Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Додаток «‎Нотатки» — корисний інструмент, який дає змогу користувачам зберігати список продуктів, створювати wish-list, писати пости в Instagram. Варіантів використання — безліч. Шукайте цікаві фішки в гайді Ябко, здатні покращити організацію простору та впливати на ефективність виконання задач.

Переваги створення нотаток

Базовий інструмент корисний, оскільки дає змогу організувати думки, а також синхронізувати інформацію. Інші переваги:

  • Простота використання. Створити нотатку легко. Достатньо відкрити програму, клацнути на відповідну іконку внизу та записати важливі дані.
  • Крім текстових заміток, також можна додавати фото, відео, голосові повідомлення, таблиці.
  • З’єднання з iCloud. Доступ до збережених записів можна отримати як на iPad, так і на iPhone.

Використовувати програму корисно незалежно від професії. Наприклад, бізнесмени мають змогу планувати зустрічі, а студенти — зберігати посилання на навчальні матеріали.

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

ТОП-14 фішок програми «‎Нотатки» на iPhone

Найкорисніші сценарії використання:

Посилання на матеріали. Коли зберігаєте сторінку в Safari, шукайте додаткові дії. Там можна вказати програму «‎Нотатки» як місце зберігання активних посилань.

Виконані завдання. Задачі, позначені пташкою, автоматично переносяться в кінець списку. Якщо потрібно змінити розташування, затримайте палець на записі та перетягніть його в потрібне місце.

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Спільне використання. Діліться записами з рідними та друзями. Для цього виберіть відповідну теку. Змахніть ліворуч, а потім створіть запрошення для іншого користувача.

Створення рівних геометричних фігур. Для активації режиму відкрийте нову нотатку. Клацніть на іконку з олівцем або шукайте «‎+» у правому верхньому куті екрану, а потім натисніть «‎Малювання». Намалюйте фігуру, не відриваючи палець. Програма самостійно вирівняє результат.

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Швидкі дії. Якщо свайпнути ліворуч, відкривається перелік швидких опцій. Можливі варіанти: додавання відео та фотографій, сканування документів, перенесення запису в нове вікно.

Робота зі сканами. Просканований документ можна редагувати, як звичайну нотатку. Для цього клацніть на «‎+» згори або натисніть на іконку з фотоапаратом над клавіатурою. Виберіть опцію «‎Сканувати документи». Вирівняйте камеру та зафіксуйте результат.

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Назви. Кожна нотатка отримує ім’я, виходячи із заголовка або збереженого тексту. Якщо потрібно змінити назву, відкрийте «Налаштування», а потім — «‎Нотатки». З‘явиться вікно «‎Перший рядок». Клацніть по опції «‎Назва». Спосіб підійде, коли потрібно згрупувати записи.

Швидке форматування тексту. Використовуйте інтерактивний рядок з інструментами. Також можна застосувати функцію, виділяючи написане. Зупиніться на одному зі стилів: «Жирний», «‎Курсив», «‎Закреслений», «Підкреслений». За бажанням додавайте заголовки різних рівнів. Для скасування шукайте опцію «Видалити форматування».

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Трансформація таблиці в текст. Швидким натисканням на таблицю викличте вікно з додатковими опціями. Зупиніться на варіанті «‎Перетворити в текст». Редагуйте інформацію.

Хештеги. Додайте хештег, який розпочинається з «‎#». Вводьте хештег у рядок пошуку, коли потрібно знайти замітку.

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Фон. Якщо інтерфейс темний, то в програмі краще зупинитися на світлому фоні. Відкрийте «‎Налаштування» → «‎Фон» → «‎Світлий».

Приватні записи. Окрему нотатку або теку можна захистити паролем або Face ID. Відкрийте запис. У верхньому куті екрана клацніть на три крапки, звідти — на вкладку «‎Замкнути».

Нотатки на iPhone: основні фішки додатка

Скасування випадкової дії. Потрусіть смартфоном. Випаде вікно, у якому потрібно вибрати «‎Відмінити».

Відновлення нотаток. Насамперед перевірте теку «Недавно видалені‎». Там впродовж 30 днів зберігаються видалені записи. Також варто заглянути в «‎Архів», куди можна випадково перенести нотатку. Свайпом ліворуч поверніться до головного меню. Якщо в «‎Архів» потрапили нотатки, їх можна перенести до основної теки. Також можна скористатися резервною копією iCloud.

Покращуйте організацію життя з програмою «Нотатки‎». Не користуйтеся сторонніми додатками, якщо хочете, аби застосунок працював без програмних неполадок.