

Garmin HRM

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(2)
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Fit
6 897 грн
177 $ 7 414 грн
7 414 грн 6 897 грн
(4)
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Pro Plus
4 180 грн
108 $ 4 494 грн
4 494 грн 4 180 грн
(1)
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Dual
Передзамовлення
Передзамовлення
(1)
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Pro
Передзамовлення
Передзамовлення
(1)
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Run
Передзамовлення
Передзамовлення
(1)
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Swim
Передзамовлення
Передзамовлення

Чому варто купити Garmin HRM?

Лінійка датчиків серцевого ритму Garmin HRM була створена спеціально для того, щоб допомагати спортсменам в досягненні нових цілей. Станом на сьогодні Garmin HRM налічує 6 різних версій, кожна з яких призначена для певного типу активностей.

Вони створені з оптимальних матеріалів і складаються з двох основних компонентів — нагрудного ремінця та модульного датчика, котрий здійснює виміри. Отримана інформація є надзвичайно точною і зберігається в пам'яті датчика, а після тренувань може бути передана на смартфон чи комп'ютер для подальшого аналізу. В асортименті Ябко ви знайдете всі актуальні моделі серії.

Garmin HRM

Garmin HRM-Swim — серцевий датчик для професійних плавців, який можна використовувати в солоній та прісній воді й отримувати точні дані про ритм серця. Особлива текстура ремінця запобігає ковзанню пристрою по тілу, тож навіть в найактивнішому запливі він чудово справиться зі своїм завданням.

Garmin HRM-Run — серцевий датчик для бігунів. Має таку ж конструкцію як Swim, але завдяки вбудованому акселерометру здатен визначати 6 бігових характеристик, як от темп та вертикальне коливання, щоб ви могли внести в нього необхідні корективи.

Garmin HRM-Pro — багатофункціональний датчик, який можна застосовувати для різних видів спорту. Пропонує технології підключення ANT+ і BLUETOOTH для синхронізації зі смартфоном. Garmin HRM-Pro Plus — поліпшена версія HRM-Pro, яка надає ще більше комфорту та точності отриманих даних.

Garmin HRM

Garmin HRM-Fit — перший серцевий датчик, створений виключно для жінок. Він має унікальну конструкцію для кріплення до спортивного бюстгальтера, дозволяючи зробити тренування ще ефективнішими. Garmin HRM-Dual — двофункціональний серцевий датчик, котрий однаково добре підходить для плавців та бігунів. Є своєрідним поєднанням HRM-Swim і HRM-Run та має особливий попит серед тріатлоністів.

Garmin HRM

Де вигідно купити датчик серцевого ритму Garmin HRM?

Наявність точної інформації про частоту серцевих скорочень і про те, як вона змінюється та корелює в різних вправах є ключем до ефективного тренування та відновлення, і будь-яка з моделей лінійки Garmin HRM сприятиме цьому як жоден її конкурент. Якщо ви прагнете досягти нових вершин в улюбленому виді спорту та хочете отримати максимум користі від кожної хвилини тренування, Garmin HRM обов'язково повинен опинитись у вашій спортивній сумці.

Інтернет-магазин Ябко пропонує швидкий та зручний спосіб купити датчик серцевого ритму Garmin HRM в будь-якому населеному пункті України. Замовити обраний гаджет від Гармін можна на сторінках інтернет-магазину Ябко всього в кілька кліків, з можливістю доставки по всій території України.

Garmin HRM

Відгуки клієнтів про Garmin HRM
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (3)
Сортування
Женя
5
Все класно прийшло, швидко оформили, дуже швидко доставили) Все якраз вчасно перед марафоном і згодилось) Дуже зручно контролювати ритм, особливо при регулярних тренуваннях!
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
jabko.ua
Діма
5
Чітка інформація від продавця консультанта допомогла зробити дійсно правильний вибір годинника і пульсометра! Вигляд, функції і час роботи — на висоті!
Відповідь магазину
Доброго дня!

Ми дуже раді, що Ви задоволені своїм досвідом покупки у Ябко. Чекаємо на Вас знову :)
jabko.ua
Олег
5
Обслуговування на найвищому рівні! Консультанти привітні та компетентні у всіх питаннях! Загальне враження на 5+! Рекомендую саме цей магазин, не пошкодуєте!
Відповідь магазину
Доброго дня :)

Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та довгоочікуваною покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко ❤️
jabko.ua

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії