0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

Apple iMac, MacBook

Ноутбук Apple MacBook Pro 13 Retina, Space Gray (MUHN2) 2019

Color: Space Gray

Передзамовлення
1 319 $ 36 207 грн

Ноутбук MacBook Pro 13 Retina, Silver, 128GB (5PXR2) 2017, CPO

Color: Silver

Передзамовлення
999 $ 27 423 грн

Ноутбук MacBook Pro 13 Retina, Silver, 256GB (5PXU2) 2017, CPO

Color: Silver

Передзамовлення
1 099 $ 30 168 грн
Mac — крок у майбутнє

 

“Комп’ютер виконує дуже прості операції — бере число, додає до іншого числа, порівнює результат з третім числом — але виконує їх це зі швидкістю, скажімо, 1 000 000 чисел в секунду. На швидкості 1 000 000 операцій в секунду результати більше нагадують магію” —  таку думку на одному з інтерв’ю висловив Стів Джобс, засновник компанії Apple.

Фірмова лінійка комп’ютерів та ноутбуків від компанії Apple вже давним-давно стала легендарною та завоювала шану та любов у серцях користувачів та критиків. Не важливо, що ви оберете: MacBook, iMac, Mac Pro, Mac Mini — ви зробите правильний вибір на користь зручності та швидкості.

 

Операційна система MacOS

Серцем кожного з Mac є  операційна система macOS. MacOS створювалася спеціально під апаратну частину Mac, з якою вони працюють як один “організм” та з легкістю виконує задачі, які не під силу іншим комп’ютерам. Кожен Mac володіє комплектом потужних додатків. Це аналоги того, чим ви користуєтеся на iPhone або iPad, тому вони добре вам знайомі. Додатки працюють з iCloud, так що ваш календар, контакти та нотатки успішно синхронізуються на всіх ваших пристроях.

Підтримка найважливіших функцій Mac забезпечується потужними технологіями та міцним “залізом”. Підвищена безпека і швидкість роботи систем на основі SSD-накопичувачів — цим “маки” завдячують файловій системі Apple, що відповідає за управління даними на комп'ютері.

Велику ставку при розробці системного забезпечення компанія зробила на дотримання всіх вимог конфіденційності та безпеки. Вся інформація яка є особистою — повинна залишатись особистою та під вашим повним контролем. Надійне шифрування і строгі правила щодо всіх оброблюваних даних — один з основних кроків.

 

Що обрати: MacBook чи iMac?

Тут усе просто, якщо вам потрібен практичний гаджет, який плануєте носити з собою — ваш вибір однозначно MacBook. (iMac сильно з собою не потягаєш)  Яку лінійку обрати? Pro, Air, “12” — це вже залежно від ваших вподобань та практичних потреб. MacBook був задуманий як надтонкий, проте надпотужний персональний помічник. І можемо стверджувати від імені користувачів, що компанії вдалося втілити задум в життя.

iMac — справедливо вважати, що це професійний комп’ютер для митців, людей бізнесу та справжніх професіоналів. Потужна графіка та процесори вищого класу в сукупності з відмінним Retina дисплеєм зі зручним розміром у 21” або 27” — що може бути кращим? Звісно, що він не такий вже й компактний, проте хорошого має бути багато :)