Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Нова функція в One UI 7 від Samsung: вертикальна панель програм

Нова функція в One UI 7 від Samsung: вертикальна панель програм

Один з ключових аспектів користувацького інтерфейсу в екосистемі Android — це One UI від Samsung, який виділяється своєю інтуїтивністю та розширеними можливостями. Попри значний прогрес і широку функціональність, користувачі Samsung все ще очікують на додавання певних функцій, які б могли ще більше покращити процес використання пристроїв. Однією з таких функцій є вертикальна панель програм, яка, як очікується, може незабаром стати частиною серії Galaxy.

Планується, що One UI версії 7.0 включатиме цю нову функцію, яка буде однією з найбільш значних нововведень у цьому оновленні. За словами голови відділу розробки Good Lock, оновлення кастомізації One UI міститиме це значне поліпшення, яке вже обговорювалося у відповіді на запитання про можливість реінтеграції вертикальної панелі в модуль Good Lock Home Up.

До цього часу стандартна панель запуску додатків в One UI не пропонувала вертикального вирівнювання, але з новим оновленням це може змінитися. Ті, хто використовує це налаштування, зможуть адаптувати вирівнювання своєї панелі програм, що робить її більш гнучкою і зручною для використання.

Нова функція в One UI 7 від Samsung: вертикальна панель програм


Зважаючи на видалення цієї функції з модуля Home Up, ми можемо зробити висновок, що вертикальна панель програм стане стандартною частиною One UI 7.0, замінюючи потребу в спеціалізованому модулі. Це дозволить користувачам Galaxy відчути покращення в їх взаємодії з пристроєм без необхідності додаткових кастомізацій.

Оновлення програмного забезпечення, таке як One UI 7.0, підкреслює зобов'язання Samsung до інновацій та вдосконалення користувацького досвіду. Регулярні оновлення, які враховують відгуки користувачів і впроваджують популярні функції, є важливими для збереження лояльності клієнтів і конкурентоспроможності на ринку.

Очікується, що бета-версія One UI 7.0 буде доступна незабаром після Google I/O 2024, даючи розробникам та користувачам можливість випробувати нові можливості першими. Як зазвичай, Samsung має намір провести всебічне тестування оновлення, щоб забезпечити його стабільність та ефективність перед офіційним випуском, запланованим на четвертий квартал цього року.

Прихильники лінійки Galaxy вже з нетерпінням чекають на впровадження вертикальної панелі додатків у нову версію One UI, що може додати такої необхідної гнучкості в налаштуванні інтерфейсу.