Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Обміняй свій Старий гаджет на Новий за 2 хвилини!

Економ свій час та гроші обмінюючи техніку у нас!

Залиште дані та ми звяжемось для уточнення деталей

Програма обміну "Ябко". Як вигідно обміняти?

Хочете новенький iPhone, чи iPad, чи Mac Pro? Магазин «Ябко» з радістю допоможе!  Приходь  в магазин «Ябко» та отримай новий пристрій в обмін на старий гаджет Apple з доплатою. Обмінюючи техніки Apple ви можете зекономити до 80% вартості пристрою. Круто, чи не так? Це все можливо завдяки програмі обміну від «Ябко».

Магазин «Ябко» приймаємо техніку Apple в різних робочих станах: розбитий екран або наявне інше пошкодження, ви все рівно можете його вигідно обміняти. Ми просто врахуємо це при загальній оцінці пристрою. Якщо ж Ваш пристрій не працює взагалі, ми можемо прийняти його “на запчастини” за символічну ціну.

Що треба для обміну вашого пристрою на новий:

• Оформити заявку на обмін;

• Обрати нову чи вживану модель бажаного пристрою на нашому сайті. У вас є можливість обміняти всю техніку Apple: iPhone, iPad, Mac Pro, MacBook, iMac, Apple Watch. Обмін проводиться на модель вищу за заявлену;

• Наш менеджер зателефонує, поставить вам кілька питань про ваш пристрій та назве приблизну суму доплати на новий гаджет;

• У нашому магазині «Ябко» скажуть точну різниця між оцінковою вартістю вашого пристрою та ціною бажаної моделі.

Магазин «Ябко» обіцяє, що оцінка вашого пристрою у разі обміну на новий буде максимальною. Процес обміну старого пристрою на новий проходить швидко, до 30 хвилин вашого часу, в одному з наших магазинів.

Магазин «Ябко» зробить обмін максимально вигідним, безпечним та швидким, щоб ви  вже скоріше тримали в своїх руках новий гаджет від Apple.