Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Очікування від iPhone 16 Pro і 16 Pro Max

Очікування від iPhone 16 Pro і 16 Pro Max

Очікування від майбутніх моделей iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max від Apple вже розбурхують технологічний світ. Нові витоки інформації передбачають, що в обох моделях Pro може бути збільшено розміри дисплеїв, що є суттєвою новинкою в лінійці iPhone.

За даними звіту Macrumors, новий iPhone 16 Pro матиме 6,27-дюймовий дисплей, на відміну від 6,1-дюймового у попередньої моделі iPhone 15 Pro. Зі зміною розмірів дисплея приходить і зростання ваги до 194 грамів. Це розширення екрану може бути відповіддю Apple на зростаючий попит на більші дисплеї для зручності перегляду та ігрових потреб.

Очікування від iPhone 16 Pro і 16 Pro Max


iPhone 16 Pro Max йде ще далі, пропонуючи 6,9-дюймовий дисплей, що є значним збільшенням від 6,7-дюймового у iPhone 15 Pro Max. Збільшення розміру дисплея також збільшує розміри та вагу пристрою, дозволяючи Apple вмістити більшу батарею. Це може вирішити одну з основних скарг користувачів щодо тривалості життя батареї в iPhone.

Окрім збільшення розмірів дисплеїв, очікується, що iPhone 16 Pro та Pro Max використовуватимуть новітні технології для підвищення якості зображення. Технологія мікролінзового масиву, згадана у звіті Macrumors, може забезпечити більшу яскравість та краще відображення без додаткового споживання енергії.

Що стосується фотографічних можливостей, планується, що iPhone 16 Pro буде оснащений удосконаленим телеоб’єктивом з тетрапризмою, що обіцяє кращу якість знімків. Це показує, що Apple продовжує вкладати в інновації в області фотографії, що є ключовою характеристикою для сучасних споживачів.