0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Монопод VS стабілізатор: що обрати?


Для того, щоб конкурувати на ринку та збільшити продажі своїх продуктів компанія Apple подбала про якісну та потужну камеру у своїх iPhone. Відтепер туристу немає потреби брати з собою цифровий фотоапарат, адже з фільмуванням та знимкуванням пам’ятних моментів чудово впорається звичайний телефон.

Постійна погоня за інноваціями дає про себе знати: подвійна камера, оптична стабілізація зображення, покращений портретний режим. Та якою потужною не була б камера смартфона, розмиті світлини вже нікого не здивують. Категорія “Інше для iPhone” пропонує купити додаткові стабілізатори та моноподи для iPhone.


Для чого потрібен стабілізатор?

Стабілізатор — це додатковий механічний пристрій для iPhone, розроблений для стабілізації зображення впродовж тривалого періоду фільмування. Так, фільмувати з телефоном у руках дуже легко. Але довготривале ручне знімання для блогу погіршує якість фінального матеріалу.

Виділяють два основних різновиди стабілізаторів для iPhone - механічний та електронний.
Механічний стабілізатор

Простий механізм використовує набір спеціальних тримачів, які допомагають збалансувати камеру під час ручного фільмування. Професійним варіантом такого стабілізатора можна вважати MOMAX Selfie Tripod Pro 5 Black. Це зменшена копія систем стабілізації для дзеркальних камер, в основу яких покладена противага, коли для налаштування балансу потрібно прикріплювати спеціальні тримачі та налаштовувати довжину штанги стедікама.

Крім того, що ця система громіздка та займає чимало місця, яблучному користувачеві потрібно також мати спеціальну платформу для швидкого вилучення смартфона та спеціальний  утримувач для телефона. А для досягнення гідних результатів потрібен час для отримання відповідних навичок фільмування. Та всі ці складності меркнуть на тлі фінального результату та ціни в категорії “Інше для iPhone”, бо тільки механічний стабілізатор для смартфона забезпечує фізичну ізоляцію пристрою та по-справжньому плавний рух.


Електронний стабілізатор

Складний та дорогий варіант стабілізації для професійного використання. Такі моделі оснащені спеціальними двигунами, а також відповідним програмним забезпеченням, що допомагає отримати ідеальне зображення за будь-яких умов. Одним із варіантів електронного стабілізатора є модель DJI OSMO MOBILE 2, представлена в мережі магазинів Ябко.

Додатковий стедікам оснащений зручною ручкою, яка дає змогу утримувати смартфон як навпроти обличчя, так і трохи нижче задля зменшення навантаження на руку. Та головна перевага таких моделей, які можна купити в категорії “Інше для Айфон” — наявність додаткових портів для приєднання допоміжних елементів (ліхтарів, мікрофонів). Цей стабілізатор дає змогу смартфону перебувати в 3-х кутових позиціях та фіксувати його в одному положенні, навіть коли користувач ходить по кругу. 

А зручний автоматичний пульт керування на лицьовій частині ручки допоможе швидко зберігати та обробляти отримані фото- та відеоматеріали та керувати роботою електронного стабілізатора.
Монопод для iPhone: який обрати?

У мережі магазинів Ябко представлені два варіанти моноподів (селфі-палок) для iPhone:

  • MOMAX Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod.
  • MOMAX Selfie Pro + Carbon Fiber Series.

Обидві моделі мають безпровідний тип запускання фотокамери. Для цього використовують технологію Bluetooth або автоматичний пульт на ручці селфі-палки. Користувач під час фільмування може на відстані натиснути кнопку запуску, збільшити або зменшити фокус, перемкнути тип камери, обрати фото чи відео режим.

Друга модель дорожча за першу на 30$, оскільки в комплекті передбачений спеціальний карбоновий ремінець з ультратонкого волокна, який допомагає фіксувати пристрій на зап’ясті. Він також допомагає вберегти селфі-палку від падінь під час екстремальних знімань. Міцне карбонове мікроволокно не дасть страховці порватись у найбільш непередбачуваний момент, як це буває з тоненькими ниточками в китайських підробках.


Де в Україні придбати додаткові аксесуари для iPhone?

Ціни в категорії “Інше для Айфон” не такі вже й високі, тому додаткові елементи для якісного та стабільного фільмування може собі дозволити кожен власник популярного смартфона. Купувати такі аксесуари слід лише в тих магазинах, які пропонують оригінальну техніку Apple. Так можна бути впевненим, що якість товару буде відмінною, а стандартна комплектація вміщуватиме гарантійний талон.

Придбати необхідні аксесуари для професійного фільмування можна в мережі магазинів Ябко в Києві. Якщо немає змоги відвідати магазин самостійно, просте оформлення замовлення передбачене на сайті Інтернет-магазину. А про швидку доставку подбає Нова Пошта або кур’єр.

Інше для iPhone

Стабілізатор DJI OSMO MOBILE 2
Передзамовлення
194 $ 5 499 грн
Флешка iDrive для iPhone та iPad 128GB Lightning / USB 2.0
Передзамовлення
64 $ 1 799 грн
Флешка iDrive для iPhone та iPad 16GB Lightning / USB 2.0
Передзамовлення
30 $ 849 грн
Флешка iDrive для iPhone та iPad 32GB Lightning / USB 2.0
Передзамовлення
35 $ 999 грн
Флешка iDrive для iPhone та iPad 64GB Lightning / USB 2.0
Передзамовлення
49 $ 1 399 грн
Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат