Інтернет магазин техніки Apple
info@jabko.com.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Обміняй свій Старий гаджет на Новий за 2 хвилини!

Економ свій час та гроші обмінюючи техніку у нас!

Залиште дані та ми звяжемось для уточнення деталей

Програма обміну “Ябко”. Як вигідно обміняти?

Ваш старий телефон, планшет чи компютер від компанії Apple вжевідслужив своє або ж просто набрид? Хочете оновити його на новий алезовсім немає бажання та часу займатися продажем і вічність чекати дзвінка від потенційного покупця? Ми з радістю допоможемо! Отримай новий пристрій в обмін на старий гаджет з доплатою за програмою обміну в Ябко.

Ви маєте можливість принести на обмін у магазині Ябко техніку Apple. Це iPhone, iPad, MacBook або будь-який інший пристрій. Техніку ми приймаємо в різних робочих станах (навіть з помітними візуальними або апаратними дефектами). Для прикладу, ви можете прийти у магазин і обміняти iPhone 5 на новенький iPhone 6 Plus чи на MacBook Air, або ж на вживаний iPhone 7 в ідеальному стані. Простіше кажучи, на те, що вам до смаку. Якщо у телефону розбитий екран або наявне інше пошкодження, ви також можете його вигідно обміняти. Ми просто врахуємо цей момент при загальній оцінці пристрою. Якщо ж Ваш пристрій не працює взагалі, ми також маємо можливість прийняти його “на запчастини” за символічну ціну.


У нас мінімум вимог для обміну вашого пристрою на новий:
- Ви обираєте нову чи вживану модель бажаного пристрою на нашому сайті. У вас є можливість обміняти iPhone на iPad, iPad на Mac Pro, MacBook на iMac і до безкінечності далі...

- Оформлюєте заявку на обмін. Менеджер поставить вам декілька питаньпро ваш пристрій та назве приблизну суму доплати на новий гаджет.

- Забираєте свій новий девайс у нашому магазині після здачі староготелефону. Розмір доплати - це різниця між оцінковою вартістю вашогопристрою та ціною бажаної моделі.

Це найкраща ціна! Магазин Ябко може запропонувати вам найкращу цінуна ринку за ваш старий iPhone. Наша програма обміну техніки Appleдозволить вам зекономити до 60% при покупці нового iPhone.

Це безпечно! Процес обміну старого пристрою на новий проходить водному з наших затишних магазинів. Окрім нового гаджета ви отримаєтеповний пакет документів та офіційну гарантію.

Це швидко! Наші консультанти можуть відповісти на всі ваші запитання вчаті, а також дати орієнтовну оцінку вашого старого пристрою. Загаломпроцес обміну в магазині займе до 30 хвилин вашого часу.